<
 • Главная
Статьи

Бездротові технології знижують ціни на доступ в інтернет зі всіх пристроїв

31.07.2012 | Алан Туганов

Всі провайдери пропонують рішення у вигляді GPRS / 3G модемів або роутерів c підтримкою Wi-Fi, здатних забезпечити вихід в інтернет з будь-якого мобільного пристрою Всі провайдери пропонують рішення у вигляді GPRS / 3G модемів або роутерів c підтримкою Wi-Fi, здатних забезпечити вихід в інтернет з будь-якого мобільного пристрою.
Основними достоїнствами такого способу підключення можна назвати високу мобільність і практично повсюдну доступність підключення в зонах покриття стільниковими мережами. При сприятливих умовах, з використанням сучасних модемів 3G, швидкість мобільного інтернету може досягати 7 Мбіт / с, а підтримка технології Wi-Fi дозволить організувати бездротове підключення до глобальної мережі відразу для декількох пристроїв. Крім цього, 3G дозволяє операторам надавати ряд супутніх послуг, таких як мобільне телебачення, відеодзвінок і т.п.
Якість передачі даних
Швидкодія з'єднання сильно залежить від оператора мобільного зв'язку і стає прийнятним тільки в мережах 3G, щільність покриття яких в Азербайджані не надто висока. На жаль, у багатьох випадках (відсутність мереж 3G, поганий рівень сигналу), швидкість мобільного інтернету залишає бажати кращого і трохи перевершує за своїми характеристиками комутований доступ (Dial-Up). А це в свою чергу накладає певні обмеження на його функціональні можливості.
Крім того, при лімітних тарифах (накладають обмеження на обсяг одержуваної інформації з інтернету), що дозволяють використовувати мобільний інтернет на максимальних швидкостях, вартість трафіку такого підключення для багатьох користувачів буде досить високою. В безлімітних же тарифах, як правило, присутня серйозне обмеження по швидкості з'єднання, яке може накладатися після перевищення негласно встановленого ліміту на обсяг скачали даних їх мережі.
Гонки на четвертій швидкості
Не встигли ми звикнути до 3G, як оператор мобільного зв'язку Azercell здійснив комерційний запуск підключення 4G, заснованого на технології LTE (Long Term Evolution). Це глобальний стандарт для четвертого покоління мобільних мереж (4G), який дозволяє досягати швидкості передачі даних до 1 Гбіт / с в умовах стаціонарного застосування і до 100 Мбіт / с в умовах обміну даними по мобільних пристроїв.
За словами Ульвіє Гасанзаде, керівника відділу з корпоративних зв'язків та соціальної відповідальності Azercell, мережа 4G на початковому етапі розгорнута тільки в центрі Баку і Приморському бульварі, однак в подальшому планується розширення зони її дії на всю територію країни.
Щоб підключитися до цієї послуги, необхідно придбати 4G модем (149 ман.) І стати володарем безлімітного пакету мобільного інтернету (МІ) - 45 ман. / Місяць. Купили 4G модем перший місяць користування безлімітним інтернетом надається безкоштовно.
Пакет МІ 4G може також бути використаний в мережах Azercell 2G / 3G. Однак пакети МІ мережі 2G / 3G використовувати в мережі 4G неможливо. Якщо абонент компанії Azercell є користувачем пакета МІ 2G / 3G, то він не може підписатися на вищезгаданий безлімітний пакет 4G. Крім того, в мережі 4G не надаються голосові послуги, а також послуги SMS та MMS.
Оператор стільникового зв'язку Bakcell також заявляє про готовність до надання послуг на основі технології 4G. За словами Ігіта Бекташ, технічного директора компанії, Bakcell в своєму розпорядженні всі необхідні технології і в даний час продовжує процес підготовки до запуску 4G.
WiMAX
Ця технологія використовується для забезпечення бездротового широкосмугового доступу до інтернету. «Технологія WiMAX позиціонується як проміжна між мобільним і стаціонарним і в західній практиці позначається англійським словом nomadic -« мандрівний », - каже Гюндюз Бабаєв, директор департаменту з маркетингу та продажу компанії провайдера AzQtel LLC.
При переміщенні абонента всередині мережі WiMAX абонентський комплект самостійно в автоматичному режимі налаштовується на будь-яку доступну базову станцію для забезпечення найкращої якості з'єднання. Таким чином, мобільність, яку забезпечує бездротове підключення, поєднується зі стабільністю, яку може дати стаціонарне підключення.
Перша і найбільша мобільна мережа WiMAX під брендом Sazz в Азербайджані була розгорнута компанією AzQtel LLC. Максимальна швидкість обміну даними в таких мережах становить до 10 Мбіт / с, що дозволяє комфортно завантажувати файли великого розміру, дивитися відеоролики або брати участь в online-іграх. Саме підключення до сервісу здійснюється за допомогою спеціального модему (у вигляді USB брелока або стаціонарного - ціна від 50 ман.) За лічені хвилини.
Головним мінусом такого підключення є його дуже обмежене поширення на території Азербайджану. На даний момент мережі компанії Sazz охоплюють міста Баку, Сумгайит, Мінгячевір і основну частину приміських селищ Абшеронського п-ва. До кінця 2012 року в зону охоплення мережі компанії увійдуть і інші міста.
Абонентська плата за безлімітне користування інтернетом становить 25 ман. у місяць. Для корпоративних клієнтів, що бажають створити в своєму офісі локальну або бездротову мережу, безлімітний інтернет зі швидкістю до 10 Мб / с обійдеться 69 ман. у місяць.
Послуги підключення до інтернету з кожним роком стають все більш досконалий, а ціни на них в Азербайджані знижуються. По-іншому і бути не може - інтернет в сучасному світі товар вкрай затребуваний, а попит, як відомо, народжує пропозицію, достаток якого в свою чергу сприятливо позначається на ціновій політиці провайдерів.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью