<
 • Главная
Статьи

Як зробити сайт на joomla безкоштовно і по кроках

 1. НЕОБХІДНО ПРОЙТИ КІЛЬКА ЕТАПІВ

Добрий час доби шановні відвідувачі блогу!

Сьогодні піде мова про створення сайту і не просто сайту, а дізнаєтеся - «Як зробити сайт на joomla?». Будуть описані способи, які допоможуть зробити собі web-ресурс - покрокова інструкція.

Напевно, у кого-то з Вас виникло питання, а навіщо мені взагалі робити сайт Joomla? Адже сьогодні в інтернеті є багато всяких форумів, соціальних мереж і навіть на деяких блогах і сайтах можна викладати свої думки, якщо не думки в блогах, то просто спілкуватися.

Ви знаєте, вчені висунули версію, що, коли був величезний вибух, був створений всесвіт - це одне з припущень. Разом з нею були створені закони фізики. Класно так? І всі, хто живе в цьому всесвіті зобов'язані підкорятися її законам.

Приблизно також люди роблять інтернет сервіси, такі як, форуми, соціальні мережі, блоги, сайти і т.д. Прийшовши на будь-який створений, якісний ресурс ми повинні слідувати його правилам, якщо порушимо, то вилетимо від дуди і не зможемо повернутися. Наприклад, не можна матюкатися, ображати учасників сайту, і не залишати порно фото. Це правильно на мій погляд. Порядок повинен бути скрізь! Як вважаєте?

Як вважаєте

Якщо Ви вирішили зробити собі сайт на joomla, то Ви стаєте ініціатором і творцем цього величезного вибуху і тепер Ви створюєте свої закони! За цими законами, всі користувачі вашого інтернет ресурсу будуть існувати і жити (в буквальному сенсі).

Сьогодні вранці, я подивився свою карту блогу , Щоб дізнатися в яку рубрику додати пост, і побачив, що потрібно писати статтю про створення сайтів. Стаття про створення сайту на WordPress вже є, до речі читайте:

Думаю, що як створювати блог на WordPress, поки досить статей. У мене в запасі є знання як створювати сайти в інших CMS системах, сьогодні, наприклад, я вирішив написати про те, як зробити сайт на joomla безкоштовними методами.

Якщо блог на движку WordPress дуже популярний і зручний, то сайти на joomla є найпотужнішими системами для створення і управління своїми web-ресурсами. Крім того - система joomla безкоштовна, будь-хто, хто захоче побудувати свій сайт, може нею скористатися!

Те, що ця система потужна, не означає, що вона важка в управлінні. Зовсім ні! Керувати сайтом на joomla досить просто! За допомогою цієї системи Ви можете зробити собі не тільки блог або сайт! Наприклад, можна створити форуми, інформаційний портал, відео або фото портал, інтернет магазин, коротше кажучи все те, що є в інтернеті, Ви можете це зробити за допомогою joomla!

Відразу скажу, що зробити інтернет ресурс досить просто, складно потім наповнювати його контентом і придумувати відповідні теми до тематики Вашого сайту, тим більше створений Вами контент повинен бути цікавий людям, унікальним і викликає емоції у Ваших читачів (десь я вже про це писав ).

Крім усього цього потрібно завоювати довіру у пошукових систем, щоб вони його випускали на перші результати у видачі пошуку. Але це не означає, що Ви з цим не впораєтеся і краще кинути цю затію! Про це напишу в наступних постах, [urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] і нічого не упускайте.

Не забувайте про те, що можна не тільки ділитися своєю думкою і знаннями з людьми, а ще можна досить-таки багато заробляти на своєму ресурсі, читайте статтю: як заробляти на блогах .

Створення Вашого проекту, можна легко порівнювати з відкриттям супермаркету. Майданчик для будівлі супермаркету, нехай буде система Joomla. Як я вже написав вище, що дуже важливо, то чим ваш ресурс буде наповнений (контент), який товар буде в Вашому супермаркеті, що можна у Вас тут підібрати і вибрати, які ціни на товари, яке обслуговування в Вашому магазині, наскільки легкий пошук товару і т.д. Але найголовніше - Ваш магазин повинен пропонувати те, чого немає у інших!

Всі аспекти, перелічені вище впливають на кількість відвідувачів Вашого web-ресурсу, і так само і з супермаркетом. Майже будь-яка тематика буде конкурентна, саме тому потрібно буде боротися за своє місце під сонцем, тобто боротися за місце в топі, стояти в першій десятці пошукової видачі! Так що якщо ви ліниві це не для Вас!

Якщо Ви ще тут, Ви не ледача людина і готові боротися за місце під сонцем! Їдемо далі ...

НЕОБХІДНО ПРОЙТИ КІЛЬКА ЕТАПІВ

Перший етап - зробимо сайт, створимо будівлю для нашого супермаркету. Підберемо йому ім'я (ДОМЕН) і те саме місце де і будуть зберігатися всі файли нашого сайту. Як підібрати домен і хостинг і що це взагалі таке читайте: що таке хостинг і домен, як ними управляти .

Другий етап - Треба наповнювати Ваш Joomla контентом і різними тематичними файлами. Зробимо саме, то через що читачі будуть приходити до нас на сайт. Вище вже писалося, що контент повинен бути цікавим, якісним, унікальним і читабельним для людей! Якщо не дотримуватися цих правил, то Ваш ресурс, незабаром загнеться.

 1. По-перше - не буде відвідуваності;
 2. По-друге - пошукові системи можуть пустити Вас під АГС;
 3. По-третє - Ваш інтернет ресурс можуть забанити.

Коротше краще ці правила все виконувати на 5 з +, і це не все, що може Вам загрожувати, якщо Ви знайомі з цими погрозами, то прошу про них написати в коментарях до статті. Ваші поради допоможуть новачкам!

Третій етап - Ваш інтернет ресурс повинен бути оптимізований. Оптимізація сайту дуже Важлива, оптимізувавши свій інтернет ресурс, пошукові системи буду приводити до Вас відвідувачів, постійних і повз проходять читачів. Щоб так було, треба поставити Ваш ресурс на перші сторінки пошуку у видачі пошукових систем, для цього і потрібна оптимізація.

На сайті є відмінний видеокурс (в безкоштовне скачування), від творця Олександра Бобріна, цей курс розповість Вам як правильно оптимізувати Ваш сайт: як розкрутити блог .

Четвертий етап - безпека Вашого проекту. Потрібно захиститися від хакерів. Як убезпечити свій інтернет ресурс, я напишу про це пізніше, [urlspan] підписуйтесь на оновлення блогу [/ Urlspan], щоб не пропустити цю статтю!

Статтю думаю вже закінчувати, напишу в наступному пості другу частину по створенню сайту на joomla », де ми всі будемо робити поетапно, крок за кроком.

На цьому у мене все. Тепер Ви знаєте «Як зробити сайт на joomla» причому безкоштовно. Пишіть в коментарях, висловлюйте свої думки. До нової зустрічі!

Сьогодні піде мова про створення сайту і не просто сайту, а дізнаєтеся - «Як зробити сайт на joomla?
Напевно, у кого-то з Вас виникло питання, а навіщо мені взагалі робити сайт Joomla?
Класно так?
Як вважаєте?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью