<
 • Главная
Статьи

Веб-дизайнер з нуля: 5 рад з кар'єрі і розвитку

 1. 1. Вчіться, вчіться і ще раз вчіться.
 2. Вам належить вивчити безліч дисциплін.
 3. 2. Читайте профільну літературу.
 4. Щоб залишатися на місці в веб-дизайні, потрібно постійно бігти.
 5. Будь-які знання доступні при одному натисканні кнопки. Чи готові ви їх отримати?
 6. 5. Створюйте портфоліо і реєструйтеся на біржах.

Веб-дизайнер з нуля: 5 рад з кар'єрі і розвитку

Веб-дизайнер - професія, яка користується величезним попитом. Однак далеко не кожному вдається домогтися успіху на цьому терені. Постійна тяга до розвитку і нових знань, терпіння і безперервна практика - ось далеко не повний перелік якостей, необхідних для успішного веб-дизайнера. Про те, якими знаннями повинен володіти професіонал, яку літературу варто почитати, де і як шукати замовника і які навички варто розвивати людині, який вирішив стати веб-дизайнером з нуля - читайте в нашій статті.

1. Вчіться, вчіться і ще раз вчіться.

Вчіться, вчіться і ще раз вчіться

Вам належить вивчити безліч дисциплін.

Якщо ви твердо вирішили стати веб-дизайнером, вам належить вивчити безліч технічної інформації та дисциплін. В першу чергу, потрібно мати базові знання про типографике, графічному дизайні, теоріях кольору і композиції, елементах і принципах веб-дизайну. Навчання основам HTML і CSS також необхідно. Навіть якщо ви не будете верстати сайти, все одно важливо розуміти, як це робиться, щоб уникнути помилок на стадії створення дизайну.

Що ж стосується програм для роботи, то спеціальної хорошою програми виключно для веб-дизайну на сьогоднішній день немає.

«Найпростіше освоїти Photoshop: він дає можливість використовувати обробку зображень, складання макетів, нарізку картинок і безліч інших функцій», - рекомендує Андрій Енч, запрошений дизайнер A5.ru.

Бонусом буде вміння розібратися в WordPress та інших популярних CМS-системах.

2. Читайте профільну літературу.

Наступне питання, яке закономірно виникне у початківця веб-дизайнера - де вчитися всього цього?

На сьогоднішній день про веб-дизайні написано безліч книг і створено ще більше уроків.

«В першу чергу, потрібно читати літературу по базовим речам графічного дизайну. Я можу порекомендувати «Структура дизайну: стильне керівництво» (Т. Самара). Що стосується теорії кольору, класикою вважається «Мистецтво кольору» (Й. Іттен). Ну а для вивчення основ HTML і CSS рекомендую курси htmlacademy.ru », - розповідає Микита Швець, веб-дизайнер-фрілансер.

«Читайте все, що є в книжковому відділі магазину студії Лебедєва. Крім того, рекомендую книги А. Купера «Про інтерфейсі» (якщо хочете зробити зручно) і «Редагуємо дизайном» Яна В. Уайта (супер-книга з оформлення контенту) », - приєднаються до рекомендацій Андрій.

Уайта (супер-книга з оформлення контенту) », - приєднаються до рекомендацій Андрій

Щоб залишатися на місці в веб-дизайні, потрібно постійно бігти.

3. Слідкуйте за іншими дизайнерами і спільнотами.

Для того, щоб стати успішним веб-дизайнером, прочитати кілька підручників недостатньо. Необхідно постійно стежити за трендами і новими технологіями, «підглядати» за професійними веб-дизайнерами і бути в курсі останніх тенденцій.

Слідкуйте за новинками і застосовуйте їх на практиці. У цьому вам допоможуть профільні портали і блоги, наприклад behance.net, dribbble.com, lookatme.ru і інші.

«Блоги варто читати більше, ніж книги. Мені подобається дизайн-поради на artgorbunov.ru, переклади від uxfox.ru. На habrahabr.ru трапляються придатні перепис, а в блозі ilyabirman.ru багато здорового глузду. Цікавий також sergeykorol.ru, відмінний блог lessio.ru ... », - ділиться своїми спостереженнями Андрій Енч.

Будь-які знання доступні при одному натисканні кнопки. Чи готові ви їх отримати?

4. Практика - це головне!

«Перші пару років я читав багато проф. літератури. Здорово було б зараз щось з цього згадати. Як і формули з підручника з фізики або правила російської мови. Розумієте, про що я? Інформація стає знанням тільки через переживання досвіду (практика). Не важливо, скільки книг ви прочитали, якщо вони не стали зброєю у вашому арсеналі », - упевнений Андрій Енч.

Ніколи не вважайте негожим вчитися у інших дизайнерів. Відмінною практикою буде копіювання вподобаних сайтів в якості тренування.

Вступайте в співтовариства веб-дизайнерів, не бійтеся знайомитися з колегами і питати їх думки.

5. Створюйте портфоліо і реєструйтеся на біржах.

Портфоліо веб-дизайнера - це його професійний портрет. Чим красивіше воно буде подано, тим більше шансів переконати клієнта працювати з вами.

«Найпопулярніший варіант для фрілансерів - розміщувати портфоліо на біржі, де вони збираються працювати. Наприклад fl.ru. Незайвим буде і портфоліо на behance, і аккаунт в facebook - адже там зібрано все професійне співтовариство і світові агентства », - розповідає Андрій Енч.

На біржах фріланса перший час доведеться працювати над своїм рейтингом, сформувати портфоліо і базу клієнтів. Потім клієнти будуть давати рекомендації своїм друзям, ті - своїм, і таким чином, число замовлень буде рости.

«У той же час, робити сайт-портфоліо з нуля досить затратно. Деякі користуються спеціальними сервісами готових рішень-шаблонів на кшталт a5.ru, squarespace.com - і виходить цілком нічого, зі смаком », - вважає Андрій.

Андрій не впевнений, чи варто робити окремий сайт для пошуку замовлень, коли є багато майданчиків з величезним трафіком.

«Якщо робити сайт, там має бути щось крім портфоліо. Наприклад, блог », - вважає дизайнер.

Не варто сподіватися тільки на Інтернет. Розкажіть всім навколо, що ви пропонуєте свої послуги і готові до співпраці. Ви не повірите, скільки друзів і їхніх знайомих звернуться до вас.

І не забудьте обзавестися онлайн-рахунком для прийняття оплати. Наприклад, можна скористатися сервісом «Яндекс-гроші», з якого зручно переказувати кошти прямо на свою банківську карту. І, по можливості, беріть передоплату.

Хоч шлях від новачка і до гуру веб-дизайну неблизький, не варто боятися.

«Все приходить з досвідом. Менше теорії, більше практики. І пам'ятайте: все просто. Набагато простіше, ніж ви собі придумали », - вважає Андрій.

Чи готові ви їх отримати?
Наступне питання, яке закономірно виникне у початківця веб-дизайнера - де вчитися всього цього?
Чи готові ви їх отримати?
Розумієте, про що я?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью