<
 • Главная
Статьи

Залишитися на зв'язку і при грошах: кращі тарифи в Приангарье від улюблених операторів країни

 1. Більше інтернету!
 2. Більше подорожей!
 3. Дешевше тільки безкоштовно!

Стільниковий зв'язок. Фото: Антон Балашов, ІА PrimaMedia

Сьогодні оплата мобільного зв'язку стала такою ж невід'ємною, як і комунальні платежі. У зв'язку з такою затребуваністю кожна людина хоче вибрати собі підходящого оператора з самим вигідним тарифом. для читачів ІА IrkutskMedia проведено дослідження найбільш вигідних тарифних планів п'яти операторів країни, за результатами яких кожна людина зможе знайти відповідний, зручний для себе тариф з необхідними послугами та вигідною ціною. Агентство підготувало для вас корисні поради про те, як вміти відстежувати свої витрати, не переплачувати і завжди бути в курсі всіх змін оператора.

Більше інтернету!


Стільниковий телефон. Фото: Денис Таушканов, ІА SakhalinMedia

Якщо ви завжди перебуваєте в центрі подій, не можете жити без сучасних інформаційних технологій і інтернет вам "замінює" повітря, то спеціально для вас нижче представлений порівняльний аналіз тарифів з великими Гб і вигідною ціною від п'яти операторів.

МТС. "Smart Безлімітіще".

Тариф пропонує абонентам цілих 20 Гб інтернету. Дзвінки на номери МТС по Росії безлімітні. У пакет абонентської плати входить 700 хвилин на всі мережі регіону і МТС Росії, 700 смс. Примітно, що також абонентам надають безкоштовне користування соцмережами і мессенджерами з опцією "всет". Плата за тариф становить всього 9 рублів на добу.

Разом: 270 рублів за 30 днів користування тарифом.

Tele2. "Мій онлайн".

Оператор включив в цей тариф: пакет інтернету - 20 Гб, безкоштовний трафік соціальних мереж (WhatsApp, Viber, "Там Там") і в мобільних додатках Tele2 TV і Zvooq . Абонентам надають безлімітні дзвінки на Tele2 домашнього регіону і Росії, 400 хвилин на інші телефони Іркутської області. Також в пакет входить 50 смс на всі телефони Іркутської області. Послуга надає оптимальне співвідношення послуги інтернету і ціни в порівнянні з іншими тарифами оператора.

Разом: вартість тарифу 399 рублів на місяць.

"Мегафон". "Включайся! Спілкуйся АКЦІЯ".

Оператор пропонує своїм абонентам 26 Гб інтернету на будь-які сервіси, безліміт на такі соцмережі, як "ВКонтакте", "Однокласники", Facebook і на месенджери. Користувачі даного тарифу можуть безкоштовно дзвонити на номери "Мегафона" всієї Росії. Також в пакет входить 1 тисячу хвилин на всі номери країни.

Разом: плата за тариф 350 рублів на місяць.

"Білайн" пропонує тариф "Все1".

Оператор включає подвійний інтернет: 6 Гб + 6 Гб (в два рази більше інтернету при оплаті послуг зв'язку за місяць). 400 хвилин на номери всіх операторів області та номери "Білайн" Росії. Крім того, в пакет входить 500 смс на номери всіх операторів будинку і в поїздках по Росії.

Разом: вартість тарифу 350 рублів на місяць.

Yota. "# перший".

Тариф пропонує 18 Гб інтернету, безлімітні додатки "ВКонтакте" і Instagram. Безкоштовні 200 хвилин. Також додатково оператор пропонує включити безкоштовні смс за 50 рублів, додати безлімітні додатки на свій розсуд за 10-20 рублів.

Разом: 320 рублів на місяць без додаткових опцій.

В цілому оператори пропонують досить вигідні тарифи для абонентів, які постійно користуються інтернетом. У "Мегафона" просто колосальний обсяг Гб і дзвінків, однак в тарифі відсутні безкоштовні смс, в яких всі абоненти незалежно від потреб завжди потребують. За результатами порівняльного аналізу тарифів лідером в сегменті "Інтернет" є МТС, у нього відмінне співвідношення послуг і вартості. Всього за 9 рублів на добу в пакет входить велика кількість Гб, 700 дзвінків і смс, що дозволяє не тільки постійно користуватися глобальною мережею, а й телефонувати і листуватися. Крім того, оператор при певних умовах надає безліміт на соцмережі та месенджери.

Більше подорожей!


Гроші. Фото: Антон Балашов, ІА PrimaMedia

Всім відомо, що більшість людей в новорічні свята намагаються по можливості вибратися за кордон. І, звичайно, у всіх відразу виникає питання, який оператор надає найбільш економний тариф за кордоном. Виходячи з того, що Новий рік вже не за горами, нижче представлений порівняльний аналіз найбільш вигідних тарифів і пропозицій для тих, хто вирішив відпочити "по-новорічному" за межами батьківщини.

МТС. Smart Забугоріще.

Оператор пропонує своїм абонентам пакет послуг, який діє як на території Росії, так і в самих популярних країнах світу: 7 Гб інтернету в тиждень, безлімітні дзвінки на МТС Росії і безлімітні соцмережі, месенджери з опцією "всет". 350 хвилин в тиждень на всі мережі регіону і МТС Росії, 350 смс на тиждень на всі мережі Росії.

Разом: вартість тарифу 150 рублів в тиждень.

Tele2. Розділ "Роумінг".

У оператора немає певного тарифу для абонентів, що знаходяться за межами домашнього регіону, проте в даному розділі абонент може вибрати конкретне місце відправлення, після чого йому будуть запропоновані розцінки на дзвінки та інтернет-послуги. В цілому вартість дзвінків, смс та інтернету буде залежати від обраної географічної точки. Найбільш вигідні розцінки за кордоном представлені в Великобританії: 1 Мб інтернет-трафіку - 25 рублів, вхідні / вихідні дзвінки - 15 рублів за хвилину, вихідні на номери країн Африки, Азії, Австралії - 35 рублів, Південної і Північної Америки - 65 рублів.

Разом: абонентам Теле2 доведеться детально вибудовувати план подорожей і спілкування у відпустці, оскільки підсумкова вартість без попередніх маніпуляцій з калькулятором може виявитися несподіваною.

Мегафон. "Опція" Весь світ ".

Абонентам, які збираються відправитися за кордон, оператор пропонує спеціальні пропозиції в розділі "Роумінг". Найзручніше з усіх представлених - опція "Весь світ". Вона пропонує безкоштовні перші 40 хвилин на добу. Далі як дзвінки, так і інші послуги зв'язку будуть коштувати згідно роумінгових тарифів країни перебування.

Разом: плата за тариф складе 99 рублів на добу (693 рубля в тиждень).

"Білайн". "Найвигідніший роумінг".

На сайті оператора можна знайти розділ "Подорожі по світу": послуга "Найвигідніший роумінг". Абонентам пропоную пакет 20 хвилин на добу вартістю 200 рублів. Смс - 20 рублів, пакет 40 Мб на добу - 200 рублів. Також в залежності від місця перебування можна додатково підібрати найбільш підходящі послуги зв'язку.

Разом: абонентам "Білайн", перед тим як відправитися на відпочинок за кордон, доведеться детально розрахувати свій бюджет на зв'язок, інакше за надані оператором послуги можна дорого заплатити.

Yota. "Роумінг та міжнародний зв'язок".

Виходячи з даного розділу, оператор пропонує в більшості країн одні встановлені розцінки: перші 20 Мб інтернету за 20 рублів, наступні 20 Мб вже йдуть абонентам в подарунок. За використання кожних 40 Мб доступ в інтернет призупиняється, поки ви знову не вирішите його включити. Також можна скористатися автоподовження. Що стосується дзвінків, то 30 хвилин вхідних обійдуться в 30 рублів за добу, далі входять 9 рублів за хвилину, вихідні в Росію - 19 рублів за хвилину. Також вартість дзвінків в інші країни визначиться в залежності від місця розташування. Вихідні смс - 9 рублів, вхідні - безкоштовно.

Разом: абонентам цього мобільного оператора також потрібно розрахувати свій бюджет на зв'язок в подорож заздалегідь.

Проаналізувавши надані послуги операторів, варто відзначити, що їх вартість в більшості випадків залежить від обраного вами місця розташування. МТС пропонує окремий тариф, в який включені як дзвінки, так і смс з інтернетом, що дозволяє заощадити час в пошуках відповідних послуг мережі перед поїздкою за кордон. Абонентам інших операторів надаються різні пропозиції і опції, плюс (так само як і мінус) яких в тому, що вартість послуги буде розраховуватися в залежності від конкретної географічної точки. Також потрібно відзначити, що Yota своїм абонентам надає середню вартість послуг зв'язку практично у всіх країнах, що також дозволяє заощадити час на пошуки вигідних умов.

Дешевше тільки безкоштовно!


Стільниковий. Фото: Ілля Табаченко, ІА PrimaMedia

Як вже було сказано, вигідність тарифу для конкретного абонента залежить від його потреб. Але потрібно розуміти, що оператори в будь-якому випадку повинні надавати універсальні тарифи, які б змогли задовольнити будь-яку людину, незалежно від його переваг. Тому нижче представлений порівняльний аналіз найбільш зручних послуг зв'язку від п'яти операторів Росії для тих абонентів, кому потрібно все і відразу.

МТС. Smart.

Оператор надає своїм абонентам 5 Гб інтернету. Як і в інших тарифах МТС, включені безлімітні дзвінки всередині мережі. Також в пакет входить 500 хвилин на всі мережі регіону і МТС Росії і така ж кількість смс абонентам Іркутської області, тариф діє на території всієї Росії. Його вартість - 6 рублів на добу.

Разом: вартість тарифу складе 180 рублів за 30 днів.

Tele2. "Моя розмова".

В тариф включено: 4 Гб інтернету, безкоштовний трафік в мобільних додатках Tele2 TV і Zvooq . Безлімітні дзвінки на телефони Tele2 домашнього регіону і Росії. На інші номери домашнього регіону - 200 хвилин. Також оператор пропонує 50 смс на телефони області.

Разом: тариф обійдеться абоненту в 190 рублів на місяць.

Мегафон. "Включайся! Пиши АКЦІЯ".

У порівнянні з іншими тарифами оператора тут є достатня кількість повідомлень, дзвінків, Гб і безлімітки на месенджери, а головне - вигідна ціна. Дзвінки на номери "Мегафона" домашнього регіону - безкоштовно. 500 хвилин на всі номери Іркутської області, 500 смс на номери домашнього регіону. Безлімітний інтернет на месенджери WhatsApp, Viber, eMotion. Інтернет на будь-які сервіси - 8 Гб.

Разом: вартість тарифу 250 рублів на місяць.

Білайн. "Всешечка".

Оператор пропонує мобільний інтернет 2,5 + 2,5 Гб (в два рази більше інтернету при оплаті послуг зв'язку за місяць). Дзвінки на номери мобільних операторів області та номера Білайн Росії - 300 хвилин на місяць. Вартість смс оплачується окремо - 1,5 рубля одна відправка на мобільні номери області.

Разом: за цей тариф абонент заплатить 250 рублів на місяць, плюс додаткові витрати на смс.

Yota. "# перший".

Даний оператор надає можливість абоненту самостійно зібрати свою Yota. Таким чином, за 270 рублів на місяць надаються 200 хвилин, 9 Гб, безлимитка у "ВКонтакте" і Instagram. Пакет смс окремо за 50 рублів.

Разом: плата за тариф складе 270 рублів на місяць, плюс додаткові витрати на смс.

В цілому універсальні тарифи від п'яти операторів Росії досить вигідні. Виходячи з аналізу, видно, що багато що надаються послуги мережі не набагато поступаються пропозицій інших тарифів, зате ціна набагато нижче. Потрібно розуміти, що абонент, який вибирає універсальний тариф, виходить не з своїх потреб в Гб або ж дзвінках, а з низькою вартістю. Таким чином, з усіх пропонованих операторами послуг, мінімальна вартість у тарифу Smart від МТС від 6 рублів на добу за пакет трафіку, хвилин і смс, у решти вона варіюється від 190 до 270 рублів на місяць.

Для того щоб стільниковий зв'язок не була сильно витратною, мало вміння правильно вибрати відповідний тарифний план. Також необхідно знати, що не переплатити за послуги, що надаються, як правильно відстежувати витрати, що робити в ситуації, якщо обраний вами тариф закрили. Для цього нижче надані кілька порад для абонентів стільникового зв'язку.

Поради для тих, хто хоче завжди бути в курсі всіх змін, вміти стежити за своїми витратами і не переплачувати.

Всі оператори пропонують багато різноманітних послуг, проте всі вони досить стандартні. Звідси виникає активна конкуренція, за рахунок якої тарифні плани операторів періодично змінюються і стають все більш вигідними. Однак інформація про те, що з'явилися якісь нові послуги, не завжди доходить до абонентів. Звідси перша порада - кожен користувач стільникового зв'язку повинен встановити мобільний додаток оператора. За допомогою нього користувачі стільникового зв'язку завжди будуть в курсі всіх змін і найвигідніших пропозицій. Головне, що завдяки додатку абоненти зможуть легко контролювати рахунок, управляти послугами, стежити за залишками по пакетам, поповнювати баланс. У оператора МТС є додаток "Мій МТС", у Tele2 - "Мій Tele2", також існують мобільні додатки "Мегафон", "Мій Білайн" і Yota. Друга порада - створити свій особистий кабінет на сайті оператора МТС , Tele2 , "Мегафон" , "Білайн" і Yota , Який також дозволить стежити за рахунком, послугами і виконувати інші тому подібні дії.

Поради для тих, як не прогавити закриття тарифу і вибрати новий.

Як вже говорилося вище, тарифні плани у операторів постійно удосконалюються в зв'язку з існуючою конкуренцією. Для того щоб не пропустити зміни тарифів, важливо мінімум раз в три місяці заходити в особистий кабінет. Як правило, оператори замість застарілого тарифу відразу ж пропонують іншу послугу в залежності від того, що саме абоненту потрібно і цікаво. Зазвичай в запропонований тариф вже включені пакети хвилин, смс, інтернету, а також безкоштовні дзвінки на номери всередині мережі оператора. Однак, якщо вас не влаштовує запропонований тариф, то ви безкоштовно можете переключитися на інший через особистий кабінет або мобільний додаток оператора.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью