<
 • Главная
Статьи

Артем Корольов: біографія, особисте життя

 1. Юність
 2. Початок кар'єри на MTV
 3. Особисте життя

Найзнаменитіший провідний MTV завоював симпатії шанувальників каналу. Артем Корольов практично щодня засліплює своєю усмішкою з екранів телебачення. Амбіційний і веселий молодий чоловік з кожним днем ​​стає популярнішою. Не дивно, що життя телеведучого цікавить всіх любителів музичних каналів.

Юність


Артем народився в березні 1989 року. У дитинстві він мало відрізнявся від однолітків, ріс в звичайній сім'ї, далекій від телебачення і сцени. У 15 років хлопець визначився з професією і повідомив батькам, що мріє стати телеведучим. І мрії молодого хлопця почали здійснюватися. Артем отримав свою першу роботу на одному з кабельних каналів - "Московський Північ". Робота не принесла хлопцеві популярності, але за чотири роки Артем отримав цінний досвід, який допоміг йому в просуванні по кар'єрних сходах.
Артем народився в березні 1989 року

Початок кар'єри на MTV

Вперше на каналі MTV Артем Корольов з'явився в дев'ятнадцятирічному віці. Досвід попередньої роботи допоміг хлопцю не розгубитися в новій обстановці. Дуже швидко він став популярним ведучим з армією шанувальників. Зараз він є одним з найбільш досвідчених і знаменитих провідних на одному з найпопулярніших музичних каналів. Молодий хлопець також працює на телеканалі "П'ятниця", часто з'являється в радіоефірах, пробує себе в якості актора (знімався в серіалах "Клуб", "Інтерни", фільмі "Королі танцполу"). Також займається бізнесом (володіє власним кафе "Денді") і навіть випускає лінію одягу. Одночасно молодий хлопець навчався на факультеті журналістики в престижному вузі - МГУ.
Вперше на каналі MTV Артем Корольов з'явився в дев'ятнадцятирічному віці

Особисте життя

Ніхто так не приховує подробиці свого особистого життя, як знаменитий ведучий. Артем Корольов, біографія якого і так не рясніє подробицями, часто переписується з шанувальниками в соціальних мережах і мікроблогах, але ніколи не відповідає на питання про своє особисте життя. Можливо, молодий людини ще не зустрів дівчину, яка змогла б підкорити його серце. Можливо, він просто ретельно приховує інформацію, щоб не створювати навколо своєї персони непотрібні чутки і плітки. Ксенія Собчак в одному з інтерв'ю звинуватила ведучого в гомосексуалізмі. Після цієї новини в пресі вибухнув скандал, на який веде намагався не звертати уваги.
Артем Корольов, особисте життя якого тримається в таємниці, не коментував плітки, а намагався приділяти більше часу роботі. Шанувальниці досі гадають, що правда, а що вигадка, але все одно не перестають захоплюватися своїм кумиром. В одному з інтерв'ю телеведучий поділився своїми уявленнями і мріями про майбутнє дівчині. Він шукає господарську супутницю, яка буде чекати його після роботи з смачною вечерею в чистому і затишному будинку. Звичайно, дівчина повинна повністю поділяти його захоплення та інтереси, не залежати від громадської думки.
Незважаючи на всі чутки і домисли, телеведучий не перестає йти вперед. Почавши кар'єру зі шкільної лави, хлопець активно займається саморозвитком і освітою. Не менш активно він просуває свою лінію одягу і знімається в епізодах молодіжних фільмів. Молодий хлопець не бажає розповідати про подробиці свого особистого життя і не цікавиться думкою громадськості про свою персону, що робить його самим загадковим телеведучим музичного каналу.

джерелоНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью