<
 • Главная
Статьи

Total Audio Converter


- Корисний софт для конвертації аудіо-файлів в різні формати

Total Audio Converter - це безкоштовний аудіоконвертер і граббер музичних дисків. Програма не дарма названа Total Audio Converter, оскільки він підтримує конвертіртацію аудіофайлів в більшість відомих форматів: WAV, MP3, WMA, AAC, FLAC, TTA, SPX, MOD, MIDI та інші, всього близько тридцяти. Одночасно з цим, Тотал Аудіо Конвертор вміє працювати з музичними CD і їх образами, а саме копіювати з них треки (як відомо, звичайним способом це не вийде зробити), т. Е. Повноцінна функція CD-риппера. І важливо відзначити, що Total Audio Converter підтримує роботу з тегами аудіо файлів, в форматі ID3 і CUE. Т. е. При конвертації аудиоCD інформація про треки (жанр, виконавець, назва та інше) не втрачена.

Програма також має чудові настройками конвертації: можна вручну задати бітрейт, стерео і монорежиме, якість, частоти і інші. Власникам iphone і iPod теж можна скачати Total Audio Converter, він дозволяє перетворити потрібний аудіофайл в формат для цих пристроїв.

Конвертор має простий і легко зрозумілим інтерфейсом російською мовою. В панелі зліва відображаються папки дискової системи, а в основній панелі - мультимедійні дані, які містяться у вибраній папці. Для конвертації файлів просто виділяємо їх, і вибираємо потрібний формат. Вони винесені окремими кнопочками під головним меню.

завантажити Total Audio Converter безкоштовно можна з нашого сайту за прямим посиланням внизу сторінки, або з офіційного сайту. До речі, програма створена компанією Coolutils, на рахунку яких є чимало корисних і в той же час безкоштовних програм. Наприклад, популярний конвертер відеофайлів - Total Video Converter .

Зміни в останній версії

Починаючи з 5 версії додано:

 1. Пряма конвертація файлів у форматі TAC (викачаних з YouTube).
 2. Перетворена конверсія APE-файлів.
 3. Виправлені помилки при роботі з FreeDB.
Статус Безкоштовно ОС Windows XP / Vista / 7/8/10 Версія 5.3.1 Оновлено: 2017-12-01 Російська мова Так Категорії програми Аудіо конвертери Сайт розробника www.convert-my-audio.ru/index.php Рейтинг:

3,81 з 5, оцінок - 26

Скріншоти:
Головне вікно Total Audio Converter Вибір форматів в Total Audio Converter Конвертація файли в формат OGG


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью