<
 • Главная
Статьи

Помилка 504 Gateway Time-out і її як виправити в WordPress

 1. вступ Помилка 504 gateway timeout - це один з кодів стану HTTP, який сервер може повернути, якщо...
 2. Як виправити помилку 504 Gateway Timeout
 3. 1. Оновлення сторінку
 4. 2. Спробуйте інший браузер
 5. 3. Очистіть кеш DNS
 6. 4. Перевірте на різних пристроях
 7. 5. Подивіться журнал помилок
 8. 6. Перевірте плагіни
 9. 7. Перевірте CDN
 10. 8. Змініть настройки сервера
 11. Apache
 12. Nginx
 13. 9. Зв'яжіться зі службою підтримки
 14. висновки

вступ

Помилка 504 gateway timeout - це один з кодів стану HTTP, який сервер може повернути, якщо він не зміг завершити обробку запиту. Хоча ця помилка і рідше зустрічається, ніж 500 internal server або 502 bad gateway , Кожен стикався з нею, по крайней мере, пару раз, переглядаючи інтернет. Це керівництво присвячено тому, що собою являє помилка 504 і як її виправити.

При відвідуванні будь-якого сайту він генерує запити і відправляє їх на веб-сервери, на яких зберігаються необхідні елементи. Кожен раз, коли обробляється запит, сервер відправляє назад код стану HTTP із запитаними ресурсами. За замовчуванням код стану HTTP не відображається до тих пір, поки щось не пішло не за планом.

Що таке помилка 504 Gateway Timeout?

Коди стану HTTP, що починаються з цифри 5, є помилками на стороні сервера. Вони з'являються, коли неможливо виконати запит через порушення зв'язку між декількома серверами.

Помилка 504 gateway timeout - це код стану HTTP, який з'являється, коли один сервер не отримує своєчасну відповідь від іншого сервера, який діє як шлюз або проксі. Простіше кажучи, це означає, що сервер не зміг виконати ваш запит протягом заданого періоду часу.

Простіше кажучи, це означає, що сервер не зміг виконати ваш запит протягом заданого періоду часу

Помилка 504 gateway timeout також може мати і інші формулювання, наприклад:

504 Gateway Timeout nginx Gateway Timeout Error HTTP Error 504 504 Gateway Timeout - The server did not respond in time HTTP Error 504 - Gateway Timeout

Як виправити помилку 504 Gateway Timeout

У більшості випадків причина помилки 504 шлюз не відповідає виходить з серверної сторони, однак вони також можуть з'являтися і через проблеми або неправильних конфігурацій з користувальницької боку. Таким чином, ми розглянемо основні етапи усунення неполадок з урахуванням обох варіантів. Частина рішень підходить для WordPress, але більшість з них можуть бути застосовані до будь-якого веб-сайту.

1. Оновлення сторінку

Перший крок у вирішенні помилки 504 gateway timeout найпростіший. Зачекайте кілька хвилин і оновіть сторінку. Може бути, що сервер в якийсь момент отримав більше запитів, ніж зазвичай і не зміг обробити їх.

Поки ви очікуєте, ви можете використовувати онлайн інструмент check if the website is down (Перевірити чи працює сайт). Це хороший спосіб визначити, чи стосується проблема до локальної мережі.

Це хороший спосіб визначити, чи стосується проблема до локальної мережі

2. Спробуйте інший браузер

У разі, якщо сайт онлайн, проте ви все одно бачите помилку 504 gateway timeout, спробуйте змінити свій браузер на інший. Очистіть кеш браузера або скористайтеся режимом incognito, це теж може допомогти визначити, чи пов'язана причина проблеми з браузером.

3. Очистіть кеш DNS

Помилка 504 gateway timeout іноді може бути результатом некоректного застарілого кешу DNS, але його не складно очистити. Спосіб очищення залежить від вашої операційної системи. ось керівництво як очистити кеш DNS в ОС Windows, Linux і Mac OS.

Тимчасово переведіть DNS сервера на Google Public DNS , Це допоможе визначити чи виник код стану HTTP через DNS проблеми. Однак ми рекомендуємо цей варіант для більш досвідчених користувачів.

4. Перевірте на різних пристроях

Спробуйте завантажити сайт на різних комп'ютерах, в різних мережах або на мобільних пристроях. Якщо нічого з вище перерахованого не допомогло виправити помилку 504 gateway timeout, цей крок допоможе вам визначити, проблема знаходиться на стороні сервера або має локальний характер.

5. Подивіться журнал помилок

Помилка 504 gateway timeout може також бути викликана недавніми змінами або оновленнями на сайті. Найшвидший шлях виявлення - перевірка журналу помилок (Англ.) Для пошуку підказок. Користувачі WordPress можуть включити журнал помилок додаванням таких рядків у файл wp-config.php:

define ( 'WP_DEBUG', true); define ( 'WP_DEBUG_LOG', true); define ( 'WP_DEBUG_DISPLAY', false);

Тепер всі виникаючі варіанти помилок будуть з'являтися в файлі wp-contents / debug.log.

6. Перевірте плагіни

В процесі пошуку причини помилки 504 gateway timeout рекомендується звернути увагу на плагіни і розширення вашого сайту. У WordPress плагіни, які стосуються кешуванню, можуть бути причиною. Старі або несумісні плагіни також можуть викликати проблеми. Тимчасове відключення всіх плагінів дасть вам зрозуміти чи варто копати далі в цьому напрямку.

Для відключення всіх плагінів WordPress перейдіть в каталог wp-content, дайте каталогу plugins інше ім'я.

Для відключення всіх плагінів WordPress перейдіть в каталог wp-content, дайте каталогу plugins інше ім'я

Якщо ваш сайт став працювати добре після відключення всіх плагінів, то наступним кроком буде виявлення того плагіна, який міг привести до появи помилки HTTP 504. Поверніть каталогу plugins його вихідне назва і тепер по черзі пробуйте відключити кожен плагін.

Поверніть каталогу plugins його вихідне назва і тепер по черзі пробуйте відключити кожен плагін

7. Перевірте CDN

Якщо ви використовуєте CDN для більш швидкого отримання контенту, то обов'язково перевірте чи все в порядку з цього боку. Найпоширеніший випадок - це CloudFlare, який працює як CDN і як сервіс запобігання негативним наслідкам від DDoS. При його використанні ви можете зіткнутися в двома видами помилок 504 gateway timeout.

Ця версія помилки 504 з'являється, коли виникає якась проблема на стороні CloudFlare. Найкращим рішення буде зв'язатися з підтримкою CloudFlare або відключити його. Однак, якщо ви його вимкніть, то вам може зажадати кілька годин для поновлення DNS.

Версія, показана вище означає, що проблема виникла на стороні хостинг провайдера.

8. Змініть настройки сервера

Якщо ви використовуєте VPS хостинг , Тобто ще кілька додаткових моментів, які ви можете спробувати для виправлення помилки 504 gateway timeout. Вони будуть полягати в зміні налаштувань сервера і збільшення лімітів деяких ресурсів.

Apache

Користувачі Apache можуть збільшити значення timeout за замовчуванням в файлі httpd.conf. наприклад:

# Timeout: The number of seconds before receives and sends time out. Timeout 600

Також збільшення ліміту max_execution_time в php.ini може позитивно позначитися:

max_execution_time 300

Збережіть зміни і запустіть apache, після чого перевірте. Помилка 504 gateway timeout повинна піти, якщо її причиною були недостатнє значення таймаута запиту.

Nginx

Якщо ваш VPS використовує Nginx, спробуйте збільшити такі параметри у файлі /etc/nginx/conf.d/timeout.conf:

proxy_connect_timeout 600; proxy_send_timeout 600; proxy_read_timeout 600; send_timeout 600;

Також рекомендується збільшити max_execution_time в php.ini:

max_execution_time 300

Після збереження змін перезапустити Nginx і спробуйте ще раз відкрити свій сайт.

9. Зв'яжіться зі службою підтримки

У разі наполегливої ​​помилки 504 gateway timeout після проходження всіх кроків вище, рекомендується звернутися в службу підтримки вашого хостингу. Постарайтеся описати, які кроки ви зробили для виявлення причини помилки і її усунення і надайте якомога більше інформації, це значно прискорить процес.

висновки

У цьому керівництві ми розглянули загальні кроки для вирішення проблеми, пов'язаної з помилкою 504 gateway timeout. Якщо у вас є свої хитрощі, підказки або додаткові рішення для усунення цього коду стану HTTP, дайте нам знати в коментарях!

Що таке помилка 504 Gateway Timeout?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью