<
 • Главная
Статьи

Тарифи з безлімітним інтернетом від Білайн і опція «Хайвей»

 1. Передісторія опції
 2. З якими тарифами опція сумісна
 3. Тарифний план «Всі» з післяплатою
 4. Тарифний план «# можноВсе»
 5. «Безліміт для планшета»
 6. Опція «Хайвей»
 7. додатковий трафік
 8. Які відгуки у користувачів про безлімітний інтернеті

Безлімітний інтернет від Білайн існує в декількох варіантах тарифів для мобільних пристроїв з серії «Все», а також є окремий пакет для планшета. Ви можете додатково підключити опцію «Хайвей» і користуватися нічним безлімітом. Однак у першій-ліпшій нагоді є свої підводні камені, наприклад, не можна роздавати трафік або використовувати в роутері (модемі) дані сім-карти.

Сучасні мобільні пристрої вже дано служать не тільки для спілкування. Вони практично замінили собою комп'ютери, і тепер користувачі зі своїх гаджетів цілу добу дивляться відео і спілкуються з друзями в мережі on-line. Тому мобільні оператори намагаються привернути увагу споживачів пакетними послугами, куди входить достатня кількість трафіку в місяць. Саме для цього була розроблена нова послуга «Хайвей Бізлімітний» від Білайн, яка знімає рамки на використання глобальної мережі.

Передісторія опції

Безлімітний інтернет від Білайн існує в декількох варіантах тарифів для мобільних пристроїв з серії «Все», а також є окремий пакет для планшета

Історія «Хайвей»

Тривалий час, купуючи сім-карти від Білайн, користувачі отримували дійсно безлімітний інтернет , У якого не було обмежень по трафіку, тільки різні швидкості доступу. Такі сімки прекрасно підходили до модемів, роблячи підключення до глобальної мережі зручним, в місцях, де немає проводового інтернету.

Однак з 2015-16 року така розкіш закінчилася і користувачі стали отримати доступ до інтернету на більш високій швидкості, але з сильним обмеженням трафіку, наприклад, при скачуванні більше 1 Гб в день, весь трафік понад оплачувалася дорожче або для абонента переставало бути доступним підключення до інтернету.

У 2016 році з'являються пакетні пропозиції, який пропонують в рамках тарифу за абонентську плату певну кількість дзвінків, смс-повідомлень і інтернет-трафіку в місяць. При цьому швидкість підключення до мережі значно зросла. А потім з'явилася опція «Хайвей» , Яка знімала межі для скачування в нічний час доби (з 1.00 до 7.59) і також оплачувалася щодня.

З якими тарифами опція сумісна

На даний момент безлімітний інтернет (за швидкістю підключення) доступний на кількох тарифах:

 • «Все» постоплата;
 • "#можна все"
 • «Безліміт для планшета»
 • Опції «Хайвей» (також вночі).

Розглянемо кожен тарифний план більш докладно, щоб зрозуміти, що стільниковий оператор Білайн має на увазі під «безлімітним» інтернетом.

Тарифний план «Всі» з післяплатою

Тарифний план «Всі» з післяплатою

У всіх рекламних роликах стільникового оператора Білайн звучить тільки одне «З нами не завіснешь» і розповідається про широкі можливості безлімітного інтернету. Однак, не завжди все так добре, як кажуть.

З появою нового тарифу «Все», якого є кілька різновидів: 300 , 500, 800, 1200 і 1800 (відповідає і вартості послуг в місяць). Оператор пропонує клієнтам отримати необмежений доступ до інтернету з варіантом постоплати. Такий пакет послуг можна підключити тільки в офісі компанії, і сума може відрізнятися в залежності від регіону.

Акцент при підключенні такого пакета послуг робиться на безмежному спілкуванні безкоштовно в мережі Білайн і на мобільному інтернеті без обмежень. Є кілька регіонів, де даної лінійки «Все» ви не побачите:

 • Амурська область;
 • Єврейської авт.обл .;
 • Забайкальський край;
 • Іркутська обл .;
 • Камчатський край;
 • Амурська обл .;
 • Приморський край;
 • Респ. Бурятія і Саха (Якутія);
 • Сахалінська обл .;
 • Хабарівський край;
 • Чукотський авт.окр .;
 • Крим і Севастополь.

У всіх інших регіонах Росії, ви можете звернутися в найближчий офіс Білайн з паспортом і попросити переключити вас на тариф з післяплатою.

Наприклад, при виборі пакета «Все за 500» (якщо такий є у вашому регіоні), ви отримаєте:

 • Дзвінки всередині мережі по Росії безкоштовно без обмежень;
 • 600 хвилин для спілкування з іншими операторами;
 • 300 СМС;
 • Інтернет без обмеження по трафіку.

Погодьтеся, пропозиція дуже привабливу. Але, як і у всіх стільникових операторів, розглянемо підводні камені такого «безлімітного» інтернету:

 1. Якщо ви спробуєте скористатися цією сім-картою в якості точки Wi-Fi, то швидкість впаде настільки, що не буде сенсу в такому використанні.
 2. Вона не буде працювати в роутерах або модемах, навіть планшет не розпізнає сімку.
 3. Великі обмеження на завантаження з файлообмінних мереж. Тобто торрент можна використовувати.
 4. Оператор не дає гарантії на підтримку постійно високій швидкості доступу.
 5. Немає доступу до послуги «інтернет на всі» , Роздачі трафіку стороннім пристроям.

Обмежень багато, тому цей тарифний план на безлімітний інтернет гарний тільки для використання його з мобільного пристрою, тоді дійсно немає обмежень на перегляд фільмів або відео в інтернеті.

Тарифний план «# можноВсе»

"#можна все"

Даний тариф вже можна підключити самостійно через особистий кабінет або зателефонувавши на номер 0781. Використовується система передоплати тарифу, причому гроші списуються щодня, а не за один раз в місяць.

В рамках пакета ви отримаєте:

 • Безлімітний інтернет за Росії без обмежень трафіку і швидкості;
 • Безкоштовні дзвінки всередині мережі Білайн;
 • 100 хвилин або 250 на спілкування з іншими операторами всередині регіону (залежить від вашого місця розташування);
 • 100 або 250 смс-повідомлень.

Підводні камені на отримання доступу до мережі такі ж, що і в тарифі «Все». Однак вартість на послуги буде збільшуватися. Тобто перший місяць після підключення ви платите 10 руб. на добу, другий до 13 рублів або 20 рублів (для Москви і Підмосков'я).

Таким чином, і в цьому тарифі інтернет не настільки без обмежень, як хотілося б. І придатний тільки для роботи у всесвітній мережі з мобільного пристрою, без роздачі інтернету іншим.

«Безліміт для планшета»

Це новинка серед тарифів стільникового оператора Білайн. Призначений він для планшетів, і також не підлягає використанню в роутерах або модемах. На даний момент у компанії стільникового зв'язку взагалі немає бездротового пропозиції для комп'ютерів. Зате з планшета ви зможете підключатися до мережі без обмежень.

Ще один плюс такого тарифу - немає заборон по протоколам, тобто ви можете використовувати файлообмінники на високій швидкості завантаження. А ось в іншому, мінуси будуть збігатися.

Абонентська плата становить 890 рублів на місяць (Москва і Підмосков'ї). Немає додаткового пакету СМС або дзвінків. А якщо бути точніше, то для здійснення голосових викликів з даний тарифом доведеться укладати окремий договір .

Таким чином, при переході на тариф, ви отримаєте тільки «безіміт», але з тими ж недоліками, що і в тарифах «Все».

Опція «Хайвей»

Опція «Хайвей»

І нарешті, розрекламована опція «Хайвей.Безлімітний» , Яка також не підійде для роутера або модему. І найголовніше, ви дійсно підете від обмежень, але тільки вночі (з 1.00 до 7.59)!

Причому підключити таку послугу можна не на всіх пакетних пропозиціях, а тільки з базовим трафіком в 8, 12 або 20 Гб в місяць. Абонентська плата різна в залежності від вашого регіону. Наприклад, в Москві, можна зустріти такі ціни:

 • «Хайвей 8Гб» - 600 руб. / Мес.
 • «Хайвей 12 Гб» - 700
 • «Хайвей 20 Гб» - 1200.

Швидкість підключення неоднозначна і залежить від вашого місця розташування. Наприклад, в мережі 4G вона складе 10 - 20 Мбіт / с, а в 3G - 3 - 5 Мбіт / с, в мережі GPRS - 60 - 100 Кбіт / с. Якщо у вас підключений тариф «Всі за», то з додаванням опції «Хайвей» безліміт на нічний трафік не включиться.

Важливо! У всіх тарифах оператора після того, як ви витратите свій трафік, включається автоподовження . Наприклад, в Москві це 70Мб за 20 рублів за добу. Щоб відключити таку опцію наберіть команду * 115 * 230 # і на кнопку виклику. Пакет оновлюється тільки після настання 1 числа кожного місяця та дня підключення в залежності від тарифу.

додатковий трафік

Сьогодні оператор стільникового зв'язку Білайн пропонує своїм абонентам скористатися підключенням додаткового пакету «Хайвей», бонусом до якого буде безкоштовний перегляд ТБ on-line.

Ви можете вибрати 1 Гб за 200 руб, 4 Гб за 400, 8 - за 600, 12 - за 700 і 20 за 1200 рублів на місяць. Ціна може змінюватися в залежності від регіону. Така опція доступна тільки на тарифі «Все».

Щоб підключити таку опцію можна скористатися двома командами або зателефонувати оператору, а також підключити через особистий кабінет.

Наберіть на телефоні наступну комбінацію цифр і натисніть виклик для підключення:

1 Гб4 Гб8 Гб12 Гб20Гб

067471702 06740717031 0674071741 0674071751 0674071761 * 115 * 04 # * 115 * 061 # * 115 * 071 # * 115 * 081 # * 115 * 091 # Для відключення 0674117410 0674117410 0674117410 0674117410 0674117410 * 115 * 040 # * 115 * 060 # * 115 * 070 # * 115 * 080 # * 115 * 090 #

А також є опція підключення інтернету на один день:

 • 100 Мб за 19 руб. на добу (* 115 * 111 # або 0674093111)
 • 500 Мб за 29 руб. на добу (* 115 * 112 # або 0674093112)

Таким чином, стільниковий оператор Білайн пропонує своїм абонентам тільки нічний безліміт, коли навантаження не мережі мінімальна. Він дійсно не має обмежень по трафіку. Є тариф для планшета, але без дзвінків і СМС. А ось для роутерів або модемів такі сімки не підійдуть. У будь-якому випадку середньостатистичному користувачеві, зазвичай досить запропонованого трафіку, так як інтернет частіше використовують для соц. мереж і переглядів відео, а не для завантаження файлів.

Які відгуки у користувачів про безлімітний інтернеті

Можливо, позначаються великі навантаження на мережу або у оператора є якісь свої принципи, але абоненти скаржаться, що навіть на тарифних планах з безлімітним інтернетом, швидкість падає до нижньої межі після використання 20 - 30 Гб трафіку. Відновити її допомагають тільки наполегливі дзвінки в службу підтримки.

Опцією «Хайвей» задоволені більшість користувачів, кажуть, що інтернет з нею просто «літає». Напевно, його стимулює до цього немаленька вартість послуги. Якщо оператор надумає і на «ХайВей» урізати швидкість, то розлючені абоненти обірвуть все телефони служби підтримки.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью