<
 • Главная
Статьи

Як видалити браузер Аміго і всі його компоненти з комп'ютера повністю

 1. Що таке браузер Аміго і як він з'являється на компах і ноута
 2. Як видалити браузер-вірус від Майл.ру з комп'ютера повністю і назавжди
 3. Деінсталяція основних компонентів стандартними засобами Microsoft Windows
 4. Видалення всіх, хто лишився компонентів
 5. Видалення файлу з «Автозавантаження»
 6. Як позбутися від надокучливого додатки Аміго: відео

Власники персональних комп'ютерів часом стикаються з невідомими їм програмами, раптово виявляючи їх на «Робочих столах». Подібні вторгнення в призначену для користувача середу не можуть не насторожувати. Кожен хоче бути впевненим, що «оперативка» його комп'ютера чи не забита «мотлохом», тому так важливо знати, як видалити невідоме ПО повністю, включаючи всі його компоненти. Найчастіше в ролі підозрілого софта виступає браузер Аміго, що володіє чудовим вмінням з'являтися на ПК «з нізвідки».

Що таке браузер Аміго і як він з'являється на компах і ноута

Популярний російський браузер Аміго від компанії Mail.ru позиціонується як неймовірно зручний, з швидким доступом до основних соціальних мереж і сервісів з музикою, з миттєвими оповіщенням і іншими важливими доповненнями. Однак популярність він отримав аж ніяк не за функціонал, а завдяки нав'язливому маркетингу.

До сюрпризу у вигляді появи незнайомого браузера на ПК готові не всі користувачі - багатьом це здається підозрілим.

Насправді компанія Mail.ru навмисно використовувала саме такий спосіб поширення, щоб швидше популяризувати браузер і донести його корисність до широких мас.

Як правило, Аміго встановлюється разом з піратським програмним забезпеченням. Така співпраця вигідна для нелегальних постачальників, так як неліцензійний софт складно монетизувати. Думка користувачів і їх негатив на адресу Mail.Group враховується мало. Найгірше, що в комплекті з Аміго не поставляється деинсталлятор, і це значно ускладнює процес видалення браузера.

Для звільнення комп'ютера від настирливого програмного забезпечення доведеться трохи попрацювати.

Як видалити браузер-вірус від Майл.ру з комп'ютера повністю і назавжди

Не має значення, яким чином до вас потрапив браузер Аміго. Якщо ви прийняли рішення позбутися від нього, варто пам'ятати, що видалення звичайними методами може не принести потрібного результату. Розробники подбали про те, щоб додаток самостійно відновлювало свої компоненти після деінсталяції. Прочитайте всю інструкцію до кінця, і ви зможете бути впевнені, що повністю позбулися від небажаної програми.

Сам по собі браузер Аміго є безпечним, тобто не завдає шкоди комп'ютеру. Він лише поширюється способом, нехарактерним для звичайного ПО, і тому викликає підозри і негатив.

Деінсталяція основних компонентів стандартними засобами Microsoft Windows

Видаляйте базові складові браузера так:

 1. Перейдіть в «Панель управління» вашої операційної системи Windows (незалежно від версії), далі відкрийте розділ «Програми та засоби» (або «Установка і видалення програм»).
  Власники персональних комп'ютерів часом стикаються з невідомими їм програмами, раптово виявляючи їх на «Робочих столах»

  Видалення основних компонентів Аміго стандартним способом

 2. Після завантаження повного списку встановленого ПО знайдіть браузер Аміго (зі значком у вигляді літери «А» зеленого кольору) від видавця Mail.Ru і клацніть по ньому мишею.
 3. Вибравши програму, натисніть «Видалити».

  Ви також можете клацнути на назві браузера правою кнопкою миші і вибрати у випадаючому меню команду «Видалити». Не має значення, яким із способів ви скористаєтеся, головне - не думати, що на цьому процес деінсталяції завершений. Обов'язково виконайте дії, описані нижче.

Видалення всіх, хто лишився компонентів

Після деінсталяції основних компонентів потрібно підчистити залишки, тому як відкритим залишається Mail.Ru Updater - процес установки оновлень, який заново завантажить Аміго і встановить його.

Для повного видалення браузера виконайте наступні дії:

 1. Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete для запуску «Диспетчера завдань».
 2. У «Диспетчері» перейдіть на вкладку «Процеси» і знайдіть процес MailRuUpdater. Клацніть по ньому правою кнопкою миші (ПКМ) і виберіть пункт «Відкрити місце зберігання файлу». Чи не закривайте папку!

  Шукаємо процес оновлення браузера Аміго

 3. Поверніться в «Диспетчер завдань» і знову клікніть ПКМ по процесу Updater, потім виберіть «Завершити процес». Також ви можете вибрати Updater лівою кнопкою миші і натиснути на кнопку «Зняти задачу».
 4. По завершенні процесу відкрийте папку, де зберігається файл MailRuUpdater.exe. Зітріть його: для цього клацніть по ньому ПКМ, затисніть на клавіатурі Shift і виберіть пункт меню «Видалити». Така операція відправляє файл повз «Кошика», тобто видаляє безповоротно.

Видалення файлу з «Автозавантаження»

Але і це ще не все. Далі потрібно стерти файл з «Автозавантажувач»:

 • для ОС Windows 8 і 10 - в «Диспетчері завдань», перейдіть у вкладку «Автозавантаження», клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть відповідну команду, щоб прибрати програму зі списку;
 • для Windows XP і 7 - натисніть клавіші Win + R і в командному рядку введіть msconfig, потім перейдіть у вкладку «Автозавантаження». Далі видаляйте файл звичайним чином.

Видаліть файл MailRuUpdater з Автозавантаження для повного очищення ПК від браузера Аміго

Як позбутися від надокучливого додатки Аміго: відео

Чи можна уникнути установки подібних «засмічують» комп'ютер програм?

Щоб надалі убезпечити себе від подібного вірусного ПЗ, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Відмовтеся від використання неліцензійного софта. Це самий банальний рада, проте, пішовши йому, ви знизите ризик появи на комп'ютері сторонніх програм.
 2. При установці програм невідомого походження уважно читайте інформацію на кожному екрані. Часто в таких вікнах є додаткові опції, вибіркова установка, де галками відзначені пункти, за якими користувач дає згоду на завантаження небажаного ПЗ.

Деякі особливо просунуті пірати (до яких можна зарахувати розповсюджувачів браузера Аміго) ще більш ускладнили процес відмови від установки. Скасувати завантаження можна на сайті, де викачується основна програма. Галочки з додаткових опцій треба знімати перш, ніж завантажувати софт для установки.

Встановлювати програми легко, а ось позбавлятися від зайвого софта, завантаженого «в доважок», буває зовсім непросто. Тому краще витратити кілька хвилин на прочитання інформації при інсталяції файлу, ніж потім кілька днів вичищати ПК від сторонніх додатків і всіляких вірусів.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью