<
 • Главная
Статьи

4 причини почати вести блог в 2018 році

 1. саморозвиток
 2. Додатковий дохід
 3. Корисні зв'язку
 4. Обмін досвідом та допомогу людям

Онлайн-щоденники стали популярними в середині 2000-х. Здавалося б, через 18 років уже нічого нового придумати неможливо: вільних ніш майже немає, топових блогерів НЕ переплюнути, момент упущений, навіщо взагалі цим займатися? Ми знаємо як мінімум чотири причини почати вести блог в 2018 році.

саморозвиток

Бажання висловити себе лежить в основі майже всіх блогів - навіть тих, які стали основним джерелом заробітку для його автора. Блог дає можливості для саморозвитку і самовираження, і це було актуальним завжди. Офлайнові щоденники вели Катерина II, Коко Шанель, Марина Цвєтаєва, Лев Толстой, Олександр Пушкін, хоча три останні і так висловлювали думки в своїх творах. Пояснення просте - в щоденнику можна висловити те, чого не скажеш більше ніде.

Ось лише деякі бонуси, які дає блог для професійного та особистісного розвитку:

 • Глибоке вивчення предмета, про який ви пишете або говорите.
 • Можливість стати експертом в одній або декількох суміжних областях: виховання дітей, кулінарія, фотографія або дизайн інтер'єру.
 • Формулювання власної точки зору - іноді ми самі не знаємо, що думаємо по темі, поки не напишемо це.
 • Реалізація творчого потенціалу.
 • Розвиток письменницьких, ораторських і комунікативних навичок.
 • Зміцнення дисципліни - регулярне ведення блогу вимагає самоорганізації.
 • Боротьба зі страхами і сумнівами.


Боротьба зі страхами і сумнівами

Віка Картер , 700 тис. Передплатників на YouTube
«Саморозвиток мотивує до ведення блога. Я помічаю, що завдяки спілкуванню з новими людьми, вивчення нових сфер діяльності я стаю більш "прокачаної" у багатьох нових областях ».


Я помічаю, що завдяки спілкуванню з новими людьми, вивчення нових сфер діяльності я стаю більш прокачаної у багатьох нових областях »

Поліна Бржезінская , 349 тис. Передплатників в Instagram
«У більшості тих, хто зараз активно веде блог, в самому початку стояло прагнення саме до творчої реалізації, а блог служив просто черговим медіумом для фотографів, журналістів, мандрівників, і інших захоплених людей. Навряд чи хтось, хто почав з бажання збагатитися на блозі або тільки знайти корисні знайомства, до сих пір зберіг запал продовжувати, і все ще веде свій спочатку комерційний проект сам без сторонньої допомоги ».


Навряд чи хтось, хто почав з бажання збагатитися на блозі або тільки знайти корисні знайомства, до сих пір зберіг запал продовжувати, і все ще веде свій спочатку комерційний проект сам без сторонньої допомоги »

Кирило Сьомін , 101 тис. Передплатників в Instagram
«Блог - класна штука, яка допомагає в житті. Перш за все, за рахунок можливості саморозвитку. Завдяки блогу ти можеш відволіктися від роботи, самореалізуватися і навіть поміняти сферу діяльності ».

Додатковий дохід

Ще в 2013 році тільки один з чотирьох блогерів вів блог заради доходу. Для інших це було хобі. Сьогодні, в 2018 році, коли перед очима приклади того, як блогери стають мільйонерами, які бажають заробити на блозі додалося.

З ростом відвідуваності блог прямо або побічно почне приносити дохід. Варіантів монетизації багато: починаючи від участі в партнерських програмах, розміщення спонсорської контенту, рекламних банерів, донатів, і закінчуючи консалтингом, платними виступами на заходах, співпрацею з відомими брендами.

Кирило Сьомін
«Є блоги, які приносять великий дохід і замінюють роботу. Але якщо це якийсь маленький блог, ти все одно можеш радіти можливості купити собі "айфон", відправитися в подорож, або придбати якісь речі, на які ти не розраховував при своєму звичайному доході ».

Поліна Бржезінская
«Бажання мати додатковий прибуток від блогу з'являється на другому етапі і служить, скоріше, причиною розширювати тематику, витрачати більше часу і залучати додаткові ресурси».

Корисні зв'язку

Блогосфера - це спільнота. Ви формуєте його у себе в коментарях, берете участь в дискусіях в інших блогах, знайомитеся особисто на заходах. Є приклади, коли блогери запускають спільні проекти, об'єднуючи свої аудиторії. Незважаючи на те що в блогінг є конкуренція, це співтовариство залишається відкритим і доброзичливим. У ньому можна знайти однодумців, друзів, колег і партнерів.

Створення цікавого контенту, зміцнення особистого бренду, нарощування аудиторії і формування довіри до себе відкриває можливості для корисних зв'язків. Спілкуйтеся активніше - ви не зможете передбачити, які з зв'язків можуть стати в нагоді. Деякі знайомства приносять цікаві пропозиції про співпрацю, інші допоможуть у просуванні власних проектів.

Віка Картер
«Корисні зв'язку і нові знайомства завжди важливі як в кар'єрному зростанні, так і в особистісному. З кожним роком я дізнаюся все більше цікавих людей, подорожую і мені хочеться досягати нових висот. За останній рік я відвідала більше країн, ніж за все життя. І це мотивує робити ще більше і крутіше! »

Кирило Сьомін
«Кількість передплатників змінює ставлення суспільства до тебе. Коли у тебе 100, 200, 300 тисяч чоловік в підписках, люди починають думати, що ти якийсь незвичайний, що в тобі щось є. Це допомагає і в роботі, і в особистому житті, і в спілкуванні ».

Обмін досвідом та допомогу людям

Можливо, це прозвучить трохи пафосно, але блоги допомагають робити світ кращим. У Росії вони офіційно прирівняні до ЗМІ, якщо мають аудиторію понад 3 тис. Користувачів на добу. Блогами люди користуються як джерелами інформації, думок і натхнення. Це означає, що через блог можна допомагати людям: ділитися досвідом, підтримувати людей в складних ситуаціях, давати інформацію, про яку інші вважають за краще мовчати.


Ольга Саксон , 212 тис. Передплатників на Twitch
«Мені часто пишуть люди, що мої стрім і блоги допомагають їм впоратися з сумними моментами в житті. І тоді я розумію, що роблю це не тільки для себе. Це допомагає іншим людям. І це просто чудово. Я розумію, що не просто так сиджу в кадрі і отримую свою копієчку. Мене це дуже радує. Тому допомога іншим - одна із сильних мотивацій для того, щоб вести блог ».

Поліна Бржезінская
«Обмін досвідом та допомогу людям виникають як мотивація для блогера на пізньому етапі, коли всі завдання самовираження виконані, а блог приносить стабільні додаткові вигоди. Вони завершують своєрідну піраміду Маслоу в світі затишних бложіках. В цілому, єдине, без чого не вийде вибудувати цю схему - жага робити креатив. Це коли ідеї переповнюють і не можеш заспокоїтися, поки не реалізуєш їх. Результат, якого на даний момент вдалося домогтися блогом - відсутність перешкод для творчості: немає фінансових перешкод, браку часу та в інших ресурсах ».

Кирило Сьомін
«Коли ти починаєш вести блог, ти не думаєш про те, що можеш заробити або знайти цікавих людей. Ти просто ведеш, висловлюєш свою точку зору. Згодом помічаєш, що всі чотири причини вести блог повністю виправдалися ».

Не потрібно боятися почати вести блог - це рішення не розділить ваше життя на «до» і «після». По крайней мере, не відразу. Але блог може зробити ваше життя цікавіше, насиченим, принести нові можливості. Почніть це робити для себе, і, можливо, це стане одним з найбільш правильних рішень в 2018 році.

Здавалося б, через 18 років уже нічого нового придумати неможливо: вільних ніш майже немає, топових блогерів НЕ переплюнути, момент упущений, навіщо взагалі цим займатися?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью