<
 • Главная
Статьи

Юлія Барановська: «Сторінка в Instagram - такий же мій будинок: якщо заходите в гості в відчинені двері, що не гадьте»

12:05, 14.02.2018

ексклюзив

- Навряд чи я можу назвати себе активним користувачем соціальних мереж. Сьогодні вони, звичайно, модні. Є фахівці, які ведуть за тебе сторінки, де правильними методами нарощують активність і кількість передплатників. Величезна кількість тренінгів проводиться на тему ведення акаунтів в соцмережах. Є спеціальні люди, які «продають і купують» передплатників. Загалом, з цим пов'язана якась своя окрема велика життя. Я просто викладаю фотографії в Instagram, і все. Виключно за велінням серця і душі, а не тоді, коли потрібно, по графіку. Якщо я відчуваю потребу висловити якусь думку або поділитися радістю чи сумом, я це роблю. Напевно, я дуже відстала від життя. Зате всі мої передплатники - живі люди, які приходять, щоб спілкуватися зі мною. Я дуже люблю задавати питання і читати відповіді на них, і я дуже вдячна своїй аудиторії за їх реакцію - за їх живі яскраві відповіді і досвід, яким вони діляться.

У мене дуже лояльна і позитивна аудиторія. Звичайно, не буває без ложки дьогтю, але це, скоріше, зальотні люди, що проходили повз і вирішили створити хвилю. При цьому я вдячна за критику, реагую на неї, переосмислюю всередині себе якісь речі. Тим більше що телебачення привчає до того, що розбір завжди буде, і завжди буде критика навіть на найкращу, на твою думку, програму. Інша справа, що Інтернет породив величезну кількість безвідповідальних людей. Вони пишуть все, що їм приходить в голову, абсолютно безкарно. Іноді це настільки страшні речі, що волосся ворушиться на голові. Ось поганий настрій у людини, і він пише таку неймовірну гидоту, яка пропалила б папір. Може бути, людині від цього стає легше? Не знаю і не розумію, навіщо це. Адже такі речі в житті він ніколи б не сказав в обличчя іншому.

Мені хочеться вести діалоги в соціальних мережах без образ. Зовсім недавно я написала свою думку з приводу співжиття і цивільного шлюбу. Я читала коментарі і раптом зрозуміла, що в якийсь момент розмова перейшла у взаємне поливання помиями: «Та ти, та я, та то! ..». Я розумію, що ніхто ніколи не дізнається, хто стоїть за цим ніком і аватаркой - можна за ними сховатися і написати що завгодно. Ось тільки навіщо? Будьте людиною завжди! Відповідайте за свої слова, навіть якщо ви не перед публікою. Навчіться писати без образ навіть там, де ніхто не знає, хто ви. Не переходьте в критиці на особистості: критика повинна бути конструктивною і по справі. Критикуйте, але не ображайте. Це дві різні речі, адже після образ ніхто не захоче вести вже з вами діалог, так навіщо ж вам це потрібно?

Хочеться розвивати соціальні мережі, але одночасно хочеться, щоб люди поважали людини, до якого заходять на сторінку, і один одного. Поки у людей немає самоконтролю, я побоююся піднімати гострі теми.

Для мене всі ці скандали в соцмережах виглядають так, як якщо б у мене були відчинені двері в будинок і туди міг увійти кожен. Ось тільки замість сміху, веселощів і спокійних розмов, ці люди почали б трощити мою меблі.

Пам'ятаю, що в Лондоні на Хелловін ми завжди запрошували всіх сусідів - двері просто не зачинялися. Якби хтось прийшов і почав ображати господарів або гостей, як ви думаєте, запросили б його ще раз? Ні! То яка різниця? Моя сторінка - такий же мій будинок. Якщо ви заходите до мене в гості в відчинені двері, навіть не гадьте у мене.

Якщо ви заходите до мене в гості в відчинені двері, навіть не гадьте у мене

Юлія Барановська з дітьми

Сподіваюся, що скоро ситуація в безвідповідальному поле Інтернету налагодиться, і люди навчаться користуватися соцмережами не тільки для того, щоб комусь написати гидоту. І коли це станеться, я дозволю своїм дітям завести мікроблоги в Instagram, про сторінки в якому вони, чесно кажучи, мріють.
Дивлюся я при цьому щось в соцмережах сама? Звичайно. Паблік, присвячені подорожам, цікавим і цікавим фактам, відкриттів і великим людям. І звичайно, я люблю стежити за своїми друзями через соцмережі. Вони можуть бути десь далеко, але, завдяки Instagram, завжди поруч зі мною. Це ж диво, правда?

Читайте також:

Юлія Барановська: «Ніхто не прирівнює співжиття до шлюбу - регламентований буде вихід з цих відносин, якщо одна зі сторін незадоволена»

Юлія Барановська: «Ми, жителі Пітера, вміємо терпіти, зціпивши зуби. Це в ДНК »

Юлія Барановська: «Олександр Гордон - цар і бог знімального майданчика»

Може бути, людині від цього стає легше?
Ось тільки навіщо?
Це дві різні речі, адже після образ ніхто не захоче вести вже з вами діалог, так навіщо ж вам це потрібно?
Якби хтось прийшов і почав ображати господарів або гостей, як ви думаєте, запросили б його ще раз?
То яка різниця?
Дивлюся я при цьому щось в соцмережах сама?
Це ж диво, правда?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью