<
 • Главная
Статьи

Африканський дикий кіт

Як би там не було, до того часу, коли Homo sapiens тільки з'явився на доісторичної сцені, Felis silvestris, прямий предок домашнього кота, вже зайняв міцне місце в світі Як би там не було, до того часу, коли Homo sapiens тільки з'явився на доісторичної сцені, Felis silvestris, прямий предок домашнього кота, вже зайняв міцне місце в світі. Є різні думки про те, чи належать європейський і африканський дикі коти і домашній кіт до одного або різних видів. Для нас це не дуже важливо, однак більшість дослідників прийшли до висновку, що найбільш імовірним предком домашнього кота є африканський дикий кіт. Жовтий, смугастий звір, трохи більшого розміру, ніж домашній, африканський кіт зустрічається найчастіше в пустелях Азії та Африки.

Африканський дикий кіт (Felis silvestris) вважається предком домашнього кота по деяким причинам. Відомий фахівець Ф. Цойнер в своїй двотомній книзі "Історія одомашнення тварин" показує, що передній і задній краї першого корінного зуба на нижній щелепі піднімаються більш круто у європейського дикого кота, ніж у домашнього.

"Це дуже важливий факт - укладає Цойнер, - оскільки він припускає походження домашнього кота від південно-африканського підвиду". Це підтверджує і проста залежність між умовами існування сучасної домашнього кота і його предка, їх міфологічна і поведінкова пристосованість до цих умов (наприклад, слуховий апарат домашнього кота пристосований для відкритих великих просторів - таких, як пустеля), а також фізичні характеристики муміфікованих кішок в Єгипті .

Хоча сучасний домашній кіт, швидше за все, прямий нащадок африканського дикого предка, європейський дикий родич також надав неабиякий вплив на наших мурок. Коли одомашнені кішки були завезені в Європу, вони змішалися з місцевим диким видом, Felis silvestris, поширеним від Кавказу до Малої Азії. Цей лісовий кіт, який звик лазити по деревах в густих заростях, можливо, передав свій ген темнішою, плямистої забарвлення светлоокрашенная африканського кота. Підтримуючи цю точку зору, Цойнер зауважує, що жоден вид кішок, крім домашньої, не має такої плямистої або строкатого забарвлення. Можливо, однак, що вона - плід звичайних генетичних мутацій.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью