<
 • Главная
Статьи

Київстар тарифи 3G - 95 грн. на місяць Для смартфона + Все включено / Головна сторінка /

 1. Додаткова інформація:

Якщо ви абонент Київстар, замовляйте тарифний план «Київстар Смартфон +», зателефонувавши за номером 477 * 1

Якщо ви абонент Київстар, замовляйте тарифний план «Київстар Смартфон +», зателефонувавши за номером 477 * 1. Якщо у вас ще немає номера Київстар, купіть стартовий пакет з тарифним планом «Київстар Смартфон +» в найближчому магазині Київстар. Купивши стартовий пакет, активуйте номер згідно з інструкцією на упаковці.

Рекомендована сума поповнення рахунку для тарифного плану «Київстар Смартфон +» - від 95 грн одним платежем або кількома скретч-картами (крім переказу коштів). Без такого поповнення надання послуг мобільного зв'язку здійснюється за такими тарифами:

Послуга Вартість Дзвінки на номери абонентів Київстар 0,60 грн / хв Дзвінки на номери абонентів інших мобільних мереж 1,00 грн / хв Дзвінки на номери фіксованого зв'язку 1,50 грн / хв Мобільний інтернет 5,00 грн за 50 МБ (5 пакетів в день)

Поповнивши рахунок, замовте пакет тарифних послуг, скориставшись командою * 477 * 202 #. Тільки після цього ви отримаєте пакет тарифних послуг на 1 місяць, а з мобільного рахунку буде знята абонентська плата. Абоненти, які змінили свій тарифний план на «Київстар Смартфон +», оплачують абонентську плату одночасно з підключенням до нього і також отримують пакет тарифних послуг на 1 місяць.

Новинка! З даними тарифним планом ви зможете бути онлайн цілодобово, не витрачаючи пакетні мегабайти на доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter, «ВКонтакте» і «Однокласники». Для цього користуйтеся мобільними і веб-версіями сайтів і офіційними додатками для смартфонів і планшетів. Ці умови не діють, якщо використовується браузер Opera і / або режим приватного перегляду (інкогніто). Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie і рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента. При переході по посиланню на інші ресурси (наприклад, перегляд ролика з Youtube на Facebook), передача даних також тарифікується за умовами тарифного плану.

Перевірити термін дії пакету тарифних послуг та залишок мегабайтів і хвилин на інші мережі можна за допомогою команди * 112 #.

Відправивши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS протягом дня, продовжуйте відправляти в разі необхідності, оплачуючи 1 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість складе 1 грн. Щоб перевірити кількість відправлених протягом дня SMS в рамках чинного пакета (50 або 10 SMS), наберіть * 112 #.

Якщо ви використовували всі мегабайти, включені в тарифний пакет, користування мобільним інтернетом до наступного зняття абонентського плати не оплачується і надається на швидкості до 32 Кбіт / с. Замовивши додатковий інтернет-пакет, ви зможете користуватися мобільним інтернетом без обмеження швидкості.

Якщо ви використовували всі хвилини для дзвінків на інші мережі, включені в тарифний пакет, вартість 1 хвилини дзвінка на інші мобільні мережі складе 0,60 грн. замовивши послугу «20 хвилин на інші мобільні» , Ви зможете заощадити на таких дзвінках.

Зняття абонентської плати відбувається щомісяця в той же день, коли ви вперше оплатили абонентську плату за умовами тарифного плану «Київстар Смартфон +». Щоб згадати цей день, просто перевірте термін дії пакету тарифних послуг - * 112 #. Рекомендуємо поповнювати рахунок своєчасно, щоб з вашим номером завжди діяли найвигідніші умови.

Якщо в день зняття щомісячної абонентської плати (з 0:00 до 3:00) недостатньо коштів на рахунку, поповніть рахунок пізніше і замовте позачергове нарахування абонентської плати за допомогою команди * 477 * 202 #, щоб отримати пакет тарифних послуг. Після виконання заявки, її дата, стане в подальшому датою нарахування абонентської плати.

Якщо зняття абонентської плати не відбудеться, ви можете користуватися послугами за такими тарифами: вартість дзвінків в мережі «Київстар» - 2,00 грн за день, коли вони були здійснені; вартість швидкісного інтернету - 5,00 грн за пакет 50 МБ (не більше 5 пакетів в день). Користування мобільним інтернетом понад 250 МБ до кінця доби не оплачується і надається на швидкості до 32 Кбіт / с. Вартість однієї хвилини дзвінка на інші мобільні мережі - 0,60 грн.

 • Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів - * 252 #
 • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477 * 1

Зміни дійсні з 22.07.2015.

Зазначені тарифи діють на всій території України.

Додаткова інформація:

Будь ласка, зверніть увагу! Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, які обслуговуються за умовами тарифного плану «Київстар Смартфон +». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, нараховані раніше за програмою, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за винятком бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» і «Домашній Інтернет»).

Разом з підключенням тарифного плану «Київстар Смартфон +» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період - 32 дні, протягом яких не тарифікується. За бажанням, можна продовжити користуватися послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номера 465 за сім днів до закінчення акційного періоду.

Тарифікація дзвінків посекундна. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Списання кожних 100 кілобайт, що входять в нетарифікований обсяг мегабайт, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожні 100 кілобайт даних.

Доступ до мережі 3G надається при наявності 3G-покриття. Фраза «швидкісний інтернет» має на увазі швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS / EDGE) - до 236 Кбіт / с, в мережі 3G - до 42,2 Мбіт / с.

Фраза «найбільша мережа» має на увазі, що оператор мобільного зв'язку отримав найбільшу кількість абонентів згідно з даними офіційної фінансової звітності за 2014 рік.

Фраза «все включено» має на увазі, що в пакет послуг входять безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», 60 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі України 1500 МБ для передачі даних за технологією GPRS / EDGE / 3G і можливість використання мобільних додатків соціальних мереж Facebook , Twitter, «Вконтакте» і «Однокласники». Детальніше.

Цей тарифний план призначений та може бути використаний виключно для абонентів, які обслуговуються знеособлено.

Мінімальний термін дії тарифного плану «Київстар Смартфон +» - 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього терміну оператор має право змінити тарифи в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ станом на 28.05.2015 року та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Платіть менше за мобільний інтернет з інтернет-пакетами від Київстар!

щомісячні пакети

щомісячні пакети

Всі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Зверніть увагу!

 • Щоб скористатися послугою, налаштуйте і увімкніть в вашому мобільному пристрої GPRS-точку доступу - www.ab.kyivstar.net
 • При використанні модему Київстар у розділі «Налаштування» виберіть профіль з'єднання «Internet Prepaid»
 • Щоб використовувати мобільний телефон як модем персонального комп'ютера, до параметрів модему внесіть додатковий рядок ініціалізації: AT + CGDCONT = 1, "IP", "www.ab.kyivstar.net»
 • Якщо ви зміните тарифний план, щомісячні пакети «1000Мб» і «3000МБ» будуть автоматично відключені
 • Якщо замовити щомісячний пакет додатково до свого стандартного пакету МБ, абонентська плата збільшиться на суму вартості щомісячного пакета
 • Щомісячні пакети «1000 МБ» і «3000 МБ» доступні тільки власникам тарифів «Смартфон», «Смартфон +» і «Смартфон Екстра»
 • Одноразові пакети можуть бути замовлені додатково до щомісячних

Умови для абонентів передплаченого зв'язку:

 • Підключення / зміна пакета та нарахування обсягу трафіку відбувається протягом доби після замовлення.
 • Абонентська плата за користування пакетом стягується з Вашого рахунку у повному обсязі при підключенні інтернет-пакета.
 • Якщо за умовами тарифного плану у вас залишилися невикористані МБ, то пакет буде додано до невикористаних МБ.
 • Пакетні мегабайти діють до дня планового нарахування щомісячної абонентської плати за умовами тарифного плану. Після чого невикористаний обсяг трафіку пакета анулюється.
 • При відключенні інтернет-пакета не використаний обсяг даних продовжує діяти до дня планового нарахування щомісячної абонентської плати за умовами тарифного плану.

Як управляти інтернет-пакетами?

 • за номером 477 або 477 * 1 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються);
 • в системі самообслуговування Мій Київстар ;
 • через USSD-запити в таблиці вище.

Як перевірити залишок обсягу даних?

 • наберіть * 112 # і натисніть кнопку виклику (запит безкоштовний)
 • скористайтеся системою самообслуговування Мій Київстар

Для перевірки покриття перейдіть в розділ Карта покриття КИЇВСТАР.

Як управляти інтернет-пакетами?
Як перевірити залишок обсягу даних?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью