<
 • Главная
Статьи

Як заробити художнику в мережі?

Сьогодні я хочу із задоволенням розповісти про те як заробити художнику в інтернеті. Талановиті люди можуть отримувати дуже хороший дохід, не знаючи мови програмування і без сайту. Якщо Ви людина творча і вмієте робити красиві речі своїми руками, то саме для Вас ця стаття.

Головним заробітком художника в мережі може бути веб-дизайн Головним заробітком художника в мережі може бути веб-дизайн. Це малювання банерів, різних шаблонів для сайтів і т.д. Але де ж відшукати замовників, запитаєте Ви.

Найкраще місце, де багато роботи - це сайт free - lance.ru. на ньому необхідно заходимо на зареєструватися.

В Інтернеті дуже затребувані творчі люди кількість для них багато роботи.

Художники отримують гроші, за допомогою інтернету на малюванні ілюстрацій, коміксів, створенні анімації. Хто - то вміє малювати персонажів до ігор і заробляє пристойні гроші. Можна нескінченно продовжувати весь список, але ми підемо далі і подивимося, скільки ж заробляють художники.

Це факт, що чим відомішим художник, тим вагоміше його гаманець, туго набитий грошима. Як правило, на самому початку художнику необхідно заслужити ім'я, а потім це ім'я буде працювати на нього. В Інтернеті художник заробляє до 1000 доларів і вище. Ось кілька сайтів, де може виставити роботи або запропонувати свої послуги художник.

www.artmagazin.ru

Цей магазин продає картини та інші предмети мистецтва за допомогою Інтернет. І якщо робіт у художника дуже багато, то він зможе продати їх все відразу оптом.
Можна працювати з веб - студією, створювати банери або малювати портрети з запропонованих фотографій, розробляти моделі одягу і багато іншого. Особливою популярністю тут користується обробка фото, розробка логотипів , А так само фірмового стилю.

illustrators.ru

Це відомий каталог ілюстраторів. Даний портал створений для художників і замовників, яким потрібно їх творчість. За один твір автор отримує до 500 $.

www.hiero.ru

Проект візуального мистецтва. Тут можна просто виставити роботи або продати їх. Постійно проводяться конкурси.

Щоб від замовників не було відбою в інтернеті у художника, треба ретельно виконувати завдання і в міру виконання просити залишати відгук про виконану роботу. Постійно творите і шукайте замовників на цих або подібних сайтах. Удачі у творчості і заробіток художником!Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью