<
 • Главная
Статьи

5 безкоштовних конвертерів відео для різних платформ

 1. 1. Any Video Converter (AVC) Платформи: Windows, macOS. Вхідні формати: MP4, MKV, VOB, WMV, 3GP,...
 2. 3. OnlineVideoConverter
 3. 4. iConv
 4. 5. Video Converter

1. Any Video Converter (AVC)

Any Video Converter (AVC)

 • Платформи: Windows, macOS.
 • Вхідні формати: MP4, MKV, VOB, WMV, 3GP, 3G2, M2TS, RMVB, AVI, MOV, MOD, MPEG, FLV, F4V, DVR-MS, DV, MXF, WEBM і інші.
 • Вихідні формати: AVI, WMV, MP4, WEBM, ASF, M2TS, 3GP, 3G2, MPG, FLV, MKV, SWF, HTML5 WEBM, HTML5 OGG, HTML5 MP4 та інші.

Any Video Converter поєднує високу швидкість роботи, простоту використання і потужну функціональність.

Додати відео в конвертер можна трьома способами: з CD або DVD, локальної пам'яті комп'ютера і з інтернету. Для останнього в програмі є вбудований завантажувач файлів з YouTube, Facebook, Vimeo та інших відеосервісів.

Ви можете налаштовувати параметри фінального файлу, включаючи формат, дозвіл, відеокодек і бітрейт. AVC дозволяє конвертувати не весь ролик цілком, а тільки обраний уривок. Можна також вирізати з відео звук і зберігати його в MP3 або інших аудіоформатах. Інтерфейс програми дуже простий і переведений на російську мову, тому розібратися в настройках буде нескладно.

Для зручності вам необов'язково вибирати конкретний вихідний формат, досить вказати тип пристрою, на якому ви збираєтеся відтворювати фінальний файл: iPhone, Xbox або інше.

Всі перераховані можливості доступні безкоштовно. Але в процесі установки не забудьте прибрати галку, коли програма запропонує встановити антивірус.

Any Video Converter →

2. CloudConvert

CloudConvert

 • Платформи: веб, iOS.
 • Підтримувані формати: 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MP4, DV, DVR, OGG, VOB, WMV, MOV, MKV, M2TS, MPG, MP3, WMA, AAC, AC3, FLAC, AIF та інші.

CloudConvert - ще один конвертер з багатим арсеналом можливостей. Причому працює він в хмарі, тому ви можете використовувати CloudConvert в браузері, не завантажуючи ніяких програм і файлів на комп'ютер. Для мобільного пристрою все-таки доведеться завантажити iOS-клієнт, але конвертація в будь-якому випадку буде відбуватися онлайн.

CloudConvert підтримує імпорт файлів з Dropbox, Google Drive і інших хмарних дисків . Доступна також завантаження відео або аудіо з комп'ютера. Перед конвертацією ви можете налаштовувати бітрейт, дозвіл, співвідношення сторін, частоту кадрів і інші параметри. Програма також дозволяє вирізати з відео звук і зберігати його в якості окремого аудіофайлу.

Безкоштовна версія CloudConvert містить обмеження. Наприклад, розмір конвертованого файлу не повинен перевищувати 1 ГБ, а хронометраж - 25 хвилин.

CloudConvert →

Ціна: Безкоштовно

3. OnlineVideoConverter

OnlineVideoConverter

 • Платформи: веб.
 • Вхідні формати: відео з YouTube, Dailymotion, Vimeo та інших сервісів.
 • Вихідні формати: MP3, AAC, OGG, WMA, M4A, FLAC, WAV, MP4, AVI, MPG, MOV, MKV, FLV, WEBM і інші.

OnlineVideoConverter теж працює в хмарі. Але цей проект, на відміну від CloudConvert, призначений для конвертації відео з YouTube та інших інтернет-платформ. Від користувача не вимагають попередньо завантажувати відео на комп'ютер або додавати його на хмарні диски. Досить вказати посилання на ролик. Але можливість завантажувати відео з комп'ютера теж є.

Разом з тим OnlineVideoConverter не пропонує численних налаштувань. Ви можете лише вибрати вихідний формат відео або аудіо, його дозвіл або бітрейт. Зате сервіс повністю безкоштовний.

OnlineVideoConverter →

4. iConv

 • Платформи: iOS.
 • Підтримувані формати: 3GP, FLV, MP4, MOV, MKV, AVI, MPG, MPEG, MXF, MP3, AAC, WAV, AIFF, OPUS і інші.

Ця програма, як і CloudConvert, обробляє відео на iOS-пристрої. Причому конвертація відбувається локально і не вимагає підключення до Мережі. Програма підтримує імпорт файлів у Галереї, інших додатків і хмарних сервісів.

Ви можете вибирати формат, дозвіл, бітрейт, частоту кадрів і інші параметри вихідного файлу. Можна також конвертувати тільки обраний фрагмент исходника і витягати з відео звук.

iConv дозволяє обробляти безкоштовно не більше одного файлу на годину. Купивши платну версію, ви вимкніть це обмеження і покази реклами.

5. Video Converter

 • Платформи: Android.
 • Вхідні формати: AVI, MP4, MPEG, MOV, MKV, WMV, SWF, 3GP, WAV, MP3, AAC і інші.
 • Вихідні формати: MKV, MP4, MP3, FLV, 3GP і інші.

Video Converter перетворює файли з локальної бібліотеки Android-пристрої і працює без підключення до інтернету. До ваших послуг вибір формату, роздільної здатності, кількості кадрів в секунду і інші настройки. Можна конвертувати відео в MP3.

Крім того, в Video Converter є вбудований редактор, за допомогою якого можна обрізати відео перед обробкою і міняти швидкість відтворення. Але ці функції доступні в платній версії, як і деякі додаткові параметри конвертації.

Ціна: Безкоштовно

Читайте також:Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью