<
 • Главная
Статьи

Альпарі: відгуки про Alpari, зібрані нами за 5 років

 1. основні переваги
 2. Alpari надає безкоштовне навчання для початківців трейдерів
 3. Як внести і вивести гроші?
 4. Бінарні опціони
 5. Спеціальний торговий термінал

Alpari веде свою історію з 1998 року. Іншими словами, цей брокер - один з найбільш перевірених і найбільш відомих на ринку. Його послугами користується величезна кількість трейдерів, і кожен з них може отримати всі ті переваги, які необхідні для успішної торгівлі.

основні переваги

Брокер хороший тим, що з його допомогою можна успішно торгувати як новачкові, так і досвідченому трейдеру. Для новачків він хороший тим, що дає можливість торгувати вже з сумою в 5 доларів, а це мінімум на тлі інших брокерів, багато з яких вимагають набагато більш значної суми для початку торгівлі. У той же час, ви можете інвестувати в один опціон до 1000 USD. З цієї причини і для досвідчених трейдерів такий брокер, як Alpari, є дуже корисним.

Якщо ваш опціон програє, то Альпарі повертає вам назад до 20% від тієї суми, яку ви витратили на покупку опціону. C одного боку, 20% - це не так багато, але якщо брати управління депозитом в тривалій перспективі, то такі повернення дозволяють зробити втрати від програшів набагато менше.

З одного опціону, який у вас виграє, ви зможете заробити до 100% чистого прибутку. Варто зауважити, що це теж більше, ніж у більшості інших брокерів, які зазвичай пропонують максимум заробітку на рівні 85%. Такий момент теж є принциповим для трейдерів, які хотіли б заробляти максимум.

Alpari надає безкоштовне навчання для початківців трейдерів

Крім усього іншого, Альпарі пропонує навчання для новачків. Ви зможете самостійно вибрати платні або безкоштовні курси, які навчать вас різних речей, обов'язковою умовою для торгівлі опціонами. Це і аналіз ринку, і технічний і фундаментальний аналіз, і то, як правильно вибирати базовий актив для торгівлі і якими сумами краще оперувати. Отримавши всі ці знання, ви зможете вигравати з набагато більш високою ймовірністю.

Нарешті, Альпарі постійно публікує різного роду аналітичні дані, дані про події на світових ринках, про різні макроекономічних події, які можуть вплинути на курс базових активів. Крім того, публікуються прогнози найбільш відомих аналітиків фінансових ринків, що теж в істотному ступені допомагає трейдерам, особливо початківцям, прийняти вірне рішення і домогтися того, щоб виграшів було більше, ніж програшів.

Всі ці особливості Alpari якраз і роблять цього брокера компанією зі світовим ім'ям, якій можна довірити свої гроші.

Як внести і вивести гроші?

Щоб почати працювати і заробляти на бінарних опціонах, вам потрібно поповнити свій рахунок хоча б на мінімальну суму. Зробити це можна кількома способами, а саме: за допомогою банківського переказу, за допомогою пластикової картки, а також через систему Вебмані, яка в Росії користується особливим попитом.

Альпарі забезпечує миттєвий введення і виведення коштів і при цьому не бере ніяких комісій. Якщо комісії і будуть, то це будуть не комісії брокера, а комісії тих банків і систем, через які ви проводите свої операції.

Брокер в більшості випадків здійснює виведення коштів протягом одного робочого дня, а найчастіше - протягом декількох годин або навіть миттєво. Це теж той фактор, за який багато трейдерів дуже люблять саме цього брокера.

Приймаються навіть найменші депозити. І ще важлива наявність демо-рахунку, на якому можна вільно попрактикуватися в торгівлі бінарними опціонами.

Бінарні опціони

Оскільки Alpari є брокером дуже широкої спеціалізації, то бінарні опціони - тільки частина того, що він пропонує. Для торгівлі бінарними опціонами потрібно відкрити рахунок на платформі fx.option.

Що стосується базових активів, то брокер пропонує їх не так багато, а саме валютні активи, золото і срібло. Однак багатьом трейдерам цього цілком достатньо, щоб добре заробляти. Тим більше що валютних пар у Альпарі дуже багато.

Тим більше що валютних пар у Альпарі дуже багато

Брокер пропонує наступні стандартні типи опціонів:

- опціони Call-Put. Такі опціони легко можна купувати, вводячи самий мінімум параметрів, а саме вартість, час виконання, базовий актив і напрямок руху ціни. Якщо ціна йде в тому ж напрямку, що ви і передбачили, то ви отримуєте прибуток.

- опціони One Touch. В цьому випадку для вас важливо, щоб ціна торкнулася певної позначки на графіку, дійшла до певного рівня. Такі опціони відрізняються трохи більшим ризиком, але і більшою прибутковістю.

- опціони Range. Якщо ви купуєте такий опціон, то потрібно, щоб ціна подолала виставлений вами бар'єр і в момент закінчення терміну дії опціону перебувала з іншого боку від нього.

- опціони терміном дії в кілька хвилин. Вони дозволяють отримати прибуток через дуже короткий час. Причому те, що у них маленький термін закінчення, не означає, що вони мають невелику ціну. Вартість таких опціонів ви можете задати будь-яку, так що навіть на великі суми цілком можна торгувати такими опціонами.

Спеціальний торговий термінал

Альпарі є компанією, яка створила один з найвідоміших торгових терміналів МетаТрейдер. Цим терміналом часто користуються навіть трейдери, що працюють з іншими брокерами, тому що він дуже зрозумілий і зручний. Для тих, хто хоче торгувати саме бінарними опціонами, існує спеціальна версія програми MetaTrader, а саме OptionTrader. Головна функція цієї програми - максимально спростити всі технічні моменти, пов'язані з придбанням опціонів. А також програма є потужною базою для проведення технічного аналізу, для побудови будь-яких графіків і індикаторів, навіть найскладніших. Такий торговий термінал - це не просто інтерфейс для покупки опціонів з декількома клавішами, а повноцінний помічник в торгівлі, який ви обов'язково оціните.

Варто зауважити, що існують версії МетаТрейдер не тільки для комп'ютерів, але і для мобільних пристроїв, зокрема айфонів і Айпад. Це дозволить вам торгувати в більш комфортних умовах і в будь-який момент.

Вибір на користь Альпарі роблять сьогодні безліч трейдерів, тому що це і правда великі можливості для торгівлі бінарними опціонами і висока надійність. Відгуки деяких з клієнтів брокера ви можете почитати на цій сторінці нижче. Якщо ж у вас є власний досвід роботи з Alpari, будь ласка, поділіться ним з іншими трейдерами!

Читайте відгуки про Альпарі: зібрані нами за 5 років!

Як внести і вивести гроші?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью