<
 • Главная
Статьи

Ключ для Alcohol 120%

 1. Ключ для Alcohol 120%
 2. Як зробити образ диска
 3. Як записати диск
 4. Як змонтувати образ диска

Сьогодні поговоримо про таку програму як Alcohol 120%. Це найвідоміша програма зі своєї лінійки. Можна сказати з великою ймовірністю про те, що практично кожен користувач комп'ютера хоч раз так стикався з Alcohol 120%. Основне призначення програми Alcohol 120% це створення образів CD або DVD дисків створення віртуальних приводів і запису дисків.

У програми тобто не невідомі конкуренти це Nero Burning ROM, DAEMON Tools Pro, CDBurnerXP, UltraISO, CloneCD. Назва цих програм так само багатьом знайомі але їм ще далеко до Alcohol 120%. Програма Alcohol 120% для створення образів і віртуальних приводів, а також для запису дисків є найзручнішою і простий у використанні. Alcohol 120% по праву можна назвати лідером серед аналогічних програм.

Ключ для Alcohol 120%

Як і всі хороші програми Alcohol 120% платна програма. З цього просто завантажити і користуватися їй не вийде. Звичайно, як у всіх у ній є пробний період але не у всіх версій. Тому вам буде потрібно ключ або кряк для активації Alcohol 120%. Його ви зможете скачати нижче, а також саму програму Alcohol 120%.

Завантажити Ключ для Alcohol 120%

Завантажити Ліки для Alcohol 120%

Завантажити Alcohol 120%

Як зробити образ диска

І так ви завантажили і встановили Alcohol 120%. Тепер ми разом спробуємо зробити образ диска. Так запускаємо програму і дивимося на меню зліва Основні операції і натискаємо Створення образів.

Так запускаємо програму і дивимося на меню зліва Основні операції і натискаємо Створення образів

З'явилося віконце в якому нас вітає майстер створення образів. Перше потрібно вибрати ваш DVD-CD накопичувач. Далі перемикається на вкладку Параметри читання.

Далі перемикається на вкладку Параметри читання

Тут можна змінити Ім'я образу вказати шлях куди потрібно зберегти образ і вибрати формат створюваного образу а саме mds або iso. Краще вибрати другий варіант, так як він найбільш використовуваний і практичний. Також можна розділить наш образ на кілька, але краще не розділяти, якщо він не більше 4 Gb. Ось в принципі більшість параметрів ми зробили, тепер натискаємо Старт і чекаємо закінчення процесу.

Ось в принципі більшість параметрів ми зробили, тепер натискаємо Старт і чекаємо закінчення процесу

Як записати диск

Тепер будемо вчитися правильно, записувати образи на диски. У мене Основні операції і вибираємо пункт Запис образів на диск. У віконці, що з'явилося потрібно вказати шлях до файлу образу який ми хочемо записати натискаємо кнопку огляд і вказуємо шлях і натискаємо Далі.

У віконці, що з'явилося за замовчуванням вже встановлені всі потрібні налаштування але якщо потрібно їх можна змінити. Можна вибрати привід за допомогою якого буде записаний диск це в тому випадку якщо у вас їх декілька. Можна змінити швидкість запису диска і метод запису. Також можна вказати число копій дисків. Після того як ви виставили всі потрібні параметри натискаємо Старт і чекаємо закінчення запису.

Як змонтувати образ диска

І так ми навчилися робити образи дисків записувати їх, а ось як змонтувати образ у віртуальний привід поки не знаємо. Перше що потрібно зробити, це запустити Alcohol 120% і перетягнути в основне вікно образ диска або через файл відрити. Після чого два рази натискаємо на образі після чого він буде вставлено у віртуальний привід і запуститься в автоматичному режимі.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью