<
 • Главная
Статьи

Air Astana | авіаквитки Астана Київ Алма-Ата авіакомпанії Ейр Астана, відгуки

Авіакомпанія Air Astana (Ейр Астана, IATA код: КС) - створена в 2001 році з нуля авіакомпанія

Авіакомпанія Air Astana (Ейр Астана, IATA код: КС) - створена в 2001 році з нуля авіакомпанія. Є спільним підприємством Казахстану і британської компанії BAE Systems.

Купити квитки Air Astana Київ-Астана, Київ-Алма-Ата

Авіакомпанія Air Astana в 2013 році відкрила рейси Київ-Астана і Київ-Алма-Ата. Польоти виконуються на нових літаках Airbus A320 або Embraer 190. Купити квитки Air Astana Ви можете на на tickets.avianews.com .

Доступні також перельоти з пересадками в транзитних аеропортах Air Astana. Використання опції пошуку +/- 3 дні спростить пошук дешевих квитків, тому що на деякі рейси їх квота може бути використана.

Після бронювання білетовна рейси Київ-Астана, Київ-Алма-Ата і по інших напрямках Air Astana на tickets.avianews.com Ви зможете оплатити їх чотирма способами:

зміст:

Створена в 2001 році авіакомпанія Air Astana стала спільним підприємством державного фонду Казахстану і британської компанії BAE Systems. Польоти Air Astana початку в 2002 році. Через два роки, після банкрутства національного авіаперевізника Ейр Казахстан, стала стрімко розвиватися.

Авіакомпанія пропонує два класи обслуговування: повноцінний бізнес-клас з більш широкими кріслами і економічний клас. Air Astana виконує рейси Київ

Багаж і ручна поклажа

Безкоштовна норма багажу на рейсах Air Astana

Авіакомпанія Air Astana використовує вагову концепцію перевезення багажу. Пасажири економічного класу можуть здати в багаж кілька предметів вагою до 20 кг. Безкоштовна норма перевезення багажу для пасажирів бізнес-класу становить 30 кг.

Ручна поклажа

Авіакомпанія Air Astana дозволяє брати на борт літака пасажирам економічного класу один предмет габаритами до 55х40х20 см і вагою до 8 кг. Пасажири бізнес-класу можуть додатково взяти в салон один предмет габаритами до 24х35х20 см. Загальна вага двох предметів не повинен перевищувати 18 кг.

Додатково до цієї норми пасажири всіх класів можуть взяти на борт:

Безкоштовно перевозяться кошики для перенесення немовлят або повністю складні коляски, а також повністю складні інвалідні крісла на колесах (за умови, що пасажир не може обходитися без них), але зазвичай в багажному відділенні.

Парк літаків:

Авіакомпанія Air Astana створювалася з нуля. В її парку немає літаків радянського виробництва. Все авіалайнери зроблені на заводах Boeing, Airbus або Embraer.

Boeing 757 Boeing 767 Airbus A319 Airbus A320 Airbus A321 Embraer 190

Відгуки пасажирів

Ви можете залишити відгук про авіакомпанію Air Astana за допомогою форми коментарів нижче. Вас відгук дуже цінний для нас і інших пасажирів. Розповівши про свій досвід перельоту з Air Astana, ви дозволяєте іншим пасажирам зробити правильний вибір при покупці білета.Также Ви можете залишити відгук про авіакомпанію або почитати відгуки інших пасажирів на форумі

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com

Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью