<
 • Главная
Статьи

Минусинськ: головне про новий алгоритмі Яндекса

 1. якість сайтів
 2. Головне в алгоритмі «Минусинськ»
 3. деталі алгоритму

Яндекс анонсував новий пошуковий алгоритм, який буде карати за покупку SEO-посилань - «Минусинськ». Олександр Садовський з Яндекса пояснив, що саме змінилося, а ми наводимо основні його тези.

якість сайтів

Основний інтерес Яндекса, заради якого він продовжує удосконалювати алгоритми - щоб користувач отримував якомога більше відповідну його запиту пошукову видачу, що складається з якісних сайтів. Тому такі сайти він готовий показувати першими в результатах. Однак за багатьма запитам якісних не набирається навіть на першу сторінку видачі. Чому саме сайти виявляються поганими? Є дві основні причини:

 1. Вони спочатку були створені як «погані» - є відверто сміттєві сайти без призначеного для живих людей контенту. Як приклад достатньо продемонструвати текст з одного з них:
  Яндекс анонсував новий пошуковий алгоритм, який буде карати за покупку SEO-посилань - «Минусинськ»
 2. На створення якісного ресурсу у його творців не вистачає засобів. І ось тут є нюанс: буває так, що взагалі-то ресурси є, але замість підвищення якості контенту вони йдуть на покупні посилання, призначені для підвищення сайту у видачі. Яндекс хоче перенаправити цей потік, щоб сайти викладалися в якість - також підвищуючи при цьому свої позиції, але при цьому ще й поліпшуючи життя користувачам.

У 2014 Яндекс вже заявив, що SEO-посилання більше не будуть враховуватися в ранжируванні. Однак точність алгоритму визначення становила 98%, і з-за ефективності залишилися 2% метод продовжили використовувати: за останній рік кількість SEO-посилань в рунеті знизилося тільки на 14%.

Тому Яндекс тепер вирішив прискорити тренд і не просто ігнорувати SEO-посилання, а пессімізіровать у видачі сайти, які вдаються до їх використання.

Яндекс розуміє, що SEO-посилання бувають анкорний, безанкорние, брендовими і безбрендових, і зараховує до спаму їх все.

Головне в алгоритмі «Минусинськ»

 1. Будуть пессімізіровани сайти, які найактивніше купують SEO-посилання.
 2. Їх чекає в середньому -14 позицій, виліт за 1-2 сторінки результатів, причому надовго.
 3. Чим активніше купуються посилання, тим вище шанси потрапити під дію фільтра.
 4. Алгоритм буде діяти для всіх сайтів, для всіх тем і всіх регіонів.
 5. Як приклад повідомили, що зараз в групу лідерів закупівель входять:
 • один дуже великий московський рітейлер в будівельну тематику
 • один з великих сайтів, що торгують побутовою електронікою з величезними оборотами ( докладніше кого саме )
 • У них дуже високі шанси опинитися «зафільтрованних».
 • деталі алгоритму

  Яндекс почне розраховувати контрольний профіль (абсолютне і відносне кількість SEO-посилань, їх якість і, що важливо, час існування).

  Знімати посилання на себе безпечно, наявні позиції сайту збережуться (а іноді і виростуть).

  Підставляти конкурентів марно (ймовірно, через те, що враховується час існування посилань).

  Знімати краще заздалегідь, щоб пошукова система встигла переіндексувати з'їм до запуску алгоритму - найкраще за місяць, тобто вже зараз.

  Знімати посилання вигідніше швидше за інших, щоб піднятися у видачі, за рахунок тих, хто просяде (коли про це повідомили зі сцени, із залу відразу хтось втік, що викликало оплески).

  У перший раз всім, хто потрапляє в групу «лідерів», розішлють листи з попередженням через Яндекс.Вебмайстер, в майбутньому так бути обережним вже не будуть:
  У перший раз всім, хто потрапляє в групу «лідерів», розішлють листи з попередженням через Яндекс

  На питання який саме з сайтів буде покараний саппорт Яндекса не відповідає:

  "Уточнений в даному випадку не передбачається. Так що ми рекомендуємо відмовитися від використання SEO-посилань для всіх сайтів, якими Ви займаєтеся."

  Далі Садовський сказав цікаву річ:

  До «Минусинска» SEO-посилання не враховувалися, але так як алгоритм розпізнавав лише 98% SEO-посилань, то 2% все-таки давали свій ефект.

  Це суперечить заяві про те, що до цього Яндекс повністю відключив вплив посилань рік тому. Очевидно, були відключені тільки SEO-посилання, а посилання які Яндекс не вважав за SEO-посиланнями продовжували працювати.

  Офіційно Минусинськ почне працюватиме 14 травня 2015 року.

  останні пости

  Чому саме сайти виявляються поганими?


  Новости
   Без плагина
   На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

   Плагин подписки wordpress
   Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

   Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
   Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

   Плагины для Wordpress
   С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

   Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
   Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

   Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
   От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

   Возможности Jetpack плагина
   Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

   Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
   Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

   Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
   > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

   Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
   Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

  • Виртуальный хостинг

   Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
   Читать полностью

  • Редизайн сайта

   Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
   Читать полностью

  • Консалтинг, услуги контент-менеджера

   Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
   Читать полностью

  • Трафик из соцсетей

   Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
   Читать полностью

  • Поисковая оптимизация

   Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
   Читать полностью