<
 • Главная
Статьи

NEWSru.com :: XXX Files: Джилліан Андерсон оголилася заради хутрових звірів

Зірка "Секретних матеріалів" Джилліан Андерсон виклала в соцмережах своє повністю оголене фото. Таким чином 49-річна актриса підтримала кампанію "Люди за етичне поводження з тваринами"

Зірка "Секретних матеріалів" Джилліан Андерсон виклала в соцмережах своє повністю оголене фото. Таким чином 49-річна актриса підтримала кампанію "Люди за етичне поводження з тваринами" PETA за прикладом Памели Андерсон, Наомі Кемпбелл, Єви Мендес і інших знаменитостей.

"Я скоріше буду ходити голою, ніж носити хутро", - йдеться у підписі до фото, на якому Андерсон позує без одягу, але в котячих вушках.

"Люди відвертаються від рекламних плакатів з хутряними виробами, на яких показано, як калічать тварин заради хутра. Але всіх приваблює" гола "рекламна кампанія PETA. І я пишаюся, що є її частиною", - наводить слова акторки The Daily Mail .

Нагадаємо, в січні Джилліан Андерсон підтвердила , Що йде з "Секретних матеріалів" після 11-го сезону. "Це остаточне рішення, я говорю абсолютно серйозно", - заявила вона. Андерсон додала, що вона поважає своїх колег по зйомках, але не хоче зациклюватися на одній ролі. "Мені подобається грати різних персонажів. Є багато речей, які я хочу зробити в своєму житті і своїй кар'єрі", - пояснила актриса.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью