<
 • Главная
Статьи

Розкрутка секрети правильного просування сайтів або як розкручувати сайти!

Привіт всім, спасибі вам, що зайшли на мій блог і читаєте цей пост, впевнений, що ви не розчаруєтеся в отриманої інформації. Практично кожен користувач інтернету, який прийшов сюди за заробітком, починає створювати свої сайти і блоги.

блог

Так ось, щоб створити свій сайт, потрібно витратити трохи часу, тим більше, що з сучасними двигунами зробити це не так складно, як здається. Але, є інша сторона, яка полягає в тому, щоб правильно розкрутити свій сайт.

Щоб сайт або блог, або теж самий портал почав приносити профіт, потрібно його розвивати і чим більше людей на нього, буде заходити, тим більше грошей він буде приносити. Загалом, тема розкрутки сайтів зараз дуже актуальна, тим більше, що, я впевнений, що в мережі є люди, які хотіли б розкрутити свій сайт, але у них не виходить.

І так, якщо ви хочете розкрутити свій сайт або блог, то дана стаття вам в цьому допоможе. Я постараюся викласти все знання, які у мене є з цього приводу.

Ну, да ладно, щоб не втрачати багато часу, ми приступимо ...

І так, найпопулярнішими способами розкрутки сайтів є:

- просування в соціальних мережах (В контакті, twitter) ;

- SEO-розкрутка сайту (зовнішня оптимізація, зовнішня і так далі);

- контекстна реклама, а також тизери;

- співпраця з іншими веб-сайтами і їх авторами.

На цьому вистачить, звичайно ж, є й інші види, але це найосновніші, якщо ви засвоїте хоча б частину з цього, то зможете просунути свій сайт до тисячним відвідувачам. Багато хто хоче стати тисячники (мати відвідуваність від 1000 відвідувачів на добу), але не у всіх виходить, так як просто люди самі по собі ліниві.

Зараз, все змінюється дуже швидко, тому потрібно дивитися за трендами розвитку розкрутки, адже, в іншому випадку, це може привести до того, що ви будете вкладати сили і час в розкрутку, а результат отримаєте - 0.

Що б такого не було, вам потрібно комплексно підходити до цього питання. Ну, що ж, давайте по порядку, пройдемося по основним видам розкрутки.

 1. Розкрутка в соціальних мережах. Як ви знаєте, що сьогодні соціальні мережі, займають топові позиції по відвідуваності. Наприклад, сайт в контакті займає друге місце по відвідуваності в рунеті, після Яндекса.
  Тільки уявіть, яка аудиторія зосереджена в соціальних мережах ?? Дуже і дуже величезна, тим більше, що тут є люди, яким може бути цікава інформація, яку ви будете розміщувати на своєму сайте.Для розкрутки сайту в соціальних мережах, я б порекомендував відразу ж створити кілька інших акаунтів (крім основного, якщо він у вас є), на які почав би додавати в друзі людей. Важливо розуміти, що якщо ви створите групу, в якій буде 10-20 тисяч людей, то це буде давати вам по 500-600 відвідувачів в день, тільки якщо ви викинете анонс в групу. Погодьтеся, що це дуже здорово.План розкрутки сайту в соціальних мережах такий: ви створюєте кілька акаунтів в соціальних мережах, додаєте в них друзів. Кожен день ви зможете додавати по 40 друзів, що вже не погано. Потім, створюєте групу і публічну сторінку, де поставите посилання на свій сайт, а також де будете робити анонси своїх статей.За рік можна створити і розкрутити групу до 10 + тисяч відвідувачів, що, як я вже говорив, може давати дуже хороший трафік. Постарайтеся і у вас все вийде, це я вам гарантую, а ми йдемо далі.
 2. SEO-розкрутка сайту або пошукове просування. Даний спосіб дозволяє (при наявності деяких факторів) отримувати відвідувачів з пошукових систем (Яндекс, Google, Mail і так далі) Відразу скажу, що даний спосіб є трудомістким і складним, та й ще до всього може відбирати багато вільного времені.Так ось, для того, щоб ваш сайт відвідувало багато людей, які будуть приходити з пошукових систем, вам потрібно буде займатися зовнішньою і внутрішньою оптімізаціей.Для початку, вам потрібно буде виписати 50-100 ключовим слів, за якими ви будете просувати свої статті. Щоб отримувати хороший і стабільний трафік з пошукових систем, вам потрібно буде писати оптимізовані статті. Тобто, наприклад, у вас сайт по будівництву, ви пишете статтю про те, як полагодити покрівлю, то ви підбираєте відповідні ключові слова. Потім пишіть унікальну статтю (не беріть з інтернету, це погано скінчиться), а потім її потрібно оптімізіровать.Ето, звичайно ж, вже інша історія, але ви повинні знати, що стаття пишеться тільки на пару ключових слів. Вона повинна бути велика (тисяч 5 Не менше), унікальна, якщо будете красти з інших сайтів, то у вас нічого не вийде, пошукові системи заблокують ваш сайт. І тільки якщо ви напишіть хорошу статтю, яка буде оптимізована під пошукові системи, а також буде подобається людям, тільки тоді піде трафік (відвідувачі). Складно це ?? Ну, звичайно ж, складно, але ж, якщо щільно попрацювати над відвідуваністю рік або два, то можна буде збільшити відвідуваність свого сайту до позначки 5-6 тисяч відвідувачів, що буде давати дохід від 1000 доларів на місяць. А взагалі: розкрутка секрети ефективного просування сайтів - тема досить широка, її потрібно довго і наполегливо вивчати, тоді буде результат.

Порада: Якщо ви хочете просунути свій сайт, на який буде заходити безліч людей, вам потрібно буде виконувати наступні інструкції:

- регулярно писати статті на свій сайт (1-3 статті в день);

- статті повинні бути повними, тобто напишіть його у для маленьких дітей, намагайтеся в кожній статті щось нове доносити до своїх відвідувачів;

- Чи не брешіть своїм відвідувачам, пишіть тільки те, в чому самі розібралися;

- унікальність і корисність - ось девіз написати усіх статей. Тільки корисні і унікальні статті будуть приносити вам трафік і, як наслідок, популярність в середовищі сайтобудування.

Це не всі критерії, але для новачків це саме воно, адже мене багато хто питає, як розкрутити свій сайт, а також, як просунутися. Як бачите секрет простий: пишіть часто, пишіть якісно і все ...

 1. Йдемо далі, контекстна реклама, а також використання тізерів. Що це означає?? Ви дуже часто, коли заходите в пошукові системи, бачите рекламні блоки (особливо на Яндексі), які знаходяться в верху, а також на панелі зліва.

Ви дуже часто, коли заходите в пошукові системи, бачите рекламні блоки (особливо на Яндексі), які знаходяться в верху, а також на панелі зліва

Так ось, така реклама дає дуже великий трафік, але коштує грошей. Ось ми з вами зараз розглядаємо той спосіб залучення трафіку, на який потрібно витрачати гроші.

Щоб розміщувати рекламу в пошуковій системі Яндекс, потрібно зареєструватися в Яндекс Директ. Там ви створюєте рекламну компанію, поповнюєте свій баланс, пишіть ключові слова, за якими будете просуватися.

І як тільки гроші надійдуть на рахунок, ви відразу ж почнете отримувати результат. Ну, ось, в принципі, тут все не складно, але зате це коштує не мало грошей, щоб розкрутити початковий сайт, потрібно не мало попрацювати або вкласти грошей.

Бачите просту закономірність: якщо ви вкладаєте в свій сайт гроші, то вам можна буде менше трудиться, але якщо ви не вкладаєте гроші або мало вкладаєте, то вам потрібно найбільше зробити.

Ось така пропорція: або більше грошей вкладаєш на розкрутку, або ж більше часу, сил і знань (іноді нервів).

Я для себе вирішив, що гроші буду вкладати по мінімуму, нехай мій блог розвивається сам собою, а я буду лише писати корисні статті, які будуть цікаві моїм відвідувачам.

 1. Четвертим, останнім, але не менш важливим фактором розкручування свого сайту є співпраця з іншими авторами. Якщо ви бачите, що у вас є знайомі, які займаються схожими видами діяльності, то вам потрібно використовувати це в своїх цілях.

Я не кажу зараз про те, що потрібно використовувати даний факт в корисливих цілях, просто ви завжди зможете співпрацювати з такими людьми на взаємовигідних умовах.

Найпопулярнішим видом співпраці є написання гостьових постів. Тобто, ви пишіть безкоштовну статтю для автора відвідуваного сайту (якщо він не проти, звичайно ж).

Потім ви просите, щоб в цій статті, автор поставив посилання на ваш сайт. Це дасть вам збільшення показників ТІЦ і PR , А також дозволити збільшити відвідуваність.

На початкових етапах розвитку сайту, важливо використовувати всі інструменти. Навіть, коли ваш сайт вже відвідує 1000-2000 людей, знайдіть таких же власників сайтів і попросіть їх обміняти посиланнями.

Тобто, вони на видному місці, поставлять на вас посилання, а ви на них. Це дасть вам ще відвідувачів і так робити можна багато разів.

Друзі, ви повинні розуміти, що розкрутка секрети ефективного просування сайтів - це цілий розділ, який складно детально розповісти в одній статті, тому пишіть свої коменти, задавайте питання, я постараюся на всіх їх відповісти.

У вас є питання??? Тоді напишіть їх у коментарях, я відповім на них.

Дійсно, тематика дуже складна, але я б рекомендував вам вже починати в неї виникають. Створіть свій групу в соціальних мережах, навчитеся писати великі і корисні статті, вивчіть пошукову оптимізацію, знайдіть таких же як ви. А найважливіше, що не варто чекати біля моря погоди, починайте діяти вже зараз і у вас все вийде.

На цьому я буду закінчувати, в наступній статті, я візьму інтерв'ю у одного відомого інфобізнесмена, який відразу створив блог, а тепер займається створенням своїх інфопродуктов і проведенням тренінгів.

Щоб не пропустити це,.

На цьому все, сподіваюся ви зрозуміли, як потрібно розвивати свій сайт. Всім до зустрічі.

З повагою, Юрій Ваценко!

Все стати блогу .

Тільки уявіть, яка аудиторія зосереджена в соціальних мережах ?
Складно це ?
Що це означає?
У вас є питання?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью