<
 • Главная
Статьи

Житомир.info | У Житомирській області фарфоровий завод з 200-річною історією визнали банкрутом

Найстаріший фарфоровий завод в Україні визнаний банкрутом, підприємство з 210-річною історією не пережило кризу, - повідомляє Лівий берег .

Барановський фарфоровий завод, який веде свою історію з 1802 року, визнаний банкрутом.

Як повідомляє газета «Деловая столица», підприємство з 2007 року контролювалося чеським виробником порцеляни Manufaktura Pirkenhammer, за яким стояли російські підприємці Олексій Наровлянський і його молодший бізнес-партнер Костянтин Святогоров.

До моменту їхнього приходу на завод український фарфор вже став неконкурентоспроможним через засилля китайського імпорту. Тому росіяни вирішили розвивати на Баранівському заводі виробництво керамічної плитки. На завод навіть завезли нове обладнання на 10 млн. Євро. Але криза 2008-2009 років змінив плани росіян, змусивши їх згорнути бізнес в Україні. У 2009 році акціонери почали розпродавати імпортне обладнання, а сам завод тим часом зупинив виробництво.

У травні 2012 року Пенсійний фонд в Житомирській області подав позов про банкрутство Барановського заводу через борг в 1,9 млн. Грн. На той час всі активи підприємства були продані трьом структурам - фірмам «Агасфер» та «Острів-Крим» Святогорова, а також компанії «Бертелли», пов'язаної з Наровлянського. Згодом ці фірми перепродали нерухоме майно підприємства безлічі дрібних осіб.

Барановський фарфоровий завод, таким чином, став пустушкою, що змусило Господарський суд Житомирської області визнати його банкрутом.

Відео користувача YouTube ufo tech , Зняте на території Баранівського фарфорового заводу восени 2013 року.

як повідомляв Житомир.info , В березні 2011 року суд зобов'язав ТОВ «Барановський фарфоровий завод» заплатити 3,5 млн. Грн. податків і штрафів за порушення митного законодавства.

Нагадаємо, в січні 2012 року заступник Житомирського губернатора Віктор Куницький розповідав про інвестора, залученого на Барановський фарфоровий завод .

«Проведена значна реконструкція, вкладено багато грошей. Криза призвела до того, що інвестор не має сьогодні достатніх коштів, щоб запустити виробничий процес. Але надія поки є », - говорив Віктор Куницький.

Житомир.info за матеріалами Лівий берегНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью