<
 • Главная
Статьи

friGate - розширення Google Chrome для доступу до будь-яких сайтів

 1. # # Як встановити friGate на Google Chrome
 2. # # Настройкa розширення friGate
 3. # # налаштування friGate
 4. # # Налаштування списку сайтів
 5. # # інші налаштування

Розширення friGate створено для отримання доступу до сайтів, які були заблоковані провайдером або системним адміністратором. Звичайно, багато ресурси були заблоковані абсолютно законно, але буває, що не відчиняються навіть самі нешкідливі сторінки. Хтось не може зайти на соціальні мережі, а у кого-то раптово пропав доступ до улюбленого сайту. Тому користувачі використовують різні способи обходу заборон: використовують Tor Browser, вбудований VPN в Opera або анонімайзери. Але всі ці способи дуже сильно програють розширенню friGate в свою зручність. Постійно відкривати спеціальні програми набагато проблематичніше, ніж просто встановити спеціальне розширення для браузера.

Одним з кращих буде доповнень буде friGate. Його робота дуже сильно відрізняється від інших аналогів. Немає необхідності постійно включати і відключати проксі - потрібно просто заповнити спеціальний список ресурсів, до яких немає доступу. Коли користувач буде їх відвідувати, доповнення автоматично включить проксі. Це дуже зручно, тому що звичайні сайти будуть відкриватися, не проходячи через роботу доповнення. Крім того є безліч інших плюсів:

 • Розширенням легко управляти і його можна відключити в будь-яку секунду.
 • Воно повністю безкоштовне.
 • Хороша швидкість. Розробники заявляють, що через специфічною роботи швидкість не втрачається.
 • Зручна система, реалізована за допомогою списку сайтів.
 • Якщо є свої проксі, то їх можна легко підключити.
до змісту

# # Як встановити friGate на Google Chrome

Установка розширення не потребує ніяких особливих навичок. Достатньо написати в пошуковому рядку «friGate» і перейти за посиланням , Як вказано на скріншоті нижче. Вся ця процедура не займає більше п'яти хвилин.

Вся ця процедура не займає більше п'яти хвилин

За першою посиланням можна встановити версію для браузера Google Chrome, а по другий для Mozilla Firefox. Коли потрібна нам сторінка відкриється необхідно натиснути на кнопку «Встановити».

Коли потрібна нам сторінка відкриється необхідно натиснути на кнопку «Встановити»

Після цього на екрані з'явитися невелике віконце, в якому потрібно підтвердити дію.

Після цього на екрані з'явитися невелике віконце, в якому потрібно підтвердити дію

Все, тепер додаток успішно встановлено і работает.Подождіте кілька секунд, і, якщо все зроблено правильно, то відкриється спеціальна сторінка. На ній буде написано: «Ви встановили розширення friGate».

На ній буде написано: «Ви встановили розширення friGate»

Все, тепер додаток успішно встановлено і працює. Якщо розширення ніяк не виходить встановити, то спробуйте повністю видалити Гугл Хром .

до змісту

# # Настройкa розширення friGate

Фрігейт, через особливості своєї роботи, сам перевіряє доступ до веб-сторінці. Якщо вона не заблокована, то проксі не використовуватиметься. Плагін працює з ресурсами лише зі свого списку, в який потрібно заносити всі заблоковані сайти. За замовчуванням, там буде знаходитися вже досить великий список ресурсів (на момент написання статті - 231). Це популярні портали, заблоковані провайдерами: різні торрент-трекери, букмекерські контори, онлайн-кінотеатри. Відкривши перший заблокований портал з величезного переліку - 2ip, можна переконатися що все прекрасно працює.

Якщо ресурс був блокований, але внесений до переліку, то під значком буде вікно з повідомленням, що цей сайт зі списку. Спеціальне віконце НЕ буде з'являтися на всіх підряд сторінках - тільки на ресурсах з переліку. Клік по прапору країни поміняє проксі на інше. Це, правда, не завжди зручно, тому що для зміни країни найчастіше потрібно кликати більше одного разу. Навіть якщо у віконці був прапор США або іншої країни, то іноді в місці розташування чомусь показувало Красноярськ або Санкт-Петербург.Чтоби стежити за роботою плагіна, зверніть увагу на його іконку - вона часто змінюється, в залежності від того, на яку веб сторінку заходить користувач.

до змісту

# # налаштування friGate

Можливості в налаштуванні трохи відрізняються в браузерах Firefox і Google Chrome. В останньому вони більш розширені. Щоб зайти в них досить натиснути правою кнопкою на значок плагіна в панелі і натиснути на пункт «Параметри». Всі налаштування розділені на кілька пунктів.

# # Налаштування списку сайтів

#  #  Налаштування списку сайтів

Як сказано раніше, один перелік вже створений за замовчуванням. Його не можна видалити або перейменувати, можна тільки відключити проксі для будь-якого порталу. Крім того, в нього не можна нічого додати. Якщо потрібно отримати доступ до сторінки, яка не має в першому списку, то необхідно зробити свій. Для цього достатньо заповнити поле «Назва» та натиснути на «Додати список». Його можна видаляти, редагувати і наповнювати.

Клікнувши на створену папку, відкриється вікно для додавання користувацьких порталів. Будьте уважні, якщо у сайту є багато піддоменів, до яких Ви хочете отримати, то потрібно вказати «* .example.com». Це означає що крім example.com буде відкриватися, наприклад, games.example.com. Поруч знаходяться режими роботи: аналітичний і proxy завжди включений. Другий режим означає, що сайт буде запускатися з proxy завжди. Аналітичний ж, навпаки, буде перевіряти доступ до ресурсу. Наприклад, якщо провайдер помилково заблокує сайт, то потім він може знову повернути до нього доступ. Тоді додаток нема йому працювати. Якщо є впевненість в тому, що доступ до сайту точно не повернеться, то краще нічого не чіпати.

до змісту

# # інші налаштування

FriGate використовує безкоштовні проксі зі своєї бази. Але у користувача є можливість використовувати свої: просто введіть IP адресу і номер порту (відокремивши від IP двокрапкою).

Якщо Фрігейт зі звичайною конфігурацією не справляється, то рекомендується включити режим анонімності.

Для деяких доменних зон плагін буде автоматично вмикатися. Це .onion, .coin, .emc, .lib, .bazar. Будь-який з цих доменів можна відключити.

Так як Фрігейт абсолютно безкоштовний, розробники змушені заробляти на рекламі. Щоб її відключити потрібно натиснути на чекбокс «Не показувати рекламу».

Крім того, можна прибрати спеціальне вікно, яке з'являється на всіх сайту зі списку. Але тоді буде не можна виключати роботу плагіна на окремих сторінках.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью