<
 • Главная
Статьи

Як вибрати хостинг для сайту і не прогадати - amoCRM

Поганий хостинг може привести до збоїв інтернет-магазину. Це негативно позначиться на продажах - ніхто не хоче купувати на сайті, який повільно працює, а то і зовсім може не прийматися. Якщо таке відбувається з вашим ресурсом, прийшов час перейти на більш продуктивний хостинг. Але на який саме? Поганий хостинг може привести до збоїв інтернет-магазину

Shared-хостинг (віртуальний хостинг) - сайти користувачів розміщуються в виділеному розділі веб-сервера. Ціна послуги варіюється від 100 до 600 рублів на місяць в залежності від налаштувань.

Кому підійде. Shared-хостинг - хороший вибір для власників інтернет-магазинів з відвідуваністю до 3 000 користувачів в місяць. Кількість відвідувачів, яких віртуальний хостинг може витримати, багато в чому залежить від налаштувань і використовуваних скриптів.

Переваги. Це найбільш доступний варіант платформи для сайту. Щоб керувати таким хостингом, не потрібні знання з системного адміністрування. «Shared» простий в управлінні, і будь-який користувач, який на базовому рівні знаком з комп'ютером і браузером, може з ним впоратися. Все, що потрібно зробити, - попередньо зареєструвати домен сайту і підключити його при замовленні послуги. Решту обов'язків по початковому налаштуванні і подальшої підтримки візьме на себе хостинг-провайдер.

Деякі провайдери в якості окремої послуги пропонують поліпшені тарифи shared-хостингу. Як правило, на них передбачена збільшена в декілька разів середньодобове навантаження і можливість розміщення більшої кількості сайтів.

Для свого молодого інтернет-магазину з продажу гаманців Андрій вибрав shared-хостинг. Ліміт сайту 3 000 користувачів в місяць. Щоб підвищити інтерес до продукції, підприємець проводить акцію «За покупку гаманця сонячні окуляри з чохлом в подарунок!» Всього за тиждень магазин відвідали 3 500 клієнтів. Сайт не витримав таких навантажень і перестав працювати. Замість зростання прибутку Андрій отримав додаткові витрати.


Недоліки. Shared-хостинг має цілу низку обмежень. Провайдери встановлюють ліміт добової норми навантаження на центральний процесор (CPU) веб-сервера, на якому розміщуються сайти. Якщо ресурс буде навантажувати сервер понад визначену норму, послуги хостингу можуть тимчасово заблокувати.

Якщо ресурс буде навантажувати сервер понад визначену норму, послуги хостингу можуть тимчасово заблокувати

VPS (віртуальний виділений сервер) - проміжна ланка між доступним shared-хостингом і дорогим продуктивним виділеним сервером. Вартість послуги коливається від 700 до 5 000 рублів на місяць в залежності від обсягу сховища даних, кількості оперативної пам'яті і продуктивності процесора.

Бізнес Аліни з продажу прикрас через інтернет зростає. Минулого місяця сайт відвідували не більше 3 000 чоловік і можливостей shared-хостингу вистачало. Але тепер кількість відвідувачів збільшилася в 2 рази. «Доведеться більше витрачати на хостинг», - думає Аліна і намагається підрахувати, наскільки виростуть продажу при наступному поліпшення.


Кому підійде. Тарифи VPS підійдуть користувачам і компаніям, яким вже недостатньо продуктивності shared-хостингу, але сервери Dedicated для них занадто дорогі. На віртуальному виділеному сервері можна розмістити популярні інтернет-магазини і ЗМІ з відвідуваністю до 10 000 користувачів в місяць.

Переваги. З VPS компанія отримує можливість розміщення необмеженої кількості сайтів на різних доменах, баз даних, поштових скриньок, встановлення додаткових додатків, бібліотек і установки інших операційних систем.

Недоліки. На відміну від shared-хостингу, де за адміністрування відповідає хостинг-провайдер, при використанні VPS необхідно самостійно проводити настройку і стежити за працездатністю програмної частини. Це потребуватиме певних навичок, якими володіє не кожен.

Це потребуватиме певних навичок, якими володіє не кожен

Dedicated-сервер (виділений сервер) - послуга хостингу з найбільшою продуктивністю. Ціна виділеного сервера починається з 4 000 рублів на місяць і обмежується тільки фінансовими можливостями клієнта.

Користувач як би орендує продуктивний комп'ютер зі спеціальним набором програм. На відміну від VPS або shared-хостингу, на яких в будь-якому випадку доведеться «ділити» місце і ресурси з проектами інших користувачів, з Dedicated підприємець може отримати максимальну продуктивність.

Якщо це звичайний комп'ютер, що заважає самому зібрати такий і поставити вдома? Звичайно, можна поступити і так, але в такому випадку доведеться самостійно підбирати і купувати дорогі комплектуючі, встановлювати операційну систему, справлятися з апаратними та програмними збоями, забезпечувати безперебійне живлення і підключення до Інтернету. Більшості підприємців простіше і вигідніше замовити послугу у перевірених хостинг-провайдерів, які мають потрібну інфраструктурою, досвідом, знаннями і надійними дата-центрами.


Кому підійде. Dedicated - рішення для власників великих ресурсів, місячна відвідуваність яких обчислюється десятками і навіть сотнями тисяч користувачів.

Переваги. Повна свобода користувача у виборі встановлюваного програмного забезпечення і контроль над обладнанням сервера: швидкістю передачі даних, пам'яттю і диском.

Недоліки. Головний недолік Dedicated - висока ціна і складність адміністрування. Як і в разі VPS, для управління потрібно мати додаткові навичками адміністрування windows- або linux- серверів.

Як і в разі VPS, для управління потрібно мати додаткові навичками адміністрування windows- або linux- серверів

Крім всім знайомих хостинг-послуг, існують хмарні платформи для роботи сайту. На відміну від послуг shared-хостингу, VPS або Dedicated-сервера хмарна платформа функціонує в залежності від поточного навантаження на проект. Хостинг знижує або збільшує виділяються ресурси в автоматичному режимі без втручання з боку користувача або провайдера. Підприємець не переплачує за зайві ресурси і може на цьому заощадити.

Така особливість дає ще одну перевагу: можна зберегти працездатність сайту при різких скачках відвідуваності.

Власник книжкового інтернет-магазину проводить рекламну кампанію: кожна друга книга в подарунок. Через це на його сайт зайшло незвично велику кількість користувачів. Але він працює на популярному хмарному хостингу Jelastic, тому такі ситуації його не лякають. При скачках відвідуваності платформа збільшує кількість виділених обчислювальних ресурсів, і сайт продовжує працювати в штатному режимі. Акція вдалася: багато нових клієнтів дізналися про його магазині і залишилися задоволені процесом покупки.


При виборі хостинг-провайдера варто звернути увагу на його основні показники. На аналітичному ресурсі StatOnline розміщений актуальний ТОП хостинг-компаній. Лідируючі позиції серед власників доменів в зоні .RU займають REG.RU, Beget і Timeweb. Російським інтернет-магазинах найкраще орієнтуватися на провайдерів, чиї дата-центри розташовані в нашій країні. Це допоможе відповідати останнім нововведенням законодавства в сфері обробки персональних даних користувачів.

Ціна і технічні характеристики - це ще далеко не все. При виборі хостингу для свого проекту зверніть увагу на послуги, які йдуть в подарунок, додаткове обслуговування, підтримку і репутацію хостинг-провайдера. Часто початківці або недобросовісні компанії пропонують сервіс за дуже вигідною ціною, але в результаті не можуть забезпечити клієнтам заявлені потужності. Сайти користувачів виявляються непрацездатними.

Як і у випадку з настільними комп'ютерами, на хостинг можуть бути встановлені різні операційні системи. Це або Unix-подібні ОС: FreeBSD, Debian, Ubuntu і Red Hat Enterprise Linux, або всім звична Windows. Перший варіант підходить для більшості типів сайтів: інтернет-магазинів, новинних ресурсів, форумів. Швидше за все, хостинг саме з такою операційною системою ви будете використовувати на своєму сайті. Windows- хостинг буде необхідний в тому випадку, якщо ваш інтернет-магазин розроблений з використанням особливих технологій компанії Microsoft (бази даних MSSQL або сценарії ASP.NET).

NET)

Багато хостинг-провайдери пропонують комплексні продукти, які включають в себе, в тому числі прості інструменти для створення і запуску ресурсів - конструктори сайтів. Такі сервіси дозволяють створити повнофункціональний інтернет-проект з автоматичним розміщенням без допомоги веб-студій і фрілансерів. Для користувачів, які хочуть швидко запустити свій сайт, це оптимальний варіант.

На що звернути увагу, якщо ви працюєте з конструктором сайтів?

 1. Наявність безкоштовної версії. Дасть старт проекту без зайвих витрат. Коли можливостей безкоштовної версії стане недостатньо, можна перейти на платний тариф.
 2. Домен або піддомен сайту. Сайт, який був створений в конструкторі, може бути розміщений як на окремому домені (ім'я-сайта.ru), так і на піддомені конструктора (наприклад, ім'я-сайта.wix.com). Окремий домен для сайту об'єктивно краще: викликає більше довіри, виглядає солідніше і полегшує пошук сторінки магазину.
 3. Адаптивний дизайн. Для більшості людей мобільний телефон - основний інструмент для перегляду інтернет-сторінок. Важливо, щоб сайтом було зручно користуватися з будь-яких пристроїв. Клієнти зможуть здійснювати покупки в інтернет-магазині незалежно від того, з чого вони вийшли в інтернет.

Деякі компанії пропонують вже повністю готові рішення на популярних CMS, в складі яких:

 • Налагоджена CMS ( «1С-Бітрікс», WordPress, Joomla і інші).
 • Налаштовані модулі для ведення онлайн-комерції.
 • Відповідний продуктивний тариф хостингу.

«Матеріал для статейного конкурсу блогу Нетологія »

Але на який саме?
Якщо це звичайний комп'ютер, що заважає самому зібрати такий і поставити вдома?
На що звернути увагу, якщо ви працюєте з конструктором сайтів?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью