<
 • Главная
Статьи

Як заробити на файлообмінниках

 1. ПРОГРАМА ДЛЯ ЗАРОБІТКУ на файлообміннику ADDNEWS
 2. ПРОГРАМА, ЯКА ПЕРЕВІРЯЄ БАЛАНС на файлообміннику BALANCE CHECKER
 3. ПРОГРАМА, ЯКА ЗБИРАЄ ПОСИЛАННЯ і активує РЕЄСТРАЦІЮ DLEMAILACTIVATE V0.2
 4. ДИВІТЬСЯ ВІДЕО - ІНША ПРОГРАМА ДЛЯ ЗАРОБІТКУ

Знову здрастуйте, радий бачити Вас на блозі!

Сьогодні вранці пробіг очима по списку, щоб написати корисну статтю і побачив там назву «Програми для заробітку на файлообмінниках». Якщо Ви не знаетеф, то я веду свій список, в якому написані можливі назви майбутніх статей. Він потрібен для того, щоб нічого не забути. До речі, всім блогерам рекомендую вести такий список.

Так ось, в списку стоїть нагадування про продовження статті про те, як заробити на файлообмінниках . Хто не читав, почитайте. Писати сьогодні я буду саме про програми, які допомагають в роботі з файлообмінниками, тобто прискорюють процес у багато разів. У статті будуть описані програми для заробітку.

Програм для заробітку на файлообмінниках зараз дуже багато, програмісти працюють і розробляють все нові і нові, але хочу розповісти про найкращих програмах для заробітку. Відразу відразу, що хороших програм я знаю всього 3: AddNews, Balance Cheker і DLEMailActivate. Тепер давайте докладніше дізнаємося про кожну з цих програм.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЗАРОБІТКУ на файлообміннику ADDNEWS

Є класна програма для заробітку на файлообмінниках, просто звір якийсь. Вона отримала назву AddNews. Ця прога працює на движку DLE, вона за лічені хвилини постить новини на різні, спеціальні сайти.

На сьогоднішній день програма AddNews є найкращим автопостером новин на сайти. Немає програм, які змогли б перевершити AddNews по швидкості, вона крутіше всіх! Плюс вона дуже зручна у використанні, функціональна і проста в користуванні для заробітку в інтернеті на файлообмінниках.

Цією програмою і двома нижче я сам користуюся, Вам вирішувати, вірити мені чи ні. Коротше раджу спробувати!

Думали це все? Закінчив розповідати про одну з кращих програм, щоб заробляти на файлообмінниках? Ні не все!

Справа в тому, що програма настільки проста у використанні, що її може освоїти навіть школяр. Скажу більше, школяр двієчник. Навіть якщо він ледачий, запусти з ним програму, він побачить, як вона може заробляти гроші і почне косити їх без чиєї-небудь допомоги.

А Ви знаєте секрет даної програми, чому її вибирає більшість людей, які хочуть заробити? Відповіді на ці питання досить таки прості! Прога постійно оновлюється, тобто програмісти роблять поліпшення даної програми і запускають її в мережу інтернет. Але є і ще один її секрет, програма для заробітку в інтернеті настільки проста і зручна, що завойовує все більше і більше популярності (авторитетна)!

Що потрібно для її використання? Вам необхідно мати базу з сайтами, на яких можна постити новини. Напевно, подумали «От блін, тепер треба шукати ці сайти, піду я звідси». СТОП! Не потрібно нікуди йти, не потрібно нічого шукати! Ці сайти вже знайшов я і абсолютно безкоштовно дарую їх Вам! Посилання для скачування в кінці опису цієї програми.

Є нюанси, в яких я не в силах допомогти. Зареєструватися в цих сайтах за Вас за допомогою програми AddNews, створити шаблони кожному відвідувачу цієї статті, оформити всі новини і дати команду ФАЗ для того, щоб програма працювала і заробляла гроші. Але все перераховане вище, можете зробити Ви! Можете змусити програму працювати тільки на Вас. Змусити, це голосно сказано, просто налаштуйте прогу і заробляйте на файлообменнніках з її допомогою гроші.

Коли захочете запостити повторно, то створіть свіжу новину і потрібно просто натиснути на кнопку «Розміщення». Програма для заробітку буде творити чудеса, розміщувати Вашу новина для всіх сайтів, які є в базі автоматично.

Не хотів би Вас засмучувати, але все ж, напевно, доведеться. Як Ви знаєте, одних плюсів не буває, якщо є плюси, то повинні бути і мінуси. Так ось, у цієї програми є один мінус. Вона платна! Якщо немає грошей, то все рівно скачайте її, щоб побачити її функціонал і всі можливості. Побачивши все це, зможете виділити на неї не багато грошей.

Ще можна пошукати крякнуті версії в інтернеті, але я не буду залишати посилання на крякнуті версії програми AddNews, так як це не законно! Є інтернет, там все знайдете.

А ось, як і обіцяв посилання для скачування баз сайтів для програми AddNews.

ПРОГРАМА, ЯКА ПЕРЕВІРЯЄ БАЛАНС на файлообміннику BALANCE CHECKER

Перевірка балансу, це один найприємніших моментів в роботі з програмами для заробітку. Чи я не правий? Любіть перевіряти свої гаманці? Любіть перевіряти фінансовий баланс на файлообмінниках?

Щоб процедура перевірки балансу стала ще приємніше і простіше, спеціально придумали програму Balance Checker. До речі, ця програма безкоштовна, і за неї не потрібно платити! Просто скачайте і встановіть її на свій комп'ютер.

Просто скачайте і встановіть її на свій комп'ютер

Але після установки, вона не зможе працювати, так як треба зробити необхідні настройки. Вірніше настройки, робити особливо не якісь не потрібно, просто вкажіть свої дані для входу на файлообмінники, після чого Balance Checker почне збирати інформацію про баланс і покаже на екрані результат. Функції даної програми добре економлять час. Завантажити можна тут.

ПРОГРАМА, ЯКА ЗБИРАЄ ПОСИЛАННЯ і активує РЕЄСТРАЦІЮ DLEMAILACTIVATE V0.2

2

Класна програма, вона в автоматичному режимі активує ново-створені акаунти в сайтах для постінгу новин. Якщо Ви вже реєструвалися на таких сайтах, то знаєте, що вони вимагають активації для повної реєстрації аккаунта, і треба було заходити на пошту, натискати на активаційну посилання або копіювати спеціальний код в листі і вставляти його на сайті. Коротше головняк.

DLEMailActivate v0.2 зробить все це за Вас! Налаштовувати її дуже просто, треба вказати лише логін, пароль від пошти, ну і протокол для з'єднання з сервером. Загалом DLEMailActivate в допомогу. Скачайте тут.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО - ІНША ПРОГРАМА ДЛЯ ЗАРОБІТКУ

На цьому у мене все. Ви дізналися програми для заробітку на файлообмінниках і знаєте сам принцип, як заробляти на файлообмінниках з першої частини поста. Як Вам стаття, сподобалася? Вирішила вона Вашу проблему чи ні? Буду радий Вашим коментарям. Підписуйтесь на [urlspan] поновлення [/ Urlspan] блогу.

Думали це все?
Закінчив розповідати про одну з кращих програм, щоб заробляти на файлообмінниках?
А Ви знаєте секрет даної програми, чому її вибирає більшість людей, які хочуть заробити?
Що потрібно для її використання?
Чи я не правий?
Любіть перевіряти свої гаманці?
Любіть перевіряти фінансовий баланс на файлообмінниках?
Як Вам стаття, сподобалася?
Вирішила вона Вашу проблему чи ні?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью