<
 • Главная
Статьи

Чому вам не подобається своє ім'я

 1. Віра в зв'язок між долею і ім'ям
 2. Дивне ім'я
 3. Значення імені
 4. неприємні спогади

Ім'я - це візитна картка людини. Воно дається нам при народженні і залишається з нами назавжди, навіть після смерті. Ми ставимося до нього так само, як до родичів, яких не вибирають. І більшість людей насправді навіть не замислюються над тим, яке у них ім'я - красиве чи ні, відповідне або живе своїм життям, окремо від людини. Але є ті, хто всерйоз замислюються над зміною імені, оскільки вважають, що воно не поєднується з прізвищем та по батькові, робить їх невдалими і взагалі приносить суцільні нещастя.

В Інтернеті можна знайти безліч форумів, на яких дівчата, незадоволені своїм ім'ям , Просять поради у анонімних користувачів. Як правило, крик про допомогу виглядає так: «Не люблю своє ім'я! Що робити? Чи не виникне проблем, якщо вирішу його поміняти? ». Взагалі, проблем не виникне, і ви насправді можете змінити ім'я, звернувшись до територіального відділу РАЦСу за місцем проживання або за місцем реєстрації народження, зібравши необхідний пакет документів і сплативши держмито. Серед документів обов'язковим буде заява, в якому ви повинні вказати причину зміни імені. І на цьому ми зупинимося детальніше.

Як кажуть психологи, більшості людей потрібно міняти щось в своїй голові, а до імені, швидше за все, справа не дійде.

Мало хто замислюється, що за бажанням змінити власне ім'я рідко криється невдале поєднання імені з прізвищем або по батькові. Найчастіше причини куди більш глибокі, і варто для початку «покопатися» в собі, перш ніж йти в ЗАГС. Як кажуть психологи, більшості людей потрібно міняти щось в своїй голові, а до імені, швидше за все, справа не дійде.

Віра в зв'язок між долею і ім'ям

Багато людей щиро вважають, що саме нелюбиме ім'я заважає їм знайти свою любов, хорошу роботу, вірних друзів та інші блага життя. Людина схильна вірити у вищі сили, а тому з легкістю перекладає відповідальність за власні невдачі на те, що навіть побачити не можна. Зневірившись отримати бажане, ми звертаємося до тематичних форумах, на яких обов'язково знаходяться знавці, що радять змінити ім'я, оскільки воно напевно несе в собі «потужну негативну енергетику». Правда це чи ні, судити не нам. Але психологи впевнені, що справа не в імені, а в тому, як людина ставиться до себе і свого життя.

Дивне ім'я

Часом батьки хочуть якось виділити свою дитину на загальному «сірому тлі» сотень Маш, кати і Ань і дають дочки зовсім незвичне для нашого менталітету ім'я. Наприклад, в 2010 році в Росії на світ з'явилися Радість, Океану, Альоша-Капріні і Віагра. Погодьтеся, остання дівчинка з найбільшою ймовірністю прийме рішення змінити своє ім'я. І тут складно говорити про якісь психологічних відхиленнях. У всякому разі, якщо вони і є, то явно не у дитини.

У всякому разі, якщо вони і є, то явно не у дитини

Значення імені

Одного разу начитавшись інформації про те, що означає її ім'я, дівчина може зважитися і поміняти його, щоб стати більш товариською, веселою, розумною - в загальному, тієї, ким зараз не є. Багато людей переконані, що відразу зміняться, коли в паспорті з'явиться нове ім'я. Однак і тут психологи налаштовані скептично: на їхню думку, якщо людина хоче стати менш сором'язливим, йому варто піти на курси акторської майстерності, а не гортати сумнівні книги в пошуках, як йому здається, що підходить імені, яке перетворить гидкого каченяти в прекрасного лебедя .

Багато людей переконані, що відразу зміняться, коли в паспорті з'явиться нове ім'я.

неприємні спогади

Нерідко люди, самі того не усвідомлюючи, змінюють своє ім'я через те, що воно було дано їм батьками, з якими ніяк не ладяться відносини або яких вони зовсім ніколи не бачили. Якщо ім'я нагадує про щось неприємне з минулого, то ви, звичайно, можете його (ім'я) змінити, щоб вирвати один якір зі свідомості. Але, повірте, залишаться і інші, від яких просто так не позбудешся: випадкові спогади, навколишні люди і т.д. Тому варто розібратися з першопричиною, можливо, тоді і ім'я виявиться ні до чого.

Тому варто розібратися з першопричиною, можливо, тоді і ім'я виявиться ні до чого

Ми не закликаємо вас все життя провести з ім'ям, даним при народженні, навіть якщо це ваша найбільша мрія - змінити ненависне ім'я. Ми лише говоримо про те, що перш, ніж робити такий важливий крок, слід розібратися - а в імені справа? Одна із співробітників РАГСу розповідає, як до неї в кабінет прийшла дівчинка Тамара, якій ледь виповнилося 18, повна рішучості стати Валерією. Жінка поговорила з новою знайомою, сказавши, що документи вона прийме, але радить дівчинці підійти хоча б через місяць, а за цей час розібратися, чому ж їй так не терпиться змінити своє ім'я, адже воно у неї таке гарне. Тамара повернулася через місяць, але заяву писати не стала, а замість цього подякувала співробітницю РАГСу за корисну пораду. Хто знає, може, і вам не варто мучити себе довгим оформленням документів, а рідних і знайомих привчати до нового імені? Тим більше що останні все одно будуть помилятися і звертатися до вас по-старому.

Що робити?
Чи не виникне проблем, якщо вирішу його поміняти?
Ми лише говоримо про те, що перш, ніж робити такий важливий крок, слід розібратися - а в імені справа?
Хто знає, може, і вам не варто мучити себе довгим оформленням документів, а рідних і знайомих привчати до нового імені?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью