<
 • Главная
Статьи

VPN-сервіс HideMy.name

VPN-сервіс HideMy.name

В сучасних умовах при роботі в Інтернеті використання Анонімайзера або його більш просунутого побратима під назвою VPN (Virtual Private Network - віртуальна приватна мережа) практично обов'язково В сучасних умовах при роботі в Інтернеті використання Анонімайзера або його більш просунутого побратима під назвою VPN (Virtual Private Network - віртуальна приватна мережа) практично обов'язково.

Що робить найпростіший анонимайзер? Приховує особисті дані користувача, приховує його IP-адресу, щоб перейти до деяких раніше недоступним сайтам (далеко не всім, до речі кажучи).

У VPN функцій і можливостей набагато більше. Сервіс VPN, крім усього перерахованого для Анонімайзера, також дозволяє: приховувати факт свого використання; вибирати місце розташування сервера, чий IP-адреса буде підставлятися замість вашого; захищати ваш інтернет-трафік від прослушки і записи; працювати з недоступними раніше іграми і додатками; не втрачати в швидкості при роботі і так далі і тому подібне.

Підміна IP-адреси вам може знадобитися далеко не тільки в цілях доступу до сайтів, які хтось там з якихось там причин заблокував. (Пригадую, був у мене свого часу в Москві абсолютно долбанутих районний провайдер, який блокував якісь сайти за бажанням лівої п'яти їх долбануть начальника.)

Давно відомо і давно доведено, що ціни на товари і послуги в Інтернеті можуть помітно варіюватися в залежності від вашого місця розташування (а точніше, від місця розташування вашого IP-адреси). І це стосується будь-чого: ігор, книг, програмного забезпечення, бронювання готелів, оренди автомобілів, покупки авіаквитків і так далі.

Також VPN з підстановкою IP-адреси потрібної країни може дати вам доступ до різних сервісів, зазвичай недоступним для адрес з Росії. Наприклад, Spotify, Pandora, FOX, Hulu і так далі.

Наприклад, Spotify, Pandora, FOX, Hulu і так далі

І навпаки - припустимо, ви живете не в Росії і для вас через це недоступні деякі російські сервіси, та хоч той же "Яндекс.Музика".

Музика

Ще один варіант застосувань - криво налаштовані сайти якихось сервісів. Для прикладу, я неодноразово стикався з ситуаціями, коли якісь досить великі сайти відмовлялися перемикатися на англійську версію, коли я туди заходив з іспанським IP. І тут тільки VPN рятував: я підставляв американський сервер і користувався сайтом з англійською версією.

Втім, що VPN-сервіс - штука дуже потрібна і корисна, сумнівів зазвичай немає. Але тут виникає дуже важливе питання: який саме VPN-сервіс використовувати? І це питання серйозне, тому що ці VPN-сервіси - дуже і дуже різні. Я досить давно почав займатися цим питанням і перебрав немаленьке кількість цих сервісів.

Почав, зрозуміло, з безкоштовних. Але серед таких не знайшов жодного, який би мене влаштовував. І головна проблема з безкоштовними VPN - це не зручність роботи і функціональність (з чим, як правило, теж все було не дуже добре), а швидкість. Адже при використанні VPN ви в будь-якому випадку втрачаєте в швидкості, тому що шлях трафіку, що приходить до вас на комп'ютер, помітно подовжується. І тут важливо - на скільки ви втрачаєте в швидкості. А з безкоштовними VPN втрати в швидкостях часто були настільки великими, що користуватися цим було вже практично неможливо - прям як ніби повернулися старі часи модемом на 14 400. (Там проблема не тільки в подовженому шляху трафіку, а й в тому, що самі VPN- сервіси обмежують швидкість.)

Крім того, безкоштовні VPN-сервіси майже завжди дуже серйозно обмежують сам трафік: наприклад, у TunnelBear VPN безкоштовно дається тільки 500 МБ на місяць, а це ніщо.

Після цього почав пробувати різні платні VPN-сервіси, благо дуже багато з них дають безкоштовний тестовий період.

З платними теж, як правило, було все не слава богу. У одних VPN-сервісів відсутні сервери в потрібних країнах (наприклад, не було російських, що мені не підходило). У інших сервери в Росії були, а потім зникли. Нерідко при використанні VPN зустрічалися конфлікти з якимись програмами: дуже часто переставали працювати торренти, в деяких випадках були проблеми з отриманням пошти з мого поштового сервера, пару раз стикався з тим, що переставав працювати Dropbox. Ну і плюс ті ж самі проблеми зі швидкостями: швидкість падала, іноді досить помітно.

Зрештою, перебравши приблизно з десяток варіантів, зупинився на російському сервісі HideMy.name , Що надає платний VPN c 92 серверами в 43 країнах (і кількість серверів зростає). Ціни, на мій погляд, досить привабливі - я порівнював з іншими сервісами, які тестував, так там всюди було помітно вище.

Там є 24-годинний безкоштовний тестовий період, також вони дають гарантію повернення грошей протягом 7 днів з моменту покупки коду доступу (ось тут умови повернення ).

Ось їхні тарифи. (У сервісу, який я досить довго тестував перед цим, на місяць доступ коштував 681 руб., Якщо перераховувати, а річний доступ - 3409 руб.)

)

Як це все працює? Дуже просто. У них навіть реєстрації ніякої немає: вам потрібно вибрати, наприклад, безкоштовне тестове підключення (Перевірити-то треба, правильно?) І вам на електронну пошту надішлють код, який буде діяти рівно добу з моменту активації. Далі залишається тільки завантажити додаток під вашу платформу - там підтримується практично все, що завгодно. ( Інсталлер для iOS і Android , програма для Windows , програма для Mac OS .)

)

Важливий момент - один і той же код ви можете використовувати на різних пристроях, причому навіть і одночасно (в цьому випадку - для двох пристроїв).

Встановлюєте програму, наприклад, під Windows, запускаєте. З'являється ось таке вікно. Ваше місце розташування і поточний IP-адреса. Нижче - список серверів.

У випадаючому меню вибираєте потрібну країну і конкретний сервер.

Ну, наприклад, вибираємо американський сервер в Нью-Йорку і натискаємо кнопку "Підключитися". Підключення проводиться протягом декількох секунд, після чого вам продемонструють ваше нинішнє місце розташування і IP-адреса з точки зору інтернет-сервісів.

Ну і все, ви тепер використовуєте VPN з американським адресою. Що там недоступно для російських адрес - Hulu.com? Last.fm? Так будь ласка!

Ivi.ru для мого іспанського адреси не дає дивитися фільми і серіали в онлайні? Міняємо сервер на російський - і знову будь ласка.

І тут відразу перевіряємо, що зі швидкостями: чи можна через даний VPN дивитися відео високої роздільної здатності. Включаємо на IVI ролик з дозволом FullHD.

При первинній буферизації разок проявилася незначна затримка, проте далі все пішло рівно без всяких ривків і затримок. Так що з каналом тут все добре.

З приводу економії грошей при підстановці різних IP. Наприклад, для того ж магазину ігор Steam є браузерні розширення, які показують різницю у вартості для тих чи інших країн. Виглядає це якось так.

Виглядає це якось так

Хочете заощадити при покупці - підставляйте потрібний IP через VPN.

І з бронюванням теж можна порозважатися. Там не те щоб можуть дати різні ціни на один і той же готель (хоча таке теж буває), але для різних IP видають різні спецпропозиції, та й видача теж буде різною - при використанні, наприклад, індійського IP можна отримати більш вигідні пропозиції.

Також має сенс повивчати, як змінюється ціна на авіаквитки. А вона точно змінюється. Ось беремо Skyscanner з абсолютно однаковими настройками і дивимося рейси Москва - Нью-Йорк на одні й ті ж дати.

З російським IP.

З американським IP. Різниця зовсім невелика, так, але вона є.

А тепер з іспанським IP.

І нерідко буває так, що для адрес одних країн видають якісь дешеві рейси, які для інших країн взагалі не показуються.

У дорогого програмного забезпечення ціни і щомісячна підписка можуть помітно варіюватися для різних країн - у тій же Adobe, наприклад. Для Росії річна підписка на Photoshop коштує 1520 рублів на місяць, для, наприклад, Австралії - +1062 рубля (в еквіваленті).

З Apple та ж сама історія: ціни на додатки, фільми і музику для "бідних" країн можуть бути сильно нижче. Там, звичайно, треба з'ясовувати, чи не отримаєте ви додаток для своєї мови інтерфейсу, але ось вже з музикою-то точно нічого такого не станеться. І я бачив якісь статті, де показувалося, наскільки ціни можуть відрізнятися.

Але це, звичайно, вже все для любителів економити скрізь, на всіх і завжди.

Для мене ж VPN - це перш за все безпека і захист, отримання доступу до тих сайтів і сервісів, до яких я не можу отримати доступ до своїх звичайних IP, робота з сервісами на тій мові, який мені потрібен. І це дуже часто потрібно і при роботі вдома, і в роз'їздах: хіба мало де які заборони - я, наприклад, якось не міг отримати доступ до Exler.ru з готелю, тому що місцевий провайдер мій сайт заблокував з формулюванням "Непристойний контент ". Ну, буває, не проблема. Включив VPN - спокійно зайшов. А вже якщо відправитися в Китай, де, наприклад, заблоковані всі сервіси "Гугла", - там без VPN взагалі нікуди.

І що від VPN в даному випадку потрібно? Швидкість, зручність, стабільна робота. HideMy.name мені це надає, і за якістю це дійсно кращий VPN-сервіс - принаймні з тих, що я тестував. (Мені кілька таких сервісів надсилали коди для доступу і реєстрації. Але жоден з них не сподобався настільки, щоб про нього написати. А цей сподобався.)

Обмежень по швидкості ніяких немає (в тому сенсі, що сам сервіс ні швидкість, ні трафік ніяк не обмежує), встановлений у вас клієнт веде докладний протоколювання, також там можна робити всякі настройки, дивитися маршрутизацію і складати список обраних серверів.

Я перебрав чимало серверів - зрідка могли бути проблеми з підключенням, тобто саме підключення тривало довше, ніж очікувалося. Але в цьому випадку потрібно було просто вибрати інший сервер - і підключення відбувалося дуже швидко.

Ні на одному з вибраних серверів у мене не було проблем ні з мессенджерами, ні з торрентами, ні з поштою, ні з хмарними сервісами - все працювало зовсім нормально.

Швидкості теж радували: звичайно, через використання VPN з віддаленими серверами швидкість кілька падала, але досить незначно. Так що з HideMy.name я тепер майже весь час працюю через VPN - так воно безпечніше.

У них заявлена ​​цілодобова підтримка 24х7, але у мене просто не було приводу перевіряти її швидкість відгуку - все працювало як годинник.

Так що спокійно можу рекомендувати: якісно, ​​зручно, швидко. Вартість при подібному рівні здається цілком адекватною. Заплатити за таку якість 1690 рублів в рік - не питання, як мені здається.

Я, звичайно, ще буду вивчати інші VPN-сервіси, але цей на даний момент мене влаштовує на всі сто.

Що робить найпростіший анонимайзер?
Але тут виникає дуже важливе питання: який саме VPN-сервіс використовувати?
Як це все працює?
Перевірити-то треба, правильно?
Com?
Fm?
Ru для мого іспанського адреси не дає дивитися фільми і серіали в онлайні?
І що від VPN в даному випадку потрібно?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью