<
 • Главная
Статьи

Мануал як встановити ігри, програми та інші додатки на Sony Xperia

Смартфони адже для того і придумані, щоб кардинально спрощувати життя людей, оскільки вони виконують різного роду завдання для розваги, роботи, навчання і просто приємного проведення часу. Для цього вже сьогодні кожен користувач може завантажити гри на Sony Xperia , програми для Соні Іксперія , а також живі шпалери , віджети і багато чого іншого корисного. Однак не кожен користувач, особливо якщо він новачок, знає, як це робити правильно.

І так, в першу чергу необхідно вирішити установку сторонніх додатків, які не належать до Play Store (воно ж Google Play). Оскільки спочатку система налаштована так, що ви не можете встановлювати сторонні додатки, крім як з маркету Google, то дана дія дозволить встановлювати абсолютно будь-які apk файли з будь-якого місця, в тому числі і з пам'яті Sony Xperia. Для того щоб дозволити встановлення додатків з невідомих джерел необхідно:

 • Перейти до головного меню
 • Далі йдемо в Настройки -> Безпека
 • Тут знаходимо і відзначаємо галочкою Невідомі джерело.

Тепер ви можете встановлювати все, що душа забажає!

Автоматична установка з Google Play

Давайте розглянемо, як встановлювати додатки з маркету Google Play. Для цього достатньо перейти в додаток Play Store в головному меню вашого пристрою, після вибрати відповідне для вас додаток і натиснути кнопку "Завантажити". Весь процес пройде автоматично. Пам'ятайте, що для завантаження з маркету необхідно бити зареєстрованим і авторизованим в самому Google!

Пам'ятайте, що для завантаження з маркету необхідно бити зареєстрованим і авторизованим в самому Google

Процес установки додатків з Play Store c ПК аналогічний: авторізуемся в Google, заходимо в Play, вибираємо потрібну програму і вибираємо, на який пристрій його потрібно встановити, після чого тиснемо ту саму заповітну кнопку установки. На нашому сайті до кожного опублікованого додатком є ​​пряме посилання на його сторінку в маркеті, що дозволить швидко і зручно завантажити його.

На нашому сайті до кожного опублікованого додатком є ​​пряме посилання на його сторінку в маркеті, що дозволить швидко і зручно завантажити його

Встановлення програм з APK фалів

Тепер же що стосується установки додатків не з маркету, а з використанням файлу-архіву додатки з розширенням apk. Для цього достатньо завантажити файл програми, який має відповідне розширення (ще раз нагадую, що це розширення apk і ні в якому разі не jar, jad і тим більше exe) і завантажити його на персональний комп'ютер або прямо на пристрій. Якщо файл був завантажений на ПК, то перекинути його можна на смартфон або планшет Sony Xperia можна за допомогою USB-кабелю або ж спеціальної дуже зручної програми WiFi File Explorer Rro . Якщо з першим варіантом завантаження все ясно, то з другим давайте розберемося. Запустіть програму WiFi File Explorer, введіть вказаний в ній URL адресу у поле адреси вашого браузер, після чого ви побачите ось таке вікно.

Тепер вибираємо папку в яку ви хочете завантажити файл архіву (найкраще створити окрему папку, наприклад Установчі APK), натискаємо кнопку Select File, у вікні вибираємо потрібні для завантаження файли і тиснемо "Відкрити". Після цього натискаємо кнопку "Завантажити" і чекаємо поки фали завантажаться.

Тепер, після завантаження apk файлу будь то через USB або через описану вище програму, сам архів потрібно знайти і з нього встановити наш додаток. Для таких цілей рекомендую використовувати менеджер файлів ES Провідник (Можна і будь-який інший менеджер), який можна завантажити з маркету Google, як було описано вище . Заходимо в файловий менеджер, шукаємо папку, в яку ми завантажили потрібний АПК-файл, Тапа по ньому і спокійно встановлюємо додаток!

Ось власне і вся інформація про те, як встановити ігри, програми, теми, шпалери так, в загальному, будь-який додаток на Sony Xperia. Звичайно ж, цей мануал підійде для будь-якого пристрою, який працює під управлінням операційної системи Android.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью