<
 • Главная
Статьи

Курси системного адміністратора Linux (Unix) в Мінську

 1. Переваги покупки курсу у нас:
 2. Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
 3. Для кого призначений курс:
 4. Навчальна програма:
 5. викладач:
 6. Додаткова інформація:
 7. Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!
 8. Освітній і кадровий центр «Нове завтра» став учасником Ініціативи ООН «Глобальний договір».

.

[El] {text} [/ el]

Якщо Вас цікавлять курси Системний адміністратор (Windows Server), то переходите сюди.


Переваги покупки курсу у нас:

1.Унікальний по тривалості і вартості курс вивчення швидко набирає популярність серверного ПО, інтерес до якого проявляють навіть на державному рівні в країнах ЄС і ООН, а також лідери виробництва комп'ютерів (IBM, Novell, HP). Все більш популярним Linux стає і в Росії. За версією багатьох комп'ютерних фахівців Linux як серверне ПЗ, в майбутньому може обігнати за популярністю Windows Server. Будьте серед перших фахівців в цій ОС в Білорусі - курси системного адміністратора Linux допоможуть Вам у цьому!

2.На даному курсі ви отримаєте виключно практичну складову, практику з перших рук людей-фахівців, які щоденно працюють в даній сфері, своїми руками зробите все практичні дії, які входять в щоденні обов'язки системного адміністратора, який працює з ПО Linux. 60% курсу - це практичні заняття на реальному серверному ПО. Викладатиметься не тільки класична схема настройки сервера, але і деякі нюанси підвищення продуктивності в реальній робочій ситуації.

3. Після закінчення курсу слухачі переймають досвід налаштування «бойового сервера» і можуть влаштовуватися на роботу в службу технічної підтримки Linux-серверів або створювати свої проекти (хостинг-сервера). Вартість послуг фахівця після курсів системного адміністратора Linux значно зростає.

.

.

Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
 • [El] {text} [/ el]  Якщо Вас цікавлять курси Системний адміністратор (Windows Server), то переходите  сюди Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!

.

.

коротка інформація

Вибір кращих, або «народних», брендів здійснюється виключно споживачами товарів і послуг шляхом відкритого голосування за опублікованими в ЗМІ анкетами, де вказані тільки категорії / номінації без вказівки марок, які заявили свою участь в конкурсі, без надання варіантів відповіді, що дозволяє забезпечити найбільш об'єктивну оцінку спонтанного знання брендів населенням Білорусі. Премія проводиться під патронажем Міністерства торгівлі Республіки Білорусь.

коротка інформація

Це найбільш значуще об'єднання в сфері неформальної освіти в Беларусі.Вхожденіе до складу Асоціації Освітнього центру "Нове завтра" буде сприяти розвитку міжсекторального співробітництва в рамках АДОіП і розвитку додаткової освіти і освіти в Республіці Білорусь.

коротка інформація

Це найбільша міжнародна ініціатива, що об'єднує бізнес-компанії, які дотримуються у своїй діяльності 10 принципам, що сприяє соціально-відповідальної поведінки щодо свого персоналу, клієнтів, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Це говорить від тому, що послуги таких компаній, відносини з клієнтами виходять на більш високий рівень.

коротка інформація

Otzyvy.by представляють Топ-100 чуйних компаній і "Нове завтра" - на 24 місці серед більш ніж 21 000 компаній, представлених на сайті! 3,93 бала (з 5 можливих) - середній рейтинг компаній на порталі і 4,45 - рейтинг "Нове завтра"!

коротка інформація

Відповідно до статті 15 нової редакції закону "Про зайнятість населення Республіки Білорусь", під агентством з працевлаштування розуміється юридична особа і індивідуальний підприємець, які надають громадянам послуги щодо сприяння в працевлаштуванні на території нашої країни і включені до Реєстру агентств з працевлаштування. Таким чином, тепер надавати послуги з працевлаштування можуть тільки організації, включені до цього реєстру

Всі слухачі забезпечуються БЕЗКОШТОВНИМИ роздатковими матеріалами, які включають всю теоретичну базу навчальної програми (Вам не потрібно буде витрачати час на записи в період навчання, щоб більше часу приділити практичним заняттям). Крім того, дані роздаткові матеріали Ви зможете використовувати як хорошу підказку на роботі або для власних потреб. Дані конспекти є авторськими і унікальними розробками викладачів нашого Центру.

Детальніше про переваги нашого Центру читайте тут . Навчання ведеться в групах не більше 6-8 чоловік.

Детальніше про вид та порядок видачі документів про навчання читайте тут .

Детальніше про гарантії, які ми даємо кожному клієнту, читайте тут . Також тут Ви можете ознайомитися з фото і адресами навчальних аудиторій.

Детальніше про допомогу в працевлаштуванні, яку надає наш Центр, читайте тут .

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу? Детальніше тут.

Всі відповіді на питання, які Ви хотіли отримати про Центр і курсах, читайте тут.

.

.

.

.

Для кого призначений курс:

курс призначений як для тих, хто має початкове уявлення про серверної операційної системи, так і для тих, хто вже має досвід роботи з ОС Linux і бажаючих розвинути свої навички адміністрування та управління серверним ПЗ.

Linux - найбільш популярний на сьогодні безкоштовний варіант серверного ПО сімейства UNIX, розроблений спеціально для персональних комп'ютерів. Один з найбільш поширених конкурентів провідною ОС для серверів - Windows Server. Вільний доступ до Linux зумовив активно набирає обертів популярність (через постійне зростання цін на ліцензійну версію Windows Server і боротьбу з нелегальним ПЗ на пострадянському просторі). Linux був розроблений і підтримується в актуальному стані провідними співтовариства програміста світу, що дозволяє бути максимально гнучкою і близькою до користувачів ОС. Для комп'ютерних фахівців вона концептуальна простіше для вивчення, ніж Windows. Рівень безпеки вище і управління безпекою гнучкіше і простіше. Тут також більш розвинені і стійкіше працюють засоби мережевої взаємодії і розмежування повноважень. Особливо часто використовується Linux для серверів баз даних або сайтів з каталогами товарів, електронними магазинами.

Основні необхідні знання для проходження курсу:

• Знання апаратної частини ПК - на рівні ремонту-збірки, заміни комплектуючих частин.

• Знання програмного забезпечення - установка програмного забезпечення і його настроювання, знання основних офісних та інших програм на рівні досвідченого користувача

• Знання та володіння Інтернет.

Після проходження курсу вся кухня діяльності системного адміністратора стане доступною: Ви отримаєте навички управління, ремонту, настройки, модернізації IT-інфраструктури Вашого підприємства або підприємства, на яке Ви підете працювати. Однак, щоб стати професіоналом у своїй сфері, необхідно багато практики і старанності, Курси «Системний адміністратор Unix \ Linux» дадуть Вам основу, з якої Ви зможете сміливо братися за надану вам роботу і, виконуючи її, рости як фахівець.
.

.

Навчальна програма:

1.Історія виникнення Linux. Основні принципи адміністрування серверної операційної системи.

2.Установка і запуск.

3.BASH скрипти, що спрощують моніторинг і адміністрування серверного програмного забезпечення. Вступ.

4.Работа з командним рядком.

5.Компоненти файлової системи. Процеси.

6.Основние системні команди. Висновки. Процедури.

7.Установка серверного програмного забезпечення. Збірка пакетів з вихідних кодів.

8.Скріпти. Мови обробки.

9.Сістемние користувачі. Розмежування прав.

10.Модель OSI. Налаштування мережі.

11.Удаленное адміністрування сервера. Переваги і недоліки.

12.Средства контролю Linux.

13.Введеніе в мережеву безпеку.

14.Рекомендаціі по серверної налаштування.

15.Введеніе в серверну безпеку.

16.Средства IDS / IPS. Фізичні та програмні.

17.Резервное копіювання. Відновлення даних.

18.Основние виникають проблеми при роботі з Linux і їх рішення.

.

.

Для підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці пропонуємо Вам також пройти курси Системне адміністрування (Windows Server) , Обслуговування та ремонт комп'ютера і оргтехніки.

.

.

Якщо Вам не потрібна вся навчальна програма, Ви можете приєднатися до будь-якої поточної групі і відвідати тільки ті заняття, які Вам необхідні з оплатою за кількість відвіданих занять. Про те, чи йдуть в потрібний Вам момент групи з даного курсу, їх розклад і кількість вільних місць, вартість за потрібну кількість занять Ви можете дізнатися у відділі продажів.

викладач:

На сайті розміщені провідні викладачі центру. Однак в разі їх зайнятості до навчання можуть залучатися інші або нові викладачі, резюме яких поки немає на сайті.

Шпак Олексій Анатолійович:

Освіта: вища, БГУИР, факультет комп'ютерні мережі і системи, спеціальність інженер-системотехнік Освіта: вища, БГУИР, факультет "комп'ютерні мережі і системи", спеціальність "інженер-системотехнік". Додаткова освіта: сертифікати CCNA, Extreme, FortiNet.

Досвід роботи: більше 4 років в РУП "Белтелеком" інженером електрозв'язку. Має професійні знання в області налаштування комутаторів і маршрутизаторів Cisco, HP, Extreme; BASH-скриптів, що спрощують моніторинг \ адміністрування серверного ПО, а дміністрірованія і управління серверами під операційними системами Linux \ Unix (CentOS, Debian, FreeBSD), н астройкі і адміністрування веб-серверів (LNAMP), DNS-серверів (Bind, PowerDNS), FTP-серверів (Vsftpd), систем віртуалізації (OpenVZ, Xen, Citrix Xen, VmWare), поштового сервера (Postfix, spamassasin, amavis), відео-сервера (Wowza), веб-панелі Plesk.

Досвід викладання: корпоративне навчання співробітників.

.

.

Кількість годин: 48 уч.ч. (1 година - 40 хвилин). Тривалість - 1,5 - 2 місяці.

Вартість групового навчання: 300 крб, зі знижкою 10% ціна - 270 крб. Інформацію про знижки на навчання Ви можете прочитати тут . Знижки від 5 до 15%!

УВАГА! Середня заробітна плата початківця системного адміністратора - не менше $ 400, таким чином, Ви зможете окупити свою освіту вже в перший місяць роботи! Будемо раді допомогти Вам почати професійну діяльність в цій галузі.

Індивідуальне навчання за даним курсом: вартість 1 уч.ч. - 24 крб 53 коп. УВАГА! По буднях з 09.00 до 17.00 - діє знижка 30%, по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 20%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 15% від вартості курсу.
На курси загальної тривалість до 20 уч.ч. діють знижки: по буднях з 09.00 до 17.00 -20%, а по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 15%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 10%.
Детальніше про переваги та особливості індивідуального навчання читайте тут.

Записатися на курси! Записатися на пробне заняття!

Додаткова інформація:

1. Просимо Вас більш відповідально ставитися до вибору курсу, тому що Адміністрація Центру не несе відповідальності за невідповідність особистісних, психологічних і природних здібностей слухачів і обраного курсу. Уважно ознайомтеся з посадовими обов'язками або пройдіть тест на професійну орієнтацію .

2. Навчальні програми більшості курсів розраховані на базовий рівень слухачів, тобто на тих, хто починає вивчати програму "з нуля". Однак в групі можуть перебувати слухачі, рівень яких трохи вище.

Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!

ОСВІТНІЙ І КАДРОВИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЗАВТРА СТАВ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ ДОДАТКОВОГО ОСВІТИ І ОСВІТИ ОСВІТНІЙ І КАДРОВИЙ ЦЕНТР "НОВЕ ЗАВТРА" СТАВ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ ДОДАТКОВОГО ОСВІТИ І ОСВІТИ. Це найбільш значуще об'єднання в сфері неформальної освіти в Білорусі. Входження до складу Асоціації Освітнього центру "Нове завтра" буде сприяти розвитку міжсекторального співробітництва в рамках АДОіП і розвитку додаткової освіти і освіти в Республіці Білорусь. .

Освітній і кадровий центр «Нове завтра» став учасником Ініціативи ООН «Глобальний договір».

Це найбільша міжнародна ініціатива, що об'єднує бізнес-компанії, які дотримуються у своїй діяльності 10 принципам, що сприяє соціально-відповідальної поведінки щодо свого персоналу, клієнтів, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Це говорить від тому, що послуги таких компаній, відносини з клієнтами виходять на більш високий рівень.

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью