<
 • Главная
Статьи

13 прийомів ведення блогу для малого бізнесу та ВП

13 Авг 2017

В Інтернеті малий бізнес і індивідуальні підприємці можуть ефективно конкурувати з великими компаніями. Для цього в якості основи свого соціального маркетингу, контент-маркетингу та пошукової оптимізації вони можуть використовувати таку форму подачі новин про компанії, як блоги. Це сайти, основний вміст якого складають регулярні записи (текст, зображення або мультимедіа).

Наступні прийоми допоможуть Вам створити ефективний бізнес-блог.

 1. Встановіть цілі. Цілі Вашого блогу повинні бути чітко визначені і відповідати цілям Вашого бізнесу. Ви можете їх записати в своєму блозі, щоб всі учасники знали, чого ви намагаєтеся досягти.

  Основні цілі створення бізнес-блогу
  Основні цілі створення бізнес-блогу

 2. Дізнайтеся читачів. Щоб додати ту інформацію, яка відповідає запитам Вашої цільової аудиторії, Ви повинні знати Ваших потенційних і реальних клієнтів. Чим краще Ви визначите, хто Ваші читачі, тим буде легше створювати контент, який перетворить читачів в клієнтів.
 3. Оцініть діяльність конкурентів. Ваш бізнес не існує у вакуумі, тому, природно, у Вас є конкуренти. Ви можете використовувати такий email адреса, який не пов'язаний з Вашим бізнесом, щоб підписатися на блоги Ваших конкурентів. Це дозволить Вам завжди тримати руку на пульсі подій.
 4. Брендування блогу. Увімкніть фірмову марку в кожен аспект Вашого блогу. Кожна деталь повинна бути спрямована на зміцнення бренду. Важливо ретельно стежити за тим, щоб мова, образи, колір і інші елементи відповідали прийнятим в компанії. При цьому краще, щоб назва блогу не збігалося з назвою компанії.

  Використовуйте брендовані зображення в своєму контенті
  Використовуйте брендовані зображення в своєму контенті

 5. Плануйте контент Вашого блогу. Ваш блог не повинен бути сховищем прісної і непотрібної інформації. Пости повинні відповідати на питання в перспективі, забезпечувати інформацію, яку люди шукають, демонструвати, як можна використовувати Ваш продукт, і показувати, як Ваші продукти вирішують проблеми людей. Тому Вам знадобляться наступні три елементи:
  • рекламний план, побудований навколо важливих свят, конференцій та інших подій, пов'язаних з бізнесом,
  • редакційний календар, щоб підтримувати поточне виробництво контенту,
  • розповіді, пов'язані з Вашим бізнесом.
 6. Спростіть контент блогу. Щоб залучити читачів, контент Вашого блогу повинен бути простим. Ви можете розбивати великий текст на блоки, використовувати виділення в тексті. Включіть в блог візуальний контент, наприклад, фотографії, графіки, інфографіку. Також при веденні корпоративного блогу можна використовувати відео, аудіо контент і презентації.
 7. Оптимізуйте блог для пошуку. Не варто недооцінювати значущість оптимізації контенту Вашого блогу. Використовуйте в постах ключові фрази, включайте ключове слово в заголовок і URL-адреси, додавайте текст до нетекстової контенту, посилання на внутрішні і зовнішні ресурси.
 8. Увімкніть заклики до дії. Дайте читачам можливість дізнатися більше про Ваш бізнес. Для цього можна включити заклики до дії і посилання на Ваш продукт в потрібному місці. При цьому Ваші посадочні сторінки і контент блогу повинні релевантні в інформаційному змісті.
 9. Враховуйте мобільну версію блогу. Ви повинні надати потенційним читачам мобільну версію блогу, так як використання смартфонів і планшетів продовжує зростати. Існує безліч способів, щоб налаштувати блог для мобільних пристроїв. Це дозволить Вам збільшити охоплення цільової аудиторії.

  Враховуйте, що частина відвідувачів Вашого блогу використовують для взаємодії з Вашим блогом свої мобільні пристрої
  Враховуйте, що частина відвідувачів Вашого блогу використовують для взаємодії з Вашим блогом свої мобільні пристрої

 10. Вкладайте відповідні ресурси. Якість Ваших постів може працювати на Ваш блог, а може і зруйнувати. Тому важливо переконатися в тому, що Ви надали необхідні ресурси. Для малого бізнесу, ресурси блогу часто переводяться як час. Блоги працюють найкраще, коли Ви публікуєте пости на регулярній основі, а не тільки коли у Вас є час. Тому Ви повинні планувати створення контенту. Крім того, Вам знадобиться редагування текстів, графічний дизайн і технічна підтримка.
 11. Продвигайте блог. Яке б не було якість Вашого контенту, потенційну аудиторію потрібно привести на Ваш блог. Ви можете поширювати вміст блогу через соціальні мережі. Також можна використовувати Вашу offline-організацію для розширення своєї аудиторії. Як мінімум, Ви повинні включити свій e-mail в Ваших візитних картках.
 12. Взаємодійте з спільнотою блогу. Взаємодія зі своїм співтовариством буде займати у Вас багато часу. Але це важлива соціальна частина. Ви повинні відповідати на коментарі в блогах і по електронній пошті, спілкуватися з людьми, які відповідають Вашій цільовій аудиторії, писати гостям блогу в інших блогах. Все це спрямовано на збільшення кількості Ваших потенційних клієнтів.
 13. Виміряйте ефективність блогу. Необхідно оцінювати зростання і розвиток Вашого блогу. Вам буде потрібно час, щоб спробувати різні речі, а потім проаналізувати їх дію. Це включає в себе зміну теми постів, вибір форматів колонки, зміна назви та інших факторів. Для оцінки потрібно буде вибрати відповідні показники, засновані на цілях Вашого блогу.

Для оцінки потрібно буде вибрати відповідні показники, засновані на цілях Вашого блогу

Блоги дозволяють малому бізнесу і індивідуальним підприємцям не поступатися основним гравцям на ринку. Але для цього Вам потрібно ретельне планування, якісний контент і канали поширення. І тоді ведення блогу буде ефективним і досягне поставлених Вами цілей.

Задумали просувати себе за допомогою блогу? Хочете наздогнати і обігнати конкурентів? Наші seo-експерти допоможуть Вам скласти план створення і просування, а також реалізувати його з урахуванням специфіки Вашого проекту. Не відкладайте свої цілі на завтра, адже Ваші конкуренти не сплять! Напишіть нам або зателефонуйте прямо зараз!


Задумали просувати себе за допомогою блогу?
Хочете наздогнати і обігнати конкурентів?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью