<
 • Главная
Статьи

Який сервіс просування сайтів краще

Навіть якщо добре розбираєшся в оптимізації і просуванні сайтів, не завжди є час цим займатися

Навіть якщо добре розбираєшся в оптимізації і просуванні сайтів, не завжди є час цим займатися. Не скажу, що я професіонал в цій справі, хоча багато чому вже навчився. Виконуючи частину роботи, вдається добре заощадити на залученні експертів, адже розцінки у них зараз не найнижчі.

Який сервіс просування сайтів краще? До мене періодично звертаються знайомі з проханням допомогти розкрутити майданчик в мережі, до того ж я пару раз користувався послугами різних компаній, тому в даній статті буде представлено думку з приводу різних систем просування, на основі особистого досвіду.

Почну з того, що вперше я звернувся до професійних оптимізаторів через біржу фріланса Weblancer. Там зараз пропонуються послуги кількох досвідчених людей, але результатом я не вражений. Безумовно, певного розвитку вдалося домогтися, але на витрачені гроші можна було б звернутися у велику компанію, з якою набагато комфортніше співпрацювати. За роки роботи в мережі, я скористався 4мя різними системами:

1. Rookee - на мій погляд, це найкращий сервіс просування сайтів. Не встиг я пройти реєстрацію і підтвердити номер телефону, як зі мною зв'язалася дівчина і приємним голосом запропонувала уточнити, який проект потрібно просунути. Для початку запропонували аудит і складання семантичного ядра. Якщо інші беруть за це гроші, то тут все безкоштовно, хоча потім довелося викласти непогану суму, за проведення робіт. Результат ефективний, ресурс вийшов на перші місця по 7 з 10 позицій.

Результат ефективний, ресурс вийшов на перші місця по 7 з 10 позицій

2. Megaindex - коли мої знайомі звертаються з проханням про допомогу в просуванні, я нерідко направляю їх на сайт даної компанії. Тут можна додати свою площадку і ключові слова, щоб вже через кілька хвилин дізнатися, у скільки обійдеться вихід в ТОП. Це зручно і у деяких відразу відпадає бажання користуватися послугами, так як це дорого. З іншого боку, чого вони хочуть, молодий сайт не може конкурувати з трастовими ресурсами.

З іншого боку, чого вони хочуть, молодий сайт не може конкурувати з трастовими ресурсами

3. Zexler - в цю компанію довелося звертатися, коли треба було не просто розвиток сайту, а розкрутка онлайн бізнесу. Чесно кажучи, навіть не очікував, що тут надається такий сервіс. Для підприємців в інтернеті це кращий варіант, тому що крім допомоги з налаштуванням реклами, фахівці розробляють Лендінзі, залучають цільовий трафік і пропонують ряд інших послуг.

Для підприємців в інтернеті це кращий варіант, тому що крім допомоги з налаштуванням реклами, фахівці розробляють Лендінзі, залучають цільовий трафік і пропонують ряд інших послуг

4. Webeffector - доводилося користуватися і цією системою. Про сайт в мережі розміщено багато позитивних відгуків, але тут реально завищують розцінки. Один тільки копірайтинг обходиться в 300 рублів за 1000 символів. Зрозуміло, що працюють професіонали і, ніяких претензій до результатів у мене немає, але заплатити за статтю в 4000 символів 1200 рублів (це ще самий мінімум), просто недоцільно. На тому ж Advego досвідчені копірайтери погодяться виконати подібне замовлення в два, а то і в три рази дешевше.

На тому ж Advego досвідчені копірайтери погодяться виконати подібне замовлення в два, а то і в три рази дешевше

Є думка, що користуватися системами просування сайтів взагалі не потрібно. Нібито такі сервіси виконують все те, що під силу і самому вебмастеру, але це не так. По-перше, є новачки і ті, у кого просто не вистачає часу. По-друге, є безліч власників сайтів, які допустили помилки при просуванні і тепер їх майданчики знаходяться під фільтрами пошукових систем.

Який сервіс просування сайтів краще?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью