<
 • Главная
Статьи

NEWSru.com :: Сулейман Керімов став міноритарним акціонером "Ростелекома"

Сулейман Керімов став міноритарним акціонером "Ростелекома"

Колишній гендиректор ВАТ "Связьинвест" Євген Юрченко завершив операцію з продажу свого пакету акцій (близько 6%) ВАТ "Ростелеком" структурам члена Ради федерації і власника компанії "Нафта-Москва" Сулеймана Керімова. Про це сам Юрченко повідомив газеті "Ведомости" .

Керуючий директор "Нафта-Москви" Антон Аверін підтвердив факт покупки Керімовим міноритарного пакета "Ростелекома". Менеджер одного з інвестбанків повідомив виданню, що Керімов купував акції за ціною близько 150 рублів за одну акцію. Таким чином, вартість пакета могла скласти близько 26,5 млрд рублів. Джерела повідомили, що купити пакет Керимову допоміг банк ВТБ.

Корпорація "Ростелеком" включила до свого складу кілька великих активів 1 квітня 2011 року. До складу корпорації увійшли "Центртелеком", "Сибирьтелеком", "Дальсвязь", "Уралсвязьинформ", "Волгателеком", СЗТ, ЮТК і "Дагсвязьинформ". Чистий прибуток об'єднаного "Ростелекома" в I кварталі 2011 року зросла на 6% і склала 10,6 млрд рублів за МСФЗ.

Після завершення угоди з Керімовим і розрахунків з банками кредиторами, на кошти яких Юрченко скуповував акції "Ростелекома", у екс-глави "Связьинвеста" залишиться близько $ 200 млн, повідомив газеті джерело в оточенні підприємця.

Юрченко, зі скандалом покинув "Связьинвест" (володіє 43% акцій "Ростелекома") восени 2010 року, активно скуповував акції міжрегіональних компаній держхолдингу до їх приєднання до "Ростелекому" в квітні цього року. На річних зборах акціонерів у червні Юрченко голосував пакетом в 8,5% звичайних акцій "Ростелекома".

Велика частина цих акцій була закладена за угодами репо в різних банках. У серпні котирування акцій "Ростелекома" звалилися, причому падіння виявилося значно нижче зниження ринку. За даними джерел, в результаті настав margin call банки реалізували близько 2% з пакета Юрченко.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью