<
 • Главная
Статьи

Mobile-review.com Tele2, нові тарифи

 1. Особливості
 2. Як працює «конструктор»
 3. резюме
 4. Посилання по темі

Як багато хто очікував, тепер і Tele2 оновив тарифні лінійки у всіх регіонах своєї присутності. Основна особливість - поява «конструктора» пакетних тарифів. При цьому залишилася можливість змінювати хвилини на гігабайти і зберігся перенесення залишків невитрачених пакетів на наступний місяць.

Ті, хто цікавиться тарифами, як і раніше з нетерпінням чекають новинок, хоча настрій часто змінюється. Якщо раніше ми бачили оптимізм і надію на поліпшення, то зараз вивчення новинок починається з пошуку погіршення умов і подорожчань. Але ж я ще пам'ятаю часи, коли люди переходили на «свіжі» тарифи, навіть не прочитавши умови. Маючи на увазі, що новий тариф за визначенням краще і вигідніше попереднього.

Маючи на увазі, що новий тариф за визначенням краще і вигідніше попереднього

Особисто я побоювався не тільки підвищення цін, скільки зміни умов. Наприклад, можна було припускати скасування окремого безліміту всередині мережі без витрачання хвилин основного пакета. Побоювання не виправдалися, цінні особливості збереглися.

Новина для Москви можна почитати тут , Цитата:

«Клієнти компанії не платять за міжміський зв'язок: на всіх нових тарифах лінійки« Мій Tele2 »передбачені безлімітні дзвінки на номери Tele2 в будь-який регіон Росії, що не витрачають основний пакет хвилин. Користувачам нової тарифної лінійки і раніше доступні обмін хвилин на інтернет-трафік і перенесення невитрачених мегабайтів, хвилин і SMS на наступний місяць. На всіх тарифних планах Tele2 мобільний інтернет в поїздках по країні варто, як вдома ».

Особливості

Деякі особливості тарифів Tele2, про які можуть бути не в курсі абоненти інших операторів. Корисно знати і враховувати при порівнянні.

Корисно знати і враховувати при порівнянні

 • Залишки пакетів хвилин, гігабайт і SMS переносяться на наступний місяць. Однак тільки один раз, т. Е. Тільки на наступний місяць. Далі в наступному місяці перенесені залишки витрачаються в першу чергу. Перенесення працює тільки при своєчасному списанні абонентської плати за тарифом. Сервіс доступний не у всіх регіонах присутності Tele2. Наприклад, не працює в Ярославській області, повний список регіонів і областей можна подивитися тут .
 • Безлімітні дзвінки на Tele2 всій Росії не витрачають пакет хвилин.
 • У коментарях читав, що зі списку зник тариф без абонентської плати, це не зовсім так. У тарифі «Класичний» за замовчуванням підключена опція « Безліміт на Tele2 », Що дає за 5 руб. на добу безліміт на Tele2 домашнього регіону, опцію можна відключити.
 • Включені до тарифу хвилини можна міняти на інтернет-трафік за курсом 10 МБ за хвилину, опис опції тут . Здавалося б, з появою «конструктора» опція стала непотрібною, але це не так. Наприклад, в тарифі «Мій онлайн» мінімальний пакет хвилин можна налаштувати на цифру 200, менше не вийде. Однак зайві хвилини можна поміняти на мегабайти.
 • Починаючи з тарифу «Мій онлайн» пакет хвилин також витрачається на дзвінки в мережі інших операторів всій Росії.
 • Якщо в тариф включено пакет SMS, то ці SMS можна відправляти на всі номери Росії.
 • Якщо в тариф включені безлімітні соцмережі і месенджери, то відключити непотрібні і на цьому заощадити неможливо. Додаткові опції можна підключити окремо, наприклад, YouTube за 150 руб. у місяць.

Як працює «конструктор»

Параметри за замовчуванням виглядають нейтрально-збалансовано, хоча «погратися» роздільними двигунами цікаво в будь-якому випадку. Як вже написав, мінімальний пакет хвилин - 200, мінімальний обсяг включеного трафіку 2 ГБ. Зовсім відключити пакети неможливо. У сенсі гнучкості варіант Yota виглядає помітно цікавіше, наш огляд тут . Наприклад, на тарифі «Моя розмова» логічно виглядала б можливість взагалі обнулити пакет інтернет-трафіку, аж ні, таке не вийде.

Фіксованих позицій у двигунів можна було б зробити і побільше, особливо у движка інтернет-трафіку. Після 2 ГБ йдуть відразу 15 ГБ.

Могли б «до купи» зробити і настроюються пакети SMS. Мені, наприклад, стандартного комплекту в 50 повідомлень явно мало, а комусь і 50 ні до чого, все спілкування через месенджери. Або хотіли зробити, але передумали? На тарифної вітрині на кнопці-посиланню «Налаштувати» намальовано три движка, а не два.

Спробуйте різні комбінації двигунів і стежте за символами і написами. При зміні положень движків можуть змінюватися не тільки обсяги пакетів, а й характеристики тарифу. Наприклад, в тарифі «Моя розмова» при положенні движка на 2 ГБ будь-який обраний обсяг хвилин буде хвилинами дзвінків в домашньому регіоні, якщо змістити движок на 15 ГБ, то при виборі 200 хв. це будуть дзвінки в домашньому регіоні, а починаючи з 500 хв. дзвінки стають по Росії і з'являються безлімітні соцмережі / месенджери, яких не буде при 200 хв. і будь-якому, навіть максимальному обсязі 40 ГБ трафіку. Аналогічно поводяться і інші тарифи. Навіть в топовом «Мій онлайн +» при зміщенні движка на 200 хв. дзвінки перетворюються в місцеві, а безлімітні соцмережі зникають.

При зміні налаштувань абонентська плата змінюється як у бік збільшення, так і зменшення. Судячи по сторінці з двигуном на сайті Tele2, умовно можна вважати, що при зміні комбінації хвилин / трафіку тариф перетворюється з одного в інший і навіть ціни збігаються з цінами інших тарифів при збігу налаштувань з дефолтними параметрами. А якщо на «Мій Tele2» за 7 руб. на добу повністю обнулити інтернет-пакет (на цьому тарифі така можливість є), то він перетвориться в «Класичний» з підключеною опцією «Безліміт на Tele2». Напевно, в такому підході є своя «проста правда». Ті, хто звик орієнтуватися на тарифну вітрину з промовистими назвами і зазначеними параметрами, можуть продовжувати це робити і не морочитися. А ті, хто хочуть налаштувати тариф під себе, можуть брати будь-який і збирати свій комплект без побоювань втратити щось важливе або переплатити тільки за назву вихідного тарифу.

резюме

Якихось радикальних змін в характеристиках або цінових параметрах тарифів я не побачив. Стало зручніше і наочніше, завдяки «конструктору» з'явилися проміжні ціни і додаткові варіанти. Будь-яких несподіваних сюрпризів я не помітив. Два варіанти тарифів з абонплатою 200 руб. / Місяць, для Москви це добре. Можливо, не вистачає гнучкості, проте більшість завдань підбору параметрів успішно вирішуються. Подивимося, як все це буде працювати на практиці.

Цифри наводилися за даними з московського сайту Tele2, в інших регіонах ціни і параметри відрізняються. Наприклад, на рекламній листівці я бачив 100, а не 200 хвилин в якості нижнього порогу настройки.

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Або хотіли зробити, але передумали?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью