<
 • Главная
Статьи

Як зробити картинку посиланням

 1. Як зробити картинку посиланням для статті
 2. Як вставити картинку в сайдбар
 3. Як приховати посилання від індексації:
 4. Як зменшити розмір картинки в сайдбарі:
 5. Як вставити в віджет два банера

Дізнавшись, як зробити картинку посиланням на потрібну сторінку, ви зможете не тільки прикрасити свій блог красивими фото, а й направляти трафік в бажану сторону. Як і було обіцяно в попередній статті як зробити банер , Сьогодні ви отримаєте в руки потужний інструмент, який дозволить створювати на вашому блозі картинки-посилання, що ведуть на сторінки вашого або стороннього ресурсу.

Безумовно, контент, корисна інформація - те, заради чого читачі приходять на наші блоги. І, звичайно, нам приємно, коли вони затримуються у нас в гостях трохи довше пристойності. Не секрет, що ми все здебільшого візуали і любимо розглядати картинки.

Крім того, картинка, будучи ємним чином, теж здатна передавати інформацію. Емоційну. І, на відміну від тексту, вона завжди залишається певною загадкою, недомовленістю .. Ми бачимо образ, пару-трійку слів до нього, і ось вже хочеться дізнатися, що за всім цим стоїть. У цьому секрет тізерній реклами.

У цьому секрет тізерній реклами

Навчившись перетворювати статичні картинки в клікабельні, ви зможете створювати свої нестандартні розсилки, RSS, барвисті анонси своїх статей, незвичайні банери до своїх платним / безкоштовним продуктам, а також власні зображення до партнерських продуктів, які рекомендуєте на своєму сайті.

Інструкція, яку ви зараз читаєте, недавно була перероблена. Це друга версія статті, і в ньому дано найсучасніший і простий спосіб. У першій редакції я детально розбирала, як зібрати код практично вручну, але сьогодні в цьому вже немає необхідності, оскільки WordPress постійно вдосконалюється.

У розробці матеріалу мені допоміг Володимир Марнік - власник сайту ХостінДО і автор проекту ПомогайБлог, підказавши, як зробити картинку посиланням, використовуючи можливості Wordpress, за що я йому дуже вдячна.

Для зручності матеріал розбитий на дві частини - дивлячись що ви хочете зробити. Перша частина - як зробити картинку посиланням для розміщення в статті блогу. Тобто ви можете зробити все або деякі зображення в статтях розмітки.

Якщо ж ви хочете помістити картинку або банер в сайдбар так, щоб при кліці відвідувач переходив на потрібну вам сторінку, то про це мова піде в другій частині.

Частина 1:

Як зробити картинку посиланням для статті

1. Створюємо новий запис

Заходимо в адмінпанель: КОНСОЛЬ → ЗАПИСИ → ДОДАТИ НОВУ → ЗАГРУЗИТЬ / вставити.

З'явиться таке вікно:

2. Завантажуємо картинку на хостинг

Натисніть кнопку ВИБЕРІТЬ Фото і у вікні провідника виберіть потрібну картинку зі свого комп'ютера. Потім натисніть ВІДКРИТИ. Коли файл завантажиться, виберіть потрібний розмір картинки, задайте заголовок і в нижній частині вікна натисніть кнопку вставити в ЗАПИС.

3. Вставляємо одне з посилань

Коли картинка з'явиться, клацніть по ній мишкою, щоб виділити (картинка стане синього кольору, як на малюнку). Після чого у верхній панелі інструментів на вкладці натисніть на значок «Ланцюг» (на рис. Виділено червоною стрілкою):

Відкриється нове вікно - в рядку URL введіть адресу сторінки, на яку повинен переходити клік. Це може бути сторінка як вашого сайту, так і стороннього ресурсу (наприклад, перехід по партнерському посиланню).

У графі «Відкривати в новому вікні» поставте обов'язково галочку і натисніть ОНОВИТИ.

Все готово - тепер картинка стала клікабельно. Таким способом можна вставляти зображення, в тому числі саморобні банери, в будь-яке місце статті - в початок, середину або кінець тексту.

Частина 2:

Як вставити картинку в сайдбар

А ось тепер навчимося ставити БУДЬ-ЯКУ картинку або банер в сайдбар. Наприклад, ви хочете зробити картинку-перенаправлення на вашу сторінку захоплення, власний інфопродукт, важливу статтю або на продає сторінку партнерського сайту. Або хочете поставити в сайдбар (в підвал або шапку) банер власного виготовлення (як зробити свій банер, можна дізнатися в бонус до статті Як зробити банер в новому вікні >>).

Щоб вставити картинку в сайдбар, необхідно отримати коректний код. Для цього потрібно пройти попередні три пункти. Робите все абсолютно те ж саме (не забудьте вставити потрібний URL, щоб картинка переходила туди, куди потрібно). завантаження банера нічим не відрізняється від завантаження звичайної картинки.

У самому кінці, коли натиснете ОНОВИТИ і картинка з'явиться в запису, потрібно перейти на вкладку HTML (червоний гурток на малюнку):

І ось він - готовий код (в синьому овалі на малюнку). У ньому вже закладено потрібне посилання, розміри картинки і перехід в нове вікно. Розмістіть цей код і вставте в віджет. Натисніть ЗБЕРЕГТИ в віджеті і переходите на сайт. Перевірте розмір картинки, коректність відображення і чи працює посилання.

Як приховати посилання від індексації:

Якщо ви хочете приховати посилання від індексації (наприклад, партнерську), коли скопіюєте готовий код в віджет, відразу після посилання <a href = "ЗАСЛАННЯ» поставте тег rel = "nofollow" - після закриває лапки. І натисніть ЗБЕРЕГТИ в віджеті.

Як зменшити розмір картинки в сайдбарі:

Якщо розмір картинки потрібно зменшити, поверніться в сайдбар, відкрийте віджет і відрегулюйте цифри так, щоб підігнати їх під розмір віджету вашого блогу:

alt = "" width = "300" height = "182"

Я вимірюю розмір віджету не на око - для цього є зручна програма FastStone Capture, а в ній лінійка, що дозволяє точно виміряти висоту і ширину віджету, та й будь-якого іншого елемента вашого блогу. Але раніше налаштовувала навскидку, просто експериментуючи з цифрами.

КОРИСНИЙ НАВИЧКА:

Зменшуємо вага фотографії

Як вставити в віджет два банера

Додатковий блок на прохання моїх читачів.

Іноді виникає така необхідність - вставити в віджет два банера по горизонталі. Для цього потрібно вписати згенерований вище код в додаткові теги:

<Table> <tr> <td> КОД БАНЕРА №1 </ td> <td> КОД БАНЕРА №2 </ td> </ tr> </ table>

Щоб картинки встали в точності, потрібно зменшити розмір, як описано параграфом вище.

Якщо нижче потрібно розташувати ещу пару, то можна створити ще один віджет. Таким чином можна створювати безліч груп банерів.

І не забувайте закривати від індексації, якщо посилання партнерські, особливо на головній сторінці сайту. Такі вже у нас пошуковики, що у відкриту працювати - в бан можна загриміти 🙂

Ось, мабуть, і все. Тепер у вас є інструмент, за допомогою якого ви можете творити в своєму блозі все, що вам захочеться. Успіхів!Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью