<
 • Главная
Статьи

1С-Бітрікс: Адміністрування

 1. Мобільна «админка» інтернет-магазину
 2. Сканування штрих-кодів в додаток
 3. «Жива стрічка» замовлень
 4. Детальний перегляд замовлення
 5. Push-повідомлення
 6. Статуси замовлень
 7. фільтри
 8. Мобільні звіти
 9. Як почати користуватися?
 10. Хмарний сервіс «Інспектор сайту»
 11. Інспектор сайту - хмарний сервіс

адміністрування

Мобільна «админка» інтернет-магазину

адміністрування  Мобільна «админка» інтернет-магазину  Додаток являє собою мобільну «адмінку» - адміністративний розділ управління магазином для власника інтернет-магазину на платформі «1С-Бітрікс»

Додаток являє собою мобільну «адмінку» - адміністративний розділ управління магазином для власника інтернет-магазину на платформі «1С-Бітрікс». Додаток створено для адміністраторів, менеджерів і персоналу інтернет-магазину. Додаток дозволяє управляти замовленнями і отримувати основні звіти про роботу магазину з мобільних пристроїв.
Мобільна админка дозволяє: Додаток являє собою мобільну «адмінку» - адміністративний розділ управління магазином для власника інтернет-магазину на платформі «1С-Бітрікс»

Сканування штрих-кодів в додаток

Замість сканера штрих-кодів - смартфон!

Додайте товар по штрих-коду за допомогою звичайного мобільного пристрою. Система підтримує сканування штрих-кодів в мобільний додаток. Сканер штрих-кодів не потрібен.
Відвантаження по штрих-коду - з мобільного!
Штрих-коди прочитуються на мобільний телефон. Ви можете мобільно відвантажити замовлення по штрих-коду. Це дуже зручно, особливо при наявності великих складів з великогабаритними товарами.
Тепер, якщо вам потрібно відвантажити по штрих-коду великий товар, наприклад, холодильник, не потрібно відривати з нього наклейку зі штрих-кодом і нести до сканера. Ви можете підійти до холодильника з мобільним телефоном і з його допомогою вважати штрих-код. Штрих-код перевіриться і збережеться в замовленні.

Навіщо сканувати штрих-коди Навіщо сканувати штрих-коди?
При відпуску товару менеджер буде впевнений, що він взяв саме той товар, який повинен бути відвантажений. Сканування штрих-кодів підтверджує правильність вибору товару, тим самим запобігаючи грошові втрати магазину через можливих помилок. Товари з різними властивостями іноді неможливо відрізнити один від одного візуально. При цьому вони можуть значно відрізнятися за ціною.

Чому замовлення не відвантажено?

Відвантажуючи замовлення з мобільного пристрою, ви побачите всю інформацію про нього. В тому числі, і проблеми із замовленням. Ви дізнаєтеся причину виниклої проблеми, яка не дозволяє відвантажити замовлення. Відвантажуючи замовлення з мобільного пристрою, ви побачите всю інформацію про нього

«Жива стрічка» замовлень
Оцініть ситуацію із замовленнями

З мобільного пристрою ви можете переглядати замовлення у вигляді «Живий стрічки». Замовлення автоматично завантажуються в стрічку в реальному часі - у міру їх надходження. Колір кожного запису залежить від статусу, і вам легко оцінити ситуацію з кожним замовленням.
Все в вашому мобільному!

 • рух товарів
 • управління замовленнями
 • інформація про магазин

Детальний перегляд замовлення
Що там з конкретним замовленням?

По кожному замовленню ви можете переглядати всю доступну інформацію, включаючи дані про покупця і його історію в магазині. Для зручності і простоти відбору інформація представлена ​​групами. Інформаційні блоки замовлення можуть бути згорнуті і розгорнуті - в міру необхідності їх перегляду. Ви можете швидко вибрати потрібну інформаційну групу (по доставці, оплаті і різним властивостям) і швидко подивитися, що відбувається із замовленням.
По кожному замовленню ви можете переглядати всю доступну інформацію, включаючи дані про покупця і його історію в магазині

Push-повідомлення


Ви можете навіть не заходити в мобільний додаток, щоб відстежувати замовлення. У додатку працюють push-повідомлення. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі подій у вашому магазині. Ви будете отримувати повідомлення про нові замовлення, про якісь зміни в замовленнях і т.д.
Налаштуйте повідомлення
Push-повідомлення налаштовуються. Ви можете задати події, на які будуть приходити push-повідомлення. А кожен співробітник магазина може вибрати тільки потрібні йому події з push-повідомленнями.

Свої push-повідомлення кожному менеджеру  Наприклад, кур'єр буде отримувати push-повідомлення за новими замовленнями, які він повинен доставити сьогодні Свої push-повідомлення кожному менеджеру
Наприклад, кур'єр буде отримувати push-повідомлення за новими замовленнями, які він повинен доставити сьогодні. Власнику магазину буде цікаво отримувати фінальні push-повідомлення - про завершення замовлень.


Статуси замовлень
Керуйте статусами замовлень

Ви можете швидко змінювати статуси замовлень. Наприклад, встановлювати статус «оплати» відразу ж після її отримання.
Ви можете змінювати статуси на свій розсуд, незалежно від ситуації з оплатою замовлення і т.д.

Наприклад, старший менеджер може дозволити доставку товару якомусь клієнту, навіть якщо товар не оплачений.


фільтри
Відберіть потрібні замовлення

У постачання програми - встановлені, готові фільтри, які дуже зручно застосовувати для відбору потрібної групи замовлень. Наприклад, ви можете відфільтрувати замовлення по статусу оплати або відвантаження. Крім цього, у вашому розпорядженні користувальницький фільтр, який дозволить ще точніше зробити вибірку замовлень.

Мобільні звіти
Аналізуйте роботу магазину

У мобільному додатку - 4 готових звіту. Ці звіти звіти дозволяють власнику онлайн-бізнесу оперативно управляти магазином і швидко орієнтуватися в стані залишків товару, цінами і прибутковості по кожному товару і клієнта.
Готові звіти:

 • по залишку товару
 • за прибутковістю по конкретному товару
 • за прибутковістю по конкретному клієнтові
 • прайс-лист магазину

Як почати користуватися?
Мобільний додаток «1С-Бітрікс: Адміністрування»
 • можна завантажити в магазинах додатків (App Store і Google Play Market)
 • налаштувати на URL свого інтернет-магазину
 • оновити «1С-Бітрікс: Управління сайтом» до версії 12.5
 • і почати управляти своїм магазином з мобільного пристрою
Будь-які дії із замовленням з мобільного додатка адміністратора

Тепер адміністратор магазину може керувати замовленнями мобільно і звідки завгодно. Наприклад, повністю відвантажити замовлення, працюючи на смартфоні з кафе. Як тільки клієнт робить замовлення - адміністратор бачить його в інтерфейсі свого мобільного додатка, підтверджує, дозволяє доставку і виконує інші необхідні дії по обробці замовлення

Приклад: поповнення складу
Ви приїжджаєте на якийсь віддалений склад, формуєте на мобільному пристрої звіт по залишках товару на складі, тут же мобільно робите дозаказ відсутніх товарів. І не потрібно для цього їхати в офіс або дзвонити колегам.

І не потрібно для цього їхати в офіс або дзвонити колегам

наверх

інспектор сайту

Хмарний сервіс «Інспектор сайту»

Моніторинг доступності та працездатності сайту
 • Отримуйте push-повідомлення про всі неполадки
 • Не втрачайте гроші через простій сайту!

Хмарний сервіс «Інспектор сайтів» доступний в мобільному додатку  «1С-Бітрікс: Адміністрування»  і дозволяє відстежувати потрібні параметри на вашу інтернет-магазину Хмарний сервіс «Інспектор сайтів» доступний в мобільному додатку «1С-Бітрікс: Адміністрування» і дозволяє відстежувати потрібні параметри на вашу інтернет-магазину.

Хмарний сервіс «Інспектор сайтів» доступний в мобільному додатку  «1С-Бітрікс: Адміністрування»  і дозволяє відстежувати потрібні параметри на вашу інтернет-магазину

Інспектор сайту - хмарний сервіс

Ви відразу дізнаєтеся про те, що вам пора продовжувати термін дії домену, SSL-сертифіката або ключа системи управління вашим сайтом. Хмарний сервіс «Інспектор сайту» періодично перевіряє доступність і працездатність вашого сайту і повідомляє про всі неполадки - шле push-повідомлення або e-mail.
Що моніторить хмарний сервіс:

 • раз в 5 хвилин перевіряє доступність з двох географічних точок
 • раз в день перевіряє термін дії домену
 • раз в день перевіряє термін SSL-сертифіката
 • раз в день перевіряє термін дії ключа «1С-Бітрікс: Управління сайтом»
Не втрачайте гроші через простій сайту!

Інспектор сайту моніторить 4 параметра, дуже важливих для роботи будь-якого веб-проекту, і особливо інтернет-магазину. Якщо ви забудете пролонгувати термін дії домену, ваш магазин перестане працювати. Тепер цього не станеться, тому що Інспектор сайтів починає попереджати заздалегідь - за місяць - про те, що термін дії домену закінчується.

Дані клієнтів - під захистом SSL-сертифіката!
Якщо ви не продовжите дію SSL-сертифіката, дані ваших клієнтів піддадуться ризику - можуть бути перехоплені третіми особами. Інспектор сайту відстежує термін дії цього електронного документа, необхідного для підтвердження захищеності каналу, по якому здійснюється обмін конфіденційною інформацією між клієнтом і сервером. І сам факт, що ваш сайт знаходиться під захистом SSL-сертифіката, на сьогоднішній день вважається хорошим тоном.
Продовжіть на пільговій основі ключ на продукт «1С-Бітрікс»
Якщо ви не поновіть вчасно свою систему управління сайтом, вона втратить актуальність, і ви не зможете отримувати оновлення продукту (нові функціональні можливості, поновлення інтерфейсу, системи безпеки та інші). Крім цього ви позбудетеся технічної підтримки «1С-Бітрікс». Інспектор сайту нагадає вам заздалегідь, щоб ви не забули тривати на пільговій основі.

Пільгове продовження набагато дешевше стандартного Пільгове продовження набагато дешевше стандартного. Протягом одного місяця з моменту завершення терміну активності оновлень ви можете придбати і активувати продовження за пільговим варіанту за 22% від ціни вашої редакції. Термін активності оновлень продовжується рівно на один рік з моменту завершення попереднього періоду. Детальніше


Слідкуйте за доступністю сайту!

Якщо ваш магазин простоює через погану роботи сервісу вашого хостинг-провайдера, ви втрачаєте гроші і клієнтів. Інспектор сайту перевіряє постійно ваш сайт, і ви отримуєте push-повідомлення в мобільний додаток про недоступність і повільної завантаженні сайту. Крім цього, хмарний сервіс вам повідомляє - шле push-повідомлення - скільки часу магазин ваш простоював. Прийміть заходи - змініть хостинг на більш якісний.
Якщо ваш магазин простоює через погану роботи сервісу вашого хостинг-провайдера, ви втрачаєте гроші і клієнтів

Навіщо сканувати штрих-коди?
Чому замовлення не відвантажено?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью