<
 • Главная
Статьи

Як продовжити швидкість інтернету на Мегафоні

 1. опис
 2. Команди для перевірки залишку інтернет-трафіку
 3. Як підключити «Продовж швидкість» на Мегафоні?
 4. як відключити

Сьогодні майже всі оператори зв'язку, які цінують своїх клієнтів, пропонують їм вигідні умови для виходу в інтернет на найвищій швидкості. У випадку зі стаціонарним провідним інтернетом все гранично ясно. Ніяких обсягів трафіку, немає обмежень на скачування програм, фільмів та іншого контенту. У випадку з мобільним зв'язком та мережами 3G і 4G ситуація не така зрозуміла. Наприклад, якщо Мегафон прибере абсолютно всі обмеження з доступу до інтернету, то абоненти відразу ж почнуть підключатися до такого тарифу. Внаслідок чого мережа не витримає навантажень і буде перевантаження лінії. Таким чином зателефонувати, відправити повідомлення або зробити будь-які інші дії можливості не буде.

Тому всі оператори зв'язку і Мегафон хоч і надають тарифи і опції з безлімітним використанням інтернету, але на них все ж поширюються різноманітні обмеження. Це можуть бути фіксовані мегабайти, швидкісні обмеження, певна кількість завантажень і т.д. У будь-якому випадку на всіх інтернет-опціях від Мегафон по вичерпання всього трафіку швидкість знижується до критичної, 64 Кбіт / сек. Таким чином, блокується доступ до інтернету.

В даному огляді ми розглянемо сервіс «Продовж швидкість», який дозволяє відновити швидкість, і включає в себе певний обсяг трафіку.

опис

Про те, як можна збільшити і відновити швидкість на Мегафоні, задається багато абонентів. Оскільки не всі знають, що така функція можлива. Компанія надає невелику лінійку подібних послуг під назвою «Продовж швидкість». З її допомогою можна відновити швидкісні рамки і отримати певний обсяг трафіку за фіксовану суму. Наприклад, відновити швидкість можна на 24 години або на місяць. Але розглянемо послугу, яка продовжує швидкість тільки на добу. Вона так і називається «Продовж швидкість».

Дана послуга надається клієнтам, які використовують опцію, яка розширює використання інтернету. Називається така опція «Інтернет XS». За користування послугою з клієнта буде стягуватися плата в розмірі 19 рублів. Саме така сума береться за підключення. За дану суму швидкість відновиться на 24 години, а трафіку буде додатково надано в розмірі 70 Мб.

Важливо відзначити, що використання наданого обсягу буде витрачатися, тільки якщо не нараховано основний трафік. В іншому випадку він заморожується, і витрачаються основні мегабайти. Після їх вичерпання додаткові мегабайти знову буде активні, але якщо не пройшла доба з моменту активації. опція « Продовж швидкість »Використовується тільки на« Інтернет XS ». Для інших тарифів і тарифних опцій компанія Мегафон не надає інформації на сайті. Можливо, за більш точною інформацією варто звернутися до оператора зв'язку.

Важливо! Опція дійсна тільки в домашньому регіоні. В інших регіонах вона не працює.

Команди для перевірки залишку інтернет-трафіку

Щоб уникнути перевитрати трафіку і контролювати наявний, потрібно періодично перевіряти залишок. Для цього можна скористатися різними методами перевірки:

 1. Одним з найпростіших є ussd-запит * 558 #. Після зробленого виклику на екран телефону надійде інформація не тільки про залишок трафіку, а й про всі інші даних балансу.
 2. Для спрощеного варіанту перевірки, можна скористатися ще одним ussd-запитом. Потрібно набрати в телефоні * 105 * 693 #. Дана команда служить, виключно щоб дізнатися залишок мегабайт і використовуваний тариф. Інформація після здійснення відправки запиту показується за кілька секунд.
 3. Для перевірки залишку трафіку абоненти Мегафон можуть використовувати смс-повідомлення. Для цього слід прописати слово «залишок» і відіслати його по телефону 000663. Також повідомлення можна написати латинськими літерами. Після такої відправки піде зустрічну повідомлення з кількість залишилися мегабайт.
 4. Використовуючи інтернет, залишок можна перевірити за 1 хвилину. Для цього потрібно використовувати «Сервіс-Гід», він же особистий кабінет . Зайти в нього можна на сайті компанії. Аналогом кабінету є мобільний додаток. Завантажити його можна як в маркеті, так і будь-якому іншому сайті.

Супер вигідний інтернет з опцією Мегафон Інтернет Планшет XS !

Як підключити «Продовж швидкість» на Мегафоні?

Варто відзначити, що продовжити швидкість на добу, звичайно, можуть працівники Мегафона, це фахівці фірмових магазинів або оператори зв'язку. Але постійно використовувати такі методи складно адже потрібно надавати паспортні дані. Також потрібно чекати довго відповіді оператора або постійно ходити в салони, які можуть бути не так близько до будинку або роботи. У разі необхідності можна використовувати більш зручні методи для підключення. Ними ж можна користуватися і будучи на відпочинку, на природі або в селі:

 • Найшвидшим і простим є використання сервісної комбінації для цієї послуги. На телефоні потрібно ввести команду * 925 * 3 #. Після введення символів і цифр слід натиснути на кнопку виклику і трохи почекати обробки запиту. Після активації оператор повідомить абонента про успіх.
 • Також можна підключити «Продовж швидкість» використовуючи смс-повідомлення. Для цього буде потрібно відправити його на телефон 000105906. У тіло листа слід вставити цифру 1. Варто відзначити, що відправляється повідомлення абсолютно безкоштовне.
 • Також використовуючи «Сервіс-Гід» можна підключити послугу. Для цього потрібно мати комп'ютер і доступ до інтернету. При первинному вході потрібна буде коротка реєстрація.
 • Варто відзначити, що підключення можливе і через мобільний додаток. Але для активації через нього буде потрібно доступ до мережі. Відповідно потрібно буде підключитися до Wi-fi і тільки потім активувати послугу.

У будь-якому випадку, який би метод не був обраний, опція буде активована після списання абонентської плати. І коли трафік буде нараховано, клієнти повідомляються через повідомлення.

як відключити

Відключення опції, по суті, неможливо. Це пов'язано з тим, що діє вона тільки добу. Після того як пройде час вона сама відключиться, а невикористані мегабайти будуть списані.

Всі комбінації, вартість і обсяги наданого трафіку в огляді надані для Московського регіону. Жителі інших областей Росії повинні перед активацією дізнатися дані у оператора або в фірмових салонах. Також можливо деталізувати потрібні дані через офіційний сайт компанії. Сюди ще варто віднести і назви команд. Оскільки в різних областях вони можуть називатися по-різному (Турбокнопка, БІТ).

Як підключити «Продовж швидкість» на Мегафоні?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью