<
 • Главная
Статьи

Просування сайту статтями

 1. Як писати статті для просування сайту?
 2. Статейное просування сайту - підбір майданчиків
 3. Як статті впливають на просування сайту?

3 Авг 2017

Існує 2 способи розкрутки сайту статтями - додавання текстів у свій блог і розміщення на зовнішніх ресурсах. Для молодого сайту підійде перший варіант - ви можете додавати необмежену кількість інформації і не боятися потрапити під санкції пошукових систем, крім того це обійдеться вам дешевше. Якщо підбирати низькочастотні запити, то результат ви побачите швидше.

Як писати статті для просування сайту?

Перш за все, пам'ятайте, що статті повинні бути написані для людей - тобто містити корисну інформацію, без води і переспама. Якщо у вас немає часу - найміть копірайтера, який розбирається в темі. На ньому не варто економити - дешевше 100р / 1000 зн ви навряд чи отримаєте якісний матеріал. Мінімальний обсяг статті - від 1500 зн, максимальний - залежить від тематики. Не варто «лити воду» для збільшення обсягу, якщо вам нема чого розповісти - нехай краще стаття буде короткою, але змістовною.

Статтю потрібно оптимізувати під ключові запити, перевірити на Переспа легко через сервіс text.ru - він підсвітить проблемні слова. Наприклад, казка про Колобка в обробці А.Н. Толстого сильно переспамлена:

Толстого сильно переспамлена:

Щоб зрозуміти точну кількість входжень - проаналізуйте конкурентів з топ 10. Крім просуваються слів зберіть і ті, які найбільш часто зустрічаються на всіх перевірених сайтах.

При просуванні статтями сайту самостійно використовуйте заголовки h1-h6 і додайте в них входження ключових запитів. В теги <strong> необхідно укласти важливі фрази. Маркери допоможуть читачеві краще орієнтуватися в тексті. І, зрозуміло, статті повинні бути розділені на абзаци і мати відступи. І не забудьте включити обнародувано фрази в мета-теги Title і Description.

Думаю, зайвим буде говорити про унікальність тексту. Рерайт, навіть з високою унікальністю, гірше приймається пошуковими системами. Буває і так, що який-небудь великий ресурс копіює статтю з молодого сайту і виходить по ній в топ, в той час як сайт, на якому розміщений оригінал, бовтається за межами першої сторінки видачі. Щоб убезпечити контент при розміщенні в своєму блозі, не забувайте про інструмент Оригінальні тексти Яндекс Вебмастера. Так ви зможете довести авторство.

Обов'язково перелінкуйте статті за змістом. Це допоможе збільшити трафік і поліпшить навігацію по розділу.

Ось декілька порад про те, як правильно писати статті для просування сайту. Ці правила підходять і для розміщення текстів на інших ресурсах.

Статейное просування сайту - підбір майданчиків

Найпростіший спосіб знайти сайти для розміщення статей - звернутися до бірж (Міралінкс, Вебартекс, Ротапост, Блогун і ін.). Як правило, у них є свої вимоги, наприклад за обсягом і кількістю входжень. краще купувати посилання дорожче, від 500р. Звертайте увагу на відвідуваність, ТІЦ, траст і заспамленності ресурсу - все це можна перевірити програмою Чектраст, він відзначить критичні показники червоним кольором:


У деяких системах є так звана «гарантія переходів по посиланню» - за фактом це жорстка накрутка поведінкових факторів. Гарного результату вона не дає. Краще розмістити огляд на сайті з високою відвідуваністю - там переходи будуть точно і від реальних користувачів, а не пошукових роботів.

Можна замовити написання статей і на біржі, але напевно це обійдеться вам дорожче. Обов'язково перевірте зміст, чи є в ній необхідні ключові слова і чи немає переспама.

Сайт повинен відповідати вашій тематиці. Або, якщо це блог або новинний портал (а вони дуже швидко індексуються) - подивіться, чи є там відповідний розділ.

Якщо бюджет дозволяє і є вільний час - краще не полінуйтеся відібрати майданчики вручну. Пройдіться по топ 10-20 і відберіть сайти, які вам підійдуть (за тими ж параметрами, що і для біржі). Як правило, на інформаційних сайтах є розділ Реклама, де вказана вартість розміщення статті. Якщо немає - зв'яжіться з власником сайту. Напевно вартість буде дорожче, ніж на біржі, але ефект не змусить себе чекати.

Швидше за все у вас виникне бажання полегшити собі життя і замовити список сайтів разом з розміщенням у стороннього підрядника (часто вони представляються веб-майстрами-власниками величезної кількості майданчиків). В такому випадку ви зі 100% ймовірністю переплатите в 2-3 рази (націнка на розміщення), а показники сайтів виявляться недостовірними або вам не покажуть заспамленності ресурсу (високі ТИЦ, PR, Траст і вік - це здорово, але, якщо вихідних посилань набагато більше, ніж входять - цей мінус переважує плюси). Якщо у вас немає часу - довірте цю роботу Сеошніку, який веде сайт. Він зацікавлений в економії бюджету і якості.

Ті ж посередники активно пропонують розміщення в каталогах і довідниках. Зробити це ви також можете самостійно, відібравши топові сайти у вашому регіоні. А ось автоматичний прогін вам точно нічого не дасть - немає ніякого контролю якості, до того ж у великих і відвідуваних каталогах давно вже встановлений захист від спаму, тому там можна розміститися тільки вручну. Чи варто розміщуватися в платних каталогах? Звичайно, якщо сайт відповідає всім необхідним вимогам, перерахованим вище.

При невеликому бюджеті зробіть вибір на користь дорогих, але хороших сайтів. Оцініть можливість розміщення анонса на Головній сторінці, щоб залучити трафік. Зверніть увагу, виділена чи посилання контрастним кольором, щоб користувач міг без праці її помітити.

Як статті впливають на просування сайту?

Очевидно, що віддача від них більше, ніж від розміщення посилань, які можуть бути проставлені в тих місцях, куди користувач навіть не подивиться - найчастіше в підвалі дрібним шрифтом. Вибравши якісні майданчики можете не сумніватися, що ефект буде позитивний.

Просунути Ваш сайт за допомогою статей і підібрати кращі майданчики допоможуть наші seo-фахівці. Ми завжди оперативно відповідаємо на Ваші запитання, Вам потрібно лише подзвонити або залишити заявку! Консультація безкоштовна.


Як писати статті для просування сайту?
Як писати статті для просування сайту?
Чи варто розміщуватися в платних каталогах?
Як статті впливають на просування сайту?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью