<
 • Главная
Статьи

Як заробити в інтернеті на блозі

 1. Що таке блог і для чого він використовується?
 2. Блог в якості додаткового виду заробітку
 3. Скільки часу буде потрібно приділяти подібного блогу
 4. Блог, як основний вид заробітку
 5. Скільки необхідно приділяти часу блогу для отримання стабільного доходу
 6. Переваги заробітку грошей на блозі в Інтернеті
 7. Як заробити на блозі новачкові
 8. Вчимося, як заробити на блозі
 9. Як не варто заробляти на блозі
 10. Способи заробітку на блозі
 11. Розміщення банерів і рядка, що біжить
 12. продаж посилань
 13. Партнерські програми

Інтернет відкриває перед користувачами практично необмежені можливості. Він дозволяє в будь-який момент знайти важливу інформацію, переглянути медіаконтент або замовити необхідні товари / послуги ... Але головним його перевагою є можливість заробітку цілком реальних грошей, не виходячи з дому.

У мережі можна знайти мільйони привабливих заголовків і сайтів, які віщують безхмарне життя і максимально швидкий / простий дохід. Довіряти подібним ресурсам не варто! Вони розраховані виключно на «викачування» грошей з довірливих користувачів. Щоб отримати реальні гроші, обов'язково слід докласти хоча-б мінімум зусиль, старань і терпіння.

Одним з найбільш захоплюючих і ефективних способів отримання прибутку є заробіток на блозі. Тут все просто: необхідно створити персональну сторінку (по суті невеликий сайт), на якому слід розміщувати різні статті, огляди і матеріали, які можуть бути цікаві користувачам Інтернету.

Що таке блог і для чого він використовується?

 1. Блог - це сайт, який регулярно поповнюється новим контентом;
 2. У блозі можуть розміщуватися статті певної тематики, різні записи його власника, мультимедійний контент, а також будь-яка інша інформація, яка може бути корисною звичайним читачам;
 3. На його сторінках користувачі можуть залишати коментарі та вступати в полеміку з автором;

Заробіток на блозі

Заробіток на блозі

Існує кілька способів заробітку за допомогою блога:

 1. Розміщення на сторінках контекстної реклами від сервісів Google Adsense і Яндекс.Директ;
 2. Співпраця з партнерськими програмами;
 3. Розміщення банерної реклами;
 4. Публікація інфопродуктов;
 5. Розміщення тимчасових або вічних посилань в постах;
 6. Рядок з рекламою;
 7. Продаж тренінгів або коучинг.

Виходячи з перерахованих вище способів, можна зробити висновок, що заробити на блозі можна також, як і на будь-яких інших ЗМІ - за допомогою платної публікації рекламних матеріалів.

Блог в якості додаткового виду заробітку

Це практично ідеальне рішення, оскільки відразу заробити на блозі пристойну суму неможливо. Якщо у Вас є стабільна робота, що приносить хороший (або не дуже) дохід, не варто відразу її кидати. Для початку слід проаналізувати цільову аудиторію і поступово почати наповнювати ресурс.

Навіть якщо розміщувати статті, які мають в поточний момент високу актуальність, популярність прийде далеко не відразу. Буде потрібно мінімум 4-6 місяців, щоб на блозі з'явилися постійні читачі і можна було заробити мінімальну прийнятну суму в кілька тисяч.

Якщо автор блогу вже добре відомий в будь-яких спільнотах - це буде додатковим плюсом. Сторінка зможе швидше набрати популярність за рахунок репоста в соціальних мережах та інших інформаційних ресурсах.

Скільки часу буде потрібно приділяти подібного блогу

По початку достатньо всього 1-2 годин в день або навіть на тиждень. Все залежить від тематики ресурсу бажання і необхідної швидкості «розкрутки». Через деякий час (2-3 місяці) можна збільшити витрати до 3-4 годин в день на створення контенту.

Блог, як спосіб заробітку, має величезну інерційність, по початку доходи від нього мінімальні, але з часом вони збільшуються і матеріали, які вже розміщені на його сторінках, стабільно приносять дохід незалежно від будь-яких зовнішніх факторів.

Блог, як основний вид заробітку

Блог, як основний вид заробітку

Подібний варіант найкраще підійде, якщо Ви вже знайшли нішу, яка приносить дохід, і маєте можливість витрачати основну частину робочого часу на блог. В даному випадку заробіток буде досить стабільним.

Регулярно розміщуючи цікаві для читачів матеріали і працюючи над ресурсом, можна значно збільшити кількість унікальних відвідувачів. Чим більше людей будуть щодня відвідувати сторінку, тим вище буде дохід за рахунок відображається на ній реклами.

Скільки необхідно приділяти часу блогу для отримання стабільного доходу

Щодня потрібно 5-6 годин, щоб досягти хороших результатів. Коли блог придбає значну вагу в пошукових системах, він почне відображатися в топі пошукової видачі, що в рази збільшить його відвідуваність.

Згодом можна найняти авторів, які будуть додавати матеріали в блог і тим самим розвивати його. Це позбавить власника від додаткової роботи і дозволить створювати інші проекти.

Необхідно відзначити, що для отримання стабільного доходу найкраще вести кілька блогів. Це дозволить максимально гнучко підлаштовуватися під поточні потреби аудиторії.

Переваги заробітку грошей на блозі в Інтернеті

На відміну від роботи в офісі, даний вид заробітку має масу переваг. Він дозволяє гнучко контролювати рівень доходів і працювати виключно на себе.

Свій блог:

 1. Не вимагає навіть мінімальних фінансових інвестицій;
 2. Розміщувати матеріали можна в будь-який зручний час і в необхідних обсягах;
 3. Робота, виконана один раз, приносить прибуток протягом декількох років;
 4. Не потрібні професійні навички журналіста;
 5. Немає необхідності бути експертом.

Як заробити на блозі новачкові

Як заробити на блозі новачкові

Перш за все слід визначитися з тим, буде блог основним джерелом доходів або додатковим. Виходячи з даного рішення, необхідно правильно розподілити час і приступити до створення власного блогу.

 1. Необхідно визначитися з тематикою блогу. Вона повинна бути максимально близька автору. Це дозволить домогтися високої якості матеріалів і, як наслідок, швидкого розвитку блога.
 2. Визначтеся з цільовою аудиторією, яку можна буде залучити на блог. Це необхідно, щоб максимально оптимізувати матеріали під потреби читачів.
 3. Створіть свій блог з використання блог-платформи або конструктора сайтів. Якщо у Вас є навички розробки власних сайтів на просунутих CMS, Ви зможете з легкістю створити якісний блог використовуючи Joomla або WordPress.
 4. Щоб заробити на блозі, слід розмістити на ньому корисні, інформативні матеріали і контент.
 5. Напишіть кілька захоплюючих статей, підберіть для них релевантні зображення і розмістіть їх в своєму блозі. Приділіть максимум уваги якості матеріалів.
 6. Наповнюйте блог статтями, як тільки у вас з'явиться вільна хвилина на розробку контенту. Чим більше публікується матеріалів, тим швидше він придбає вага в пошукових системах.
 7. Продвигайте свій ресурс за допомогою соціальних мереж, регіональних новинних сервісів, при можливості купуйте вічні посилання хорошої якості.
 8. Увійдіть на різних біржах і в партнерських програмах, шукайте замовників для розміщення реклами, підключіть до блогу рекламні сервіси від Яндекс і Google.

Найчастіше новачкові досить важко заробити пристойні гроші на блозі. Як би не хотілося, але для того, щоб даний вид діяльності почав приносити прибуток, потрібен час. Для багатьох це стає вирішальним фактором. Близько 80% відсотків початківців блогерів (людей, що ведуть власні блоги) кидають даний вид діяльності протягом першого тижня. Їм часто не вистачає часу, старанності або бажання.

На блогах, в основному, можуть заробити тільки ті, кому дійсно цікавий даний вид діяльності. Якщо у людини немає бажання розвиватися і бути корисним для читачів, йому швидко набридне написання матеріалів і їх просування.

Вчимося, як заробити на блозі

Вчимося, як заробити на блозі

Всі перераховані раніше методи того, як заробити, ведучи свій блог, по суті є різними способами розміщення реклами. Перш ніж почати використовувати будь-якої з них, слід домогтися гарної відвідуваності блогу і рейтингу тИЦ, відмітної від 0. Це можна зробити, закупивши вічні посилання на біржах або методично розміщуючи якісний унікальний контент.

Як не варто заробляти на блозі

Після того, як ресурс придбав мінімально необхідне значення тИЦ, більшості блогерів хочеться почати отримувати з нього максимум прибутку, що тягне за собою фатальні помилки.

Що не можна робити:

 1. Не варто продавати посилання з «молодого» блогу. Навіть якщо рейтинг тИЦ відповідає необхідним вимогам, є ризик бути забаненим з боку пошукача, перш за все необхідно заслужити його «довіра».
 2. Не рекомендується продавати більше однієї посилання зі сторінки, це може принести шкоду навіть блогу з хорошою репутацією.
 3. Не можна розміщувати посилання на неякісні сайти. Слід обов'язково перевіряти їх відповідність необхідним стандартам.
 4. Не варто віддавати перевагу тимчасовим посиланнях, так як пошукові системи досить швидко обчислюють їх і знижують рейтинг ресурсу.
 5. Не ставте банери, які погано поєднуються або не відповідають блогу.

Способи заробітку на блозі

Способи заробітку на блозі

Тепер слід визначитися з тим, як і де заробити на блозі. Для початку необхідно зрозуміти, що блог - це не простий сайт. У нього є маса переваг і безліч додаткових можливостей для заробітку.

Розміщення банерів і рядка, що біжить

Практично всі власники блогів використовують даний спосіб заробітку. В основному рекламні банери розміщуються в шапці сторінки, з правого або з лівого боку від контенту. Існує маса бірж, на подобі RotaBan, де рекламодавці пропонують їх банери. Власнику блогу достатньо скопіювати спеціальний код і розмістити його на сайті. Дохід може легко досягати 20 000 - 30 000 рублів.

Ще одна популярна тенденція - рядок, що біжить з оголошеннями, пропонована сервісом Nolix. Її код розміщується на сторінці і самостійно відображає рекламу в необхідному місці.

продаж посилань

Даний вид реклами є одним з найпопулярніших. У статтях блогу розміщуються посилання на сторінки інших ресурсів, відповідних контексту певного матеріалу. Закуповувати посилання можна на таких сервісах, як GoGetLinks, RotaPost і MiraLinks. Дохід від посилань залежить від кількості розміщених матеріалів та якості блогу. За 1 посилання можна отримати до 1200 рублів.

Партнерські програми

Тут все просто: на блозі розміщуються посилання на матеріали з інших блогів з смеженного тематикою або товари, які можуть зацікавити відвідувачів. Власник ресурсу розміщує їх в своїх статтях чи замість банерів. Заробіток на блозі даного виду реклами залежить від кількості відвідувачів, які перейшли по посиланню і зробили покупку / замовлення. Дохід може становити 600 - 700 рублів з одного проданого товару.

Що таке блог і для чого він використовується?
Що таке блог і для чого він використовується?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью