<
 • Главная
Статьи

ТОП-10 кращих бухгалтерських каналів в Telegram

 1. «Клерк»
 2. EGRUL - безкоштовна перевірка контрагентів
 3. Money hack
 4. Артикс
 5. Economica
 6. Economica Bot
 7. CBR Bot
 8. DollaRubl Bot
 9. «Ідеальний співробітник»
 10. Your career

Ми зробили огляд каналів в Telegram, які будуть корисні бухгалтерам, так і керівникам компаній теж.
Telegram - це месенджер, тобто додаток для обміну повідомленнями. Спочатку тільки так і було. Люди використовували його для спілкування один з одним.

Але в останні пару років все більше набирають обертів інші функції таких додатків. Фактично, вони стали помічниками в роботі та отриманні інформації. Telegram сповнений цікавих новинних стрічок (можна вибрати професійні новини) і корисних спамерських пошукових роботів.

Бот - це скорочення від слова «робот». Це програма з певним набором функцій. Для Telegram це зазвичай означає, що у відповідь на запит користувача в рядку повідомлення, вона автоматично формує і відправляє відповідь. Боти в Telegram - це різновид звичайних користувачів (зазвичай їх логіни закінчуватися словом «bot»). Просто управляють цими акаунтами не люди, а програми-роботи. За допомогою ботів можна отримати переклад, пройти тестування, шукати інформацію, грати.

Додаток працює як зі смартфонів і інших мобільних пристроїв (скачати дла Iphone , Android , Windows Phone ), Так і зі стаціонарного комп'ютера (зареєструватися тут ).

Всі сервіси Telegram, як і сам додаток, безкоштовні. Розробник російський - Павло Дуров, який заснував ВКонтакте. До речі, вважається, що Teleram - один з найбільш захищених від несанкціонованого доступу месенджерів.

Отже, починаємо огляд кращих бухгалтерських каналів в Telegram.

«Клерк»

Передплатники нашого офіційного каналу кілька разів на день першими отримують повідомлення про найважливіші новини та статті про податки і бухгалтерський облік.

Щоб підписатися на наш канал, користувачам Telegram досить перейти по засланні або набрати @klerkonline в пошуку месенджера.

Щоб підписатися на наш канал, користувачам Telegram досить перейти по  засланні  або набрати @klerkonline в пошуку месенджера

EGRUL - безкоштовна перевірка контрагентів

Безкоштовний бот для перевірки контрагентів в месенджері Telegram вміє показувати інформацію про юридичних осіб та їх засновників.

Пошук контрагентів можливий по ІПН, ОГРН, ІН або назвою компанії. Результати запиту можна побачити в самому мессенджере, скачати pdf-файл запиту або лист ЕГРЮЛ. Крім того, можливо поставити контрагента на моніторинг змін.

Нещодавно цей безкоштовний бот для перевірки контрагентів в месенджері Telegram навчився:

 1. Показувати приблизну кількість співробітників, якщо контрагент перебуває в реєстрі МСП;
 2. Повідомляти про ліцензії, видані Роскомнадзором.

Щоб підписатися на канал, користувачам Telegram досить перейти по засланні або набрати @egrul_bot в пошуку месенджера.

Нещодавно Павло Дуров анонсував запуск платформи для Telegram, яка дозволятиме здійснювати покупки через ботів - у них з'явиться спеціальна кнопка для проведення платежу. Коли саме буде запущена платформа Bot Payment невідомо, але повідомляється, що кожен платіж буде йти безпосередньо від користувача до розробника бота. Користувачеві потрібно буде ввести дані карти, але тільки один раз для конкретного бота: після цього платежі можна буде здійснювати в два кліка.

Money hack

Money hack - канал для всіх, хто цікавиться або працює з грошима. Бухгалтери і власники бізнесу точно до цієї категорії відносяться.

Канал для тих бухгалтерів, "хто мріє стати генералом" і планує розширитися до фінансового директора або головного бухгалтера великої компанії, наприклад.

Посилання на канал тут . Або можна набрати в пошуковому рядку @moneyhack.

Автор - головний редактор проекту Сравні.ru, Олександра Краснова. Вона розміщує на своєму каналі статті, що стосують, наприклад, банків, контролю за витратами, фінансового аналізу, інвестицій, зарплатних оглядів. Періодично з'являються посилання на матеріали іноземних видань на кшталт The Economist або Business Insider.

Ну, і за традицією, для того, щоб аудиторія не нудьгувала, на каналі є прикольні картинки, смішні історії та поради на кшталт "як стати міллінером".

Артикс

Офіційний канал сайту Artiks, який займається К + і 1С. Анонсує нововведення в програмах "Консультант Плюс" і дає непогані аналізи новинок в законодавстві.

Посилання на канал тут. Або досить набрати в пошуковому рядку @artiksru.

Або досить набрати в пошуковому рядку @artiksru

Economica

Economica - канал з головними економічними новинами. В основному, російськими. Канал для тих, хто хоче бути в курсі основних новин економіки: наприклад, курсів валюти або стратегії фінансових регуляторів.

Посилання на канал тут. Або досить набрати в пошуковому рядку @economika.

Economica Bot

Бот, створеним вищезазначеним каналом Economica. Бот допомагає отримати актуальну економічну інформацію в реальному часі - курси валют ЦБ і біржові, дані по нафті і металам, стан світових ринків, основні індекси і багато іншого.

Посилання на канал тут. Або досить набрати в пошуковому рядку @Economika_bot.

Або досить набрати в пошуковому рядку @Economika_bot

CBR Bot

CBR Bot покаже курси валют. До Центрального банку відношення не має.

Ми запитали про курс ієни. У рядку повідомлень просто ввели "курс ієни". Бот видав графік і значення. Загалом, зручно. Ми запитали про курс ієни

Посилання на канал тут. Або досить набрати в пошуковому рядку @cbr_bot.

DollaRubl Bot

DollaRubl Bot допоможе не тільки зрозуміти, який курс у валюти, але і підібрати найближчий обмінник відповідно до геопозіціей користувача. Бот нам сподобався, працює коректно.

Посилання на канал тут . Або досить набрати в пошуковому рядку @DollaRublBot. Посилання на канал  тут

«Ідеальний співробітник»

Ідеальний співробітник - канал для бухгалтерів, які займається ще й кадровими питаннями.

Посилання на канал тут . Або можна набрати в пошуковому рядку @russiaHH.

У каналі є як корисні статті по оформленню трудових відносин, управління персоналом і пошуку кадрів, так і просто прикольні картинки для професіоналів галузі. У каналі є як корисні статті по оформленню трудових відносин, управління персоналом і пошуку кадрів, так і просто прикольні картинки для професіоналів галузі

Your career

Your career - ще один канал для тих, хто пов'язаний з кадрами. Особливо, з їх пошуком. Канал дає посилання на статті про те, як провести співбесіду, як зрозуміти, що кандидат обманює роботодавця або про те, як знайти ідеального бухгалтера. Your career буде корисний і тим, хто хоче знайти роботу мрії.

Посилання на канал перебуває тут . Або можна набрати в пошуковому рядку @yourcareer.

Або можна набрати в пошуковому рядку @yourcareerНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью