<
 • Главная
Статьи

Як створити креативну шапку і красивий паблік Вконтакте?

 1. Передмова ... Привіт дорогі читачі, знову я днів 12 Не писав ... Коли вперше в житті стаєш батьком,...
 2. Як красиво оформити паблік Вконтакте?
 3. Як встановити віджет свого паблік Вконтакте на свій блог?
Передмова ...

Привіт дорогі читачі, знову я днів 12 Не писав ... Коли вперше в житті стаєш батьком, то переваги в розподілі часу змінюються на користь знаходження з улюбленою дочкою ... 🙂

Сьогодні я вирішив піти за межі свого блогу, щоб допомогти своєму блогу знаходити нових читачів. Я вирішив створити паблік Вконтакте, і таким чином почати соціалізувати свій блог.

Чому паблік а не групу Вконтакте? Вибір між паблік і групою потрібно робити до початку створення - потім це буде неможливо. У чому відмінність паблік від групи - коротко, група має більш розширені функції, а паблік більш локонічний і чіткий. Так приблизно, по розбіжностям функціоналу можна було б порівняти групу Вконтакте з форумом, а паблік з персональним блогом.

І ще, хотілося для самого себе уточнити визначення нових західних понять про просування сайтів в соціальних мережах. SMO (Social Media Optimization) - це оптимізація сайту / блогу в соціальних мережах і SMM (Social Media Marketing) - це просування сайту / блогу в соціальних мережах.

До речі, поняття паблік - походить від англійського public, що перекладається як громадський, суспільство, тобто піддається соціалізації! 🙂

Як створити паблік Вконтакте?

Все, вистачить вже передмов, починаю створення паблік Вконтакте. заходжу на свою сторінку Вконтакте і кликаю в меню Мої групи.

Відкривається список моїх груп, і у верхньому правому кутку я натискаю на напис Створити співтовариство, виходить табличка, в якій мені пропонується вибрати Вид спільноти: Групу, Публічну сторінку або Захід.

Я вибираю публічну сторінку, або простіше кажучи - паблік. Вписую назву свого нового помічника в соціальній мережі Вконтакте для просування мого блогу - Блог на WordPress своїми руками і натискаю Створити співтовариство.

Вписую назву свого нового помічника в соціальній мережі Вконтакте для просування  мого блогу  -  Блог на WordPress своїми руками і натискаю Створити співтовариство

Далі виходить сторінка - Створення офіційної сторінки, де потрібно вибрати - чим є мій паблік. Я вибираю веб-сайт, і погоджуюсь з Правилами Вконтакте підтверджуючи, що я є офіційним представником свого сайту, далі тисну внизу Створити сторінку.

Я вибираю веб-сайт, і погоджуюсь з Правилами Вконтакте підтверджуючи, що я є офіційним представником свого сайту, далі тисну внизу Створити сторінку

Далі виходить докладніша сторінка, так би мовити з анкетними даними мого паблік Вконтакте. Так, назва самого паблік я вже поставив, тепер зроблю коротку і розпізнавану посилання свого паблік - vk.com/howmakeit_ru .

Далі - натискаю внизу додаткові настройки, там можна авторизувати свій твіттер еккаунт, щоб всі публікації на моєму паблік автоматом йшли в мій твіттер. В жодному то столітті, відкриваю давно створений, але практично не використовується твіттер для свого блогу. Авторизуйтесь його - тепер в ньому будуть більш регулярні записи! Тепер, вибираю категорію свого паблік - Веб-сайт. Вписую пару слів про компанію: howmakeit.ru - Кроки створення свого блогу. Додаю посилання на свій блог. Заповнюю дату створення свого блогу. Все з основними настройками поки закінчив, можна зберегти. Технічно я отримав готовий, що функціонує, але ще порожній паблік.

Як красиво оформити паблік Вконтакте?

Переходжу до другої важливої ​​частини свого сьогоднішнього квесту - порожній паблік треба чимось заповнити, для залучення читачів. Але для початку - треба оформити його графічно. Начебто це легко - вибрати і завантажити фотографію і все.

Але для того щоб зробити паблік або групу Вконтакте красивими і привабливими, треба володіти фотошопом на рівні простого користувача, і знати пару хитрощів - як можна розміщувати картинки в шапці паблік або групи Вконтакте.

Беру свій фотоапарат, ставлю на штатив, беру свій нетбук в руку і роблю наступну фотку ->

Фотографія вийшла не дуже .... ну для моєї креативної задумки саме така засвічена і підійде! 🙂 Завантажую її в фотошоп і акуратно вирізаю себе з нетбуком і тінню. Як я попрацював в фотошопі пояснювати не буду, це не сильно цікаво, якщо у Вас є блог, і ви все ще не володієте фотошопом, рекомендую навчитися, благо, набравши в пошуку «туторіали фотошопа або уроки фотошопа» виходить маса дуже корисних посилань.

Роблю дві картинки, одну велику в центр шапки мого паблік Вконтекте. Секрет - як вставити картинку в шапку паблік або групи Вконтакте ??? Все просто! Треба в новий запис на стіні запостити готову картинку і опублікувати її.

Треба в новий запис на стіні запостити готову картинку і опублікувати її

Потім, при перегляді на стіні натиснути на час публікації і в окремому віконці відкриється сама картинка, а під нею буде ряд написів, одна з них закріпити, треба її натиснути!

Потім, при перегляді на стіні натиснути на час публікації і в окремому віконці відкриється сама картинка, а під нею буде ряд написів, одна з них закріпити, треба її натиснути

І у мене основна картинка завантажена, тепер завантажую стандартну бічну картинку ... І тепер мій паблік Вконтакте виглядає ось так:

Ви можете побачити і підписатися на мій паблік ->  тут Ви можете побачити і підписатися на мій паблік -> тут . Я трохи пропрацював первісну картинку намалювавши знизу загорнутий край, який в правому нижньому кутку відвернуть, і через не видно напис Не забудь! Підписатися! і стрілочка. Якраз, в те місце, де не підписаний на мій паблік людина, зайшовши на нього побачить кнопку підписатися. Це своєрідна фішка - запросити в паблік людей.

Про всяк випадок, скажу розміри моїх картинок, раптом, Ви теж будете експериментувати на своїх паблік і групах Вконтакте! 🙂 Велика (центральна) картинка у мене розміром 475х370 пікселів, а бічна картинка розміром 200х372.

Здавалося б все зроблено, я почав уже викладати перші пости і розповідати друзям про свій новий паблік. І тут згадав, про віджеті ...

Як встановити віджет свого паблік Вконтакте на свій блог?

Заходжу на вже добре знайому мені сторінці розробників Вконтакте цього разу - в віджет для спільнот . Вставляю посилання на свій паблік Вконтакте, визначаю параметри висоти і ширини керування, і що у мене буде відображатися. За замовчуванням відображаються передплатники паблік - мене це цілком влаштовує.

Внизу, як завжди, генеруються два коду, перший для вставки в header.php між тегами <head> і </ head>, а другий - я вставлю в свій сайдбар на блозі. У мене два вузьких поля для віджетів в бічному сайдбарі, тому довелося ширину робити - аж 190 піскелей. Дивлюся - все працює! 🙂

Ось, мабуть на цій гарній ноті треба б закінчити статтю ... Ну, у мене є ще один секрет, яким я хочу з Вами, дорогі мої, поділитися. 🙂

Якщо зайти в мій паблік -> Управління сторінки -> Додаткові настройки, там де я налаштовував експорт публікацій в твіттер, дослівно там написано: Імпорт і експорт. Ви можете налаштувати автоматичну трансляцію новин в твіттер або автоматично завантажувати записи з зовнішньої RSS-стрічки.

Експорт я налагодив, але от якщо я хочу щоб моя RSS стрічка транслювала в мій паблік - що потрібно зробити ??? На сторінці немає ніяких налаштувань на імпорт. Виявляється потрібно написати в службу підтримки (натискаю на сторінці Вконтакте -> допомогу -> новий питання).

І там пишу наступне:

Доброго дня!
Це мій блог - http://howmakeit.ru/
Я хочу щоб з нього автоматично йшла трансляція нових записів в мій паблік Вконтакте http://vk.com/howmakeit_ru
Віджети вконтакте на моєму блозі встановлені. Дякую!

Поле відправки цього повідомлення, мені відразу прийшов автоматичний овтет - Дякую за звернення!
Ваше питання зареєстрований в системі. Вам обов'язково відповість Агент Підтримки.
Приблизний час очікування відповіді 15 годин.

Незабаром мені дадуть відповідь і я настрою імпорт RSS-стрічки свого блогу в свій паблік Вконтакте. 🙂

UPD: Мені відповіли наступне:

Здрастуйте, Олександре!

На жаль, поки що у Вашій публічній сторінці занадто мало передплатників. Напишіть нам знову, будь ласка, коли їх буде більше 10 чоловік.

З повагою,
Команда підтримки ВКонтакте

Як з'ясувалося, щоб створити імпорт записів за допомогою RSS зі свого блогу в свій паблік автоматично, треба зробити три речі: набрати 10 передплатників в паблік, встановити віджет Вконтакте на своєму блозі, і лише після цього написати в службу підтримки ...

Пізніше я дочекався 10-ти передплатників і мені включили трансляцію RSS-стрічки мого блогу в паблік! 🙂
Ось тепер - дійсно все на сьогодні! Удачі Вам у всіх Ваших починаннях!

Як красиво оформити паблік Вконтакте?
Як встановити віджет свого паблік Вконтакте на свій блог?
Чому паблік а не групу Вконтакте?
Як красиво оформити паблік Вконтакте?
Секрет - як вставити картинку в шапку паблік або групи Вконтакте ?
Як встановити віджет свого паблік Вконтакте на свій блог?
Експорт я налагодив, але от якщо я хочу щоб моя RSS стрічка транслювала в мій паблік - що потрібно зробити ?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью