<
 • Главная
Статьи

Корпоративний сайт для мережі автозаправних станцій Мотта

 1. Маркетингова концепція сайту Унікальний і зовсім не схожий на інші ресурс ми реалізували для мережі...

Маркетингова концепція сайту

Унікальний і зовсім не схожий на інші ресурс ми реалізували для мережі АЗС Мотта. Розробка корпоративного сайту повинна була вирішити цілком конкретне завдання: зацікавити відвідувача і розповісти йому про всі переваги компанії в ненав'язливій і легкій формі. Саме тому всі інформаційні блоки розміщені у відповідних пунктах меню, з яких можна дізнатися про розташування автозаправних станцій, стратегії роботи фірми, рівні якості і ціни на паливо, можливості співпраці та контактних даних. Все це допомагає в реалізації цілей корпоративного сайту - презентації послуг компанії, залучення нових клієнтів і пошуку партнерів.

Оскільки в якості цільової аудиторії сайту виступають всі власники автотранспорту, ми використовували для фонового зображення головної сторінки макет звичної автомобільної заправки, щоб вибудувати потрібний нам асоціативний ряд. Сайт повністю орієнтований на візуальне сприйняття: мінімум текстової інформації, максимум - графічної. Меню сайту реалізовано у вигляді слайд-шоу, кожен пункт супроводжується авторської картинкою в фірмовому стилі, а інформація викликається шляхом натискання спливаючій кнопки «Дізнатися все».

Як точок захоплення на головній сторінці розміщено акційна пропозиція і телефон гарячої лінії, яким можна скористатися для вирішення будь-яких супутніх питань. Ціни на бензин подані в зручній формі, не схожою на сайти конкурентів. Скориставшись картою покриття з відповідними фільтрами, можна знайти найближчу заправку з потрібним клієнту видом палива. У розділі «Партнерам» розташована форма зворотного зв'язку. А в особистому кабінеті доступні інструменти для управління персональними картами і рахунками.

особливість дизайну

Для оформлення презентаційного сайту мережі АЗС Мотта використовувалися фірмові кольори - жовтий, фіолетовий і малиновий. Чи не поєднувані на перший погляд відтінки стали основою яскравого та незабутнього дизайну, що займає молодіжного стилю сторінок. Наш дизайнер приділив особливу увагу відображенні зображень і іконок меню, які поступово набувають колір при наведенні курсору.

Збираючись замовити корпоративний сайт, клієнт завжди прагне отримати найбільшу кількість користувачів на свій ресурс. Щоб адаптувати сайт для максимальної кількості відвідувачів, ми використовували адаптивний тип верстки, який дозволяє переглядати всі його сторінки на планшетах, мобільних пристроях і на екранах full HD із застосуванням будь-якого популярного браузера.

Використана нами платформа WordPress відкриває перед власником всі можливості для подальшого управління інформацією.

Розробка сайтів веб-студією «Business site» - це створення унікального продукту із застосуванням передових розробок та інновацій. При розробці корпоративного сайту для Мотта ми використовували оригінальний дизайнерський концепт - паралакс-ефект в поєднанні з горизонтальним скролінгом головної сторінки.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью