<
 • Главная
Статьи

Додатки для Firefox і SeaMonkey. Локальний архів - xBB.uz

 1. Стабільність VS зручність
 2. створення архіву
 3. локальна установка
 4. висновок

Так званий «домашній» користувач може скільки завгодно експериментувати, щось встановлювати, потім випилювати, пробувати на смак нове. Перманентна мінливість не страшна. Однак в офісах людям не до дослідів. Там потрібні надійність і сталість. Забезпечити їх не так просто, з огляду на постійну плинність версій софта категорії Open Source.

Але деякі корисні дрібниці легко здійсненні і, мабуть, заслуговують докладного розгляду.

Стабільність VS зручність

Браузер Mozilla Firefox 26 користувачів ОС Ubuntu не порадував. Часто підносить «подаруночок»: після закриття вікна продовжує працювати і вимагає ручної зупинки процесу. При цьому, оскаженівши, ще й системні ресурси з'їдає. І будь-який наступний реліз вироби від Mozilla від подібного не застрахований. Причому, незалежно від операційної системи.

Як бути? Зберігати колишні релізи браузера (установчі файли , «Пакети») і відкочуватися на них у разі необхідності.

Отже, для розумної організації трудового процесу потрібні:

 1. стабільна, надійна версія Firefox або SeaMonkey , Здатна служити довго, не створюючи проблем;
 2. добірка перевірених на практиці доповнень, гарантовано сумісних з версією браузера і доступних завжди, навіть коли на офіційному сайті Mozilla їх уже замінили на нові, сирі, невідомого якості.

створення архіву

Для створення власного архіву доповнень (розширень) будуть потрібні:

 1. звичайно ж, сам браузер Firefox або SeaMonkey;
 2. інший браузер, який не має відношення до продуктів Mozilla, наприклад, Opera (Будь-який, адже потрібен лише на час).

Отже, запускаємо продукт від Mozilla і прямуємо за адресою addons.mozilla.org/ru/ , Де викладаються доповнення.

Етап перший: потрібно з'ясувати, чи сумісне доповнення до обраної вами версією браузера . У списку пропонованого, якщо навести вказівник на щось конкретне, розгортається блок або з кнопкою для негайної установки, або попередженням про несумісність.

У списку пропонованого, якщо навести вказівник на щось конкретне, розгортається блок або з кнопкою для негайної установки, або попередженням про несумісність

Крім того, якщо перейти безпосередньо на сторінку з доповненням, в разі його придатності буде активною зелена кнопка «Додати в Firefox »Або« Додати в SeaMonkey ». (Хоча в останньому випадку та кнопка не завжди відображає реальність щодо конкретної версії. Для перевірки потрібно запускати установку.)

)

Етап другий: отримання посилання . Діяти можна так:

 1. копіюємо посилання на сторінку з доповненням прямо з адресного рядка;
 2. запускаємо установку доповнення, натиснувши на вищевказану зелену кнопку, щоб переконатися в стовідсоткової сумісності (процес можна перервати);
 3. вставляємо скопійоване посилання в інший браузер, в його адресний рядок, і тиснемо Enter.

Етап третій: скачування. Enter вже натиснули? Значить, потрапили на ту ж сторінку. Однак браузер - немає від Mozilla. Тому бачимо, що зелена кнопка «Додати в ...» перетворилася в блакитну «Завантажити зараз». Вона-то і потрібна.

Важливо: яким би незграбним і безглуздим не було ім'я файлу * .xpi з розширенням-доповненням, міняти його не можна. Інакше встановити потім не вийде.

локальна установка

У меню «Інструменти» браузера тиснемо на «Управління доповненнями» (SeaMonkey) або «Додатки» (Firefox). А там йдемо в розділ «Розширення». Якраз над цим розділом бачимо кнопочку із зображенням мініатюрного пульта з трьома повзунками-регуляторами. Таким чином хлопці з Mozilla позначають настройки.

Натискаємо на «пульт» - бачимо команду «Встановити додаток з файлу». Звичайно ж, маються на увазі ті файли, які завантажені описаним вище способом. Тепер вони збережені, скопійовані на флешку і будуть доступними завжди, для всіх комп'ютерів і операційних систем , Навіть коли стануть «застарілими» і зникнуть із сайту Mozilla.

Ще одна позитивна дрібниця, трошки заощаджує час: перезапускати браузер годі й після установки кожного з доповнень, а в кінці, коли додано все.

висновок

Практично всі розширення-доповнення за замовчуванням налаштовані на автоматичну перевірку оновлень самих себе. Не факт, що свіжі версії будуть краще, тому в розділі «Розширення» таку перевірку краще вимкнути (призначити для всіх «ручний режим»). Адже головне завдання - довго і щасливо користуватися саме перевіреним софтом, а не тестувати нововведення.

Автор: vanilinkin, спеціально для xBB.uz, 24.02.2014

Попередні публікації:

Останнє редагування: 2014-02-24 4:37:22

Мітки матеріалу: firefox , браузер mozilla , seamonkey , mozilla firefox , софт , браузер firefox , архів , open source , браузер , mozilla , addons

Залиште, будь ласка, свій коментар до публікації

Як бути?
Enter вже натиснули?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью