<
 • Главная
Статьи

hdtv-ukraine.narod.ru - Dune HD в Україні - інструкції для плеєрів DUNE

 1. Інструкції для плеєрів DUNE HD Інструкції до актуальних моделям плеєрів Dune: Інструкція Dune HD...

Інструкції для плеєрів DUNE HD

Інструкції до актуальних моделям плеєрів Dune:

Інструкція Dune HD Max (і Dune HD Duo) Інструкція Dune HD Max (і Dune HD Duo)

Інструкція Dune HD Smart H1 Інструкція Dune HD Smart H1

Інструкція Dune HD Smart D1 Інструкція Dune HD Smart D1

Інструкція Dune HD Smart B1 Інструкція Dune HD Smart B1

Інструкція Dune HD Lite 53D Інструкція Dune HD Lite 53D

Інструкції до застарілим моделям плеєрів Dune:

Інструкція Dune HD Base 3 Інструкція Dune HD Base 3.0

Інструкція Dune BD Prime 3 Інструкція Dune BD Prime 3.0

Інструкція Dune HD Base Інструкція Dune HD Base

Інструкція Dune HD Base 2 Інструкція Dune HD Base 2.0

Інструкція Dune BD Prime Інструкція Dune BD Prime

Інструкція Dune HD Center Інструкція Dune HD Center

Інструкція Dune HD Mini Інструкція Dune HD Mini

FAQ по Blu-ray плеєрів Dune HD

Що таке Системний Накопичувач (Системна Флешка) і як її використовувати?

Системний Накопичувач - це спеціальна флешка (об'ємом наприклад 2GB, хоча з поточними прошивками досить використовувати і менший обсяг, від 256MB), на якій зберігаються системні дані (програмне забезпечення + файли даних), необхідні плеєра для роботи таких функцій (при використанні поточних прошивок, починаючи 081226_1216_update1):

Якщо перераховані вище функції плеєра не потрібні, Системний Накопичувач можна не використовувати.

Рекомендується завжди використовувати Системний Накопичувач, якщо потрібно відтворювати Blu-ray диски або їх повні образи (BDMV / ISO) (так як заздалегідь складно зрозуміти, чи потребує записана на Blu-ray диск програма наявності локального накопичувача чи ні).

Як дізнатися, чи встановлений Системний Накопичувач і Додаткові Додатки:

Деякі модіфіцаціі плеєрів поставляються вже з вбудованою всередину плеєра USB-флешкою, яка як правило заздалегідь (на заводі) налаштована як Системного накопичувачів і поставляється з уже встановленими Додатковими Додатками. Деякі модифікації плеєрів поставляються без такої вбудованої в плеєр USB-флешки, і необхідно використовувати зовнішню USB-флешку (яку можна підключити в будь-який порт плеєра; також при необхідності, наприклад при нестачі USB-портів, можна використовувати USB-хаби). Внутрішня USB-флешка має ту перевагу, що вона не займає USB-порт. Зовнішня USB-флешка має ту перевагу, що можна використовувати флешки будь-якого розміру (таким чином, буде простіше upgrade'іть плеєр, якщо в майбутніх версіях прошивках великих обсяг Системного накопичувач виявиться затребуваний) і простіше замінювати флешку якщо вона раптом вийде з ладу. Якщо плеєр поставляється без внутрішньої флешки, найчастіше, продавець надає в комплекті з плеєром безкоштовну зовнішню флешку об'ємом 2GB (може залежати від політики конкретних дистриб'юторів / дилерів / магазинів). Якщо внутрішньої флешки немає, і зовнішньої флешки в коплекте також немає, можна використовувати будь-яку флешку об'ємом від 256MB.

Якщо Системний Накопичувач ще не підключений (про що засвідчує статус "не підключений" в меню налаштувань плеєра: Налаштування / Інформація / Системний Накопичувач), то щоб форматувати флешку в якості Системного накопичувачів і встановити на неї Додаткові Додатки, необхідно виконати наступні дії:

При оновленні версії прошивки, якщо Системний Накопичувач вже підключений, встановлені на ньому додаткових додатків також автоматично оновлюються.

Не можу отримати доступ до накопичувача плеєра з мережі з використанням протоколу SMB (плеєр не доступний через мережеве оточення Windows).

Можливі причини:

Як користуватися веб-браузером?

В першу чергу, переконайтеся, що до плеєра підключений Системний Накопичувач з Додатковими Додатками, одним з яких є веб-браузер. Див. Меню налаштувань: Налаштування / Інформація / Додаткові Додатки. Див. Питання "Що таке Системний Накопичувач (Системна Флешка) і як її використовувати?".

Далі, або натисніть кнопку "URL" в будь-якій точці файлового браузера плеєра, і введіть адресу сайту (запуститься веб-браузер і завантажиться зазначені сайт), або просто натисніть на пункт "Веб-браузер" на головному екрані плеєра (запуститься веб-браузер з порожньою сторінкою).

Далі, використовуйте кнопки пульта для управління веб-браузером. Див. Тут повний опис доступних кнопок і режимів роботи пульта: http://hdi.co.il/firmware/web_browser

Основні кнопки пульта: POWER - вийти з веб-браузера, URL - ввести URL сайту, MODE - переключитися між режимами емуляції миші і клавіатури, стрілки і кнопки P + / P- - переміщати курсор миші / активний елемент, ENTER - натиснути елемент під курсором / активний елемент, RETURN / PREV - повернутися на предидущую.страніцу, NEXT - повернутися на наступну сторінку.

Також можна використовувати USB-клавіатуру і / або USB-миша (їх необхідно підключати до плеєра заздалегідь, до запуску веб-браузера) (примітка: деякі моделі USB-клавіатур / USB-мишешь можуть не працювати, за відгуками користувачів).

Як користуватися функціями Інтернет-радіо і IPTV?

Інформація на англ.мові:

Примітка: функція IPTV в плеєрах Dune дозволяє переглядати IP-телебачення, тільки якщо воно підтримується Вашим Internet-провайдером. Підтримка з боку Internet-провайдери принципово важлива: Ви не можете переглядати довільні канали, доступні в Інтернет через різні сайти (так зване "Інтернет-телебачення"); Ви можете тільки отримати доступ до каналів, що надаються саме Вашим Інтернет-провайдером, за умови, що ці канали відкриті (безкоштовні, незакодований) і для їх мовлення використовуються певні підтримувані плеєром протоколи / формати.

Чи не працює відтворення деякого Blu-ray диска або його повного образу (BDMV / ISO).

В першу чергу, переконайтеся, що до плеєра підключений Системний Накопичувач. Деякі Blu-ray диски вимагають наявності Системного накопичувачів і не працюють без нього (не запускаються, зависають при запуску і т.п.). Див. Меню налаштувань: Налаштування / Інформація / Системний Накопичувач. Див. Питання "Що таке Системний Накопичувач (Системна Флешка) і як її використовувати?".

Також переконайтеся, що встановлена ​​найостанніша рекомендована версія або остання бета-версія прошивки.

Деякі (як правило, найновіші) Blu-ray диски можуть в принципі не працювати c поточними версіями прошивок (наприклад, зависати при запуску або видавати повідомлення "Потрібно оновлення прошивки плеєра"). Рішення такого роду проблем, у міру їх виявлення, шляхом випуску нових прошивок, є однією з найбільш високопріоритетних завдань для виробника плеєра: постійно відстежується сумісність плеєра з новими Blu-ray дисками та відгуки користувачів на цю тему, і робиться все можливе, щоб такі прошивки з'являлися як можна швидше (зокрема, деалется все можливе щоб сторонні поставщицей компонент прошивки якнайшвидше надали необхідні програмні оновлення).

Оновлено 31 липня 2009 року: в останній випущеної версії прошивки "090731_1629_beta" виправлені всі відомі на той момент проблеми в відтворенням нових Blu-ray дисків, які не працювали на попередніх версіях прошивки.

Якщо проблема з відтворенням саме образу Blu-ray диска (а не оригінального оптичного диска), як обхідний рішення, можна спробувати відтворити цей диск в режимі файлового проігрвателя, запустивши окремі M2TS-файли в папці BDMV / STREAM (як правило, це працює, але при цьому не буде можливості використовувати Blu-ray субтитри і Blu-ray меню).

Пригальмовує відтворення повного образу Blu-ray диска (BDMV / ISO) при відтворенні через мережу.

Примітка: тут мова йде саме про відтворення повних образів Blu-ray дисків (в режимі Blu-ray відтворення, коли обробка різних Blu-ray функцій, таких як Blu-ray меню, BD-J та інше створює додаткове навантаження на плеєр), а не просто окремих M2TS-файлів або повних Blu-ray ремуксов у вигляді MKV або TS файлів. За наявною інформацією, при правильно налаштованої і нормально працюючої мережі і використанні протоколу NFS з досить швидким файл-сервером, не повинно бути взагалі ніяких проблем з відтворенням окремих файлів через мережу, навіть самих високобітрейтних файлів, і навіть при використанні 100Mbit Ethernet підключення.

Переважна більшість Blu-ray дисків відмінно відтворюється через мережу, якщо на плеєрі забезпечується досить велика швидкість читання даних з мережевого джерела. Наприклад, якщо відтворення йде з ПК або NFS-файл-сервера з використанням протоколу NFS, і використовується 1Gbit підключення до мережі (з використанням 1Gbit модуля на плеєрі), як правило вбудований в плеєр тест читання файлів (кнопка пульта INFO на файлі, далі Перевірка Читання ) видає Швидкість читання близько 15 MB / сек, і при цьому переважна більшість Blu-ray дисків відтворюється без проблем.

Таким чином, в першу чергу дуже бажано забезпечити максимально можливу швидкість читання з мережі, в ідеалі близько 15 MB / сек. При використанні 1Gbit підключення і відтворенні з ПК, можна встановити на ПК програмне забезпечення HaneWin NFS cервера, і виконати наступні настройки: "Number of UDP NFS Server Threads" = 32, "Maximum NFS transfer size" = 32768. У цьому випадку, при використанні NFS протоколу, як правило вдається домогтися швидкості читання по вбудованому тесту плеєра близько 15 MB / сек.

При використанні NFS доступу до мережевих ресурсів, іноді, в залежності від особливостей конкретної мережі і використовуваного мережевого обладнання, може бути краще використовувати протокол TCP замість зазвичай іспольземого UDP (протокол TCP / UDP можна вибрати в настройках мережевої папки при використанні NFS); в цьому випадку швидкість читання по тесту плеєра стає як правило менше, але підвищується стабільність читання, що в деяких випадках може бути більш важливо і може дозволити відтворювати ті образи, які не працювали по UDP. Таким чином, рекомендується спробувати і UDP, і TCP протокол, і вибрати, що працює краще при відтворенні Blu-ray образів.

Деякі Blu-ray диски (як правило, концертні диски, що використовують відеокодек VC1 і дуже високобітрейтних звукові доріжки), можуть пригальмовувати при відтворенні через мережу. Такі диски можна відтворювати з eSATA / USB-накопичувача (або внутрішнього накопичувача в разі Dune HD Center і Dune HD Base).

При використанні протоколу SMB або стандартного 100Mbit Ethernet підключення до мережі (а тим більше при використанні WiFi-підключення), деякі Blu-ray диски можуть пригальмовувати, а деякі працювати нормально, це залежить від конкретного диска (а також швидкості читання даних з мережі, яку вдається досягти плеєру в конкретних умовах). Рекомендується використання NFS протоколу, швидкого NFS-сервера, 1Gbit підключення. Також можна відтворювати диски з eSATA / USB-накопичувача (або внутрішнього накопичувача в разі Dune HD Center і Dune HD Base).

Також, як обхідний варіант, можна спробувати відтворити Blu-ray диск в режимі файлового програвача, запустивши окремі M2TS-файли в папці BDMV / STREAM (але при цьому не буде можливості використовувати Blu-ray субтитри і Blu-ray меню). Для відтворення M2TS-файлів вимоги до швидкості читання з мережі набагато менше (так як навантаження на основний процесор набагато менше, і процесор може приділяти большуб частину своїх ресурсів завданню зачитування даних з мережі); як правило вистачає швидкості 100Mbit Ethernet-мережі при використанні NFS протоколу і може вистачати швидкості SMB протоколу при використанні 1Gbit-підключення.

Пригальмовує відтворення повного образу Blu-ray диска (BDMV / ISO) при відтворенні c підключеного до плеєра внутрішнього / USB / eSATA диска.

Можлива причина - сильна фрагментація файлової системи NTFS. Рекомендується провести дефрагментацію диска засобами Windows, або переписати файл на диск заново після переформатування.

Крім того, деякі особливо складні і вимогливі до ресурсів Blu-ray диски (по імещімся даними, такі диски зустрічаються дуже рідко, і в основному мова йде про специфічні концертних дисках) можуть відтворюватися дещо гірше при використанні зовнішнього USB-диска або внутрішнього диска при використанні USB-комутації (що пов'язано з тим, що читання даних через USB-шину, хоча саме по собі обеспечіваеют достатню швидкість читання, але тим не менш створює велике навантаження на плеєр).

Неможливо отримати хорошій швидкості читання даних з мережі при використанні 1Gbit модуля і NFS.

Максимально можлива швидкість читання даних з мережі по вбудованому тесту плеєра при використанні 1Gbit модуля і NFS підключення становить:

Якщо Вам не вдається отримати таку швидкість, можливою причиною є наступні фактори:

Для уточнення проблеми можна виконати наступний експеримент:

Як найкраще грати повні Blu-ray образи в режимі Blu-ray?

Відтворення повних Blu-ray образів в режимі Blu-ray (тобто з підтримкою Blu-ray меню, BD-J, Bonus View, BD Live) створює більше навантаження на плеєр, ніж відтворення тих же самих повних образів у вигляді окремих файлів (M2TS, TS, MKV), і пред'являє великі вимоги до швидкості читання даних з носія (так як на читання даних з мережі в цьому випадку залишається менше ресурсів процесора).

За наявною на даний момент інформацією, має місце наступне:

Будь-які повні Bluray-образи в режимі Bluray не гальмують при використанні наступних конфігурацій:

Майже всі (за дуже-дуже рідкісними винятками) повні Bluray-образи в режимі Bluray не гальмують при використанні:

Майже всі (за рідкісними винятками) повні Bluray-образи в режимі Bluray не гальмують при використанні:

При використанні 100Mbit Ethernet або WiFi, SMB, спрощена / недорогого NAS-обладнання (наприклад, DNS323):

Під "не гальмує" вище розуміється, що не гальмує саме сам фільм, тобто фільм можна переглянути від початку і до кінця без найменшого пригальмовування. Але при виклику OSD, меню, різних інтератівних функцій BD-J, можуть вже з'являтися різного характеру тимчасові пригальмовування (залежить від обставин), які повинні самі зникати при поновленні перегляду фільму. Це пов'язано з тим, що використання таких додатковий функцій створює ще більше навантаження на чіп, а на зачитування даних з джерела осается ще менше Ресурc. Чим більш ефективний спосіб читання даних з носія використовується, і чим більше швидкість читання даних по тесту Дюни, тим менше ймовірність будь-яких проблем і при використанні всіх цих додаткових функцій.

Природно, під час відтворення такого важкого контенту, як Bluray-образи, тим більше в режимі Bluray, також дуже бажано прибрати будь-яку сторонню навантаження на плеєр, наприклад, з боку вбудованого торрент-клієнта, FTP / SMB-сервера.

Чи не працює USB-накопичувач, підключений до USB-порту плеєра.

По-перше, якщо Ви підключаєте 2.5 "USB HDD, який бере харчування по USB, його коректна робота разом з плеєром не гарантується: харчування по USB від плеєра може бути недостатньо (це може залежати від конкретної моделі USB HDD контейнера, конкретної моделі HDD, і конкретного USB-порту на плеєрі). Рекомендується використання USB HDD зі своїм власним зовнішнім живленням (окремий блок живлення). Також можливе підключення такого USB HDD з використанням активного USB-хаба (зі своїм власним блоком живлення).

Якщо в деякому USB-порту плеєра не працюють ніякі USB-накопичувачі (і Ви спробували кілька різних USB-накопичувачів, в тому числі USB-флешки, і Ви перевірили що USB-накопичувачі працюють коректно при підключенні наприклад до ПК), можливою причиною може бути апаратна проблема в даному екземплярі плеєра (наприклад, відійшли сполучні кабелі всередині плеєра); це можна перевірити, віддавши плеєр в сервіс.

Аналогові аудіовиходи 7.1 - чому відповідає кожен з роз'ємів?

При відтворенні 5.1-аудіоматеріалів, 5.1-звук видається на 6 аудіовиходів FL, FR, C, LFE, LS, RS; аудіовиходи Rls і Rrs залишаються незадействованни.

При відтворенні 7.1-аудіоматеріалів, 7.1-звук видається на всі 8 каналів.

Як задати додаткові параметри 7.1 аналогових аудіовиходів (затримки, управління басом і тп)?

Такі настройки в плеєрі не підтримуються (не виключено, що вони з'являться в наступних версіях прошивок).

Питання "Що таке Системний Накопичувач (Системна Флешка) і як її використовувати?
Як користуватися веб-браузером?
Питання "Що таке Системний Накопичувач (Системна Флешка) і як її використовувати?
Як користуватися функціями Інтернет-радіо і IPTV?
Питання "Що таке Системний Накопичувач (Системна Флешка) і як її використовувати?
Як найкраще грати повні Blu-ray образи в режимі Blu-ray?
Ому відповідає кожен з роз'ємів?
Аналогових аудіовиходів (затримки, управління басом і тп)?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью