<
 • Главная
Статьи

Як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень!

 1. Зміст: 1.Полезная інфографіка: Заробіток на ківі гаманець без вкладень! 2. Навіщо потрібен...
 2. Що таке Ківі (Qiwi) - гаманець і навіщо він потрібен?
 3. Як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень? Реальні 6 способів без шахрайства!
 4. Можливість №1. Системи активної реклами! Як спосіб безкоштовного заробітку!
 5. Можливість №2. Біржі унікального контенту!
 6. Можливість №3. Анкетування за гроші!
 7. Можливість №4. Грайте і просто отримуйте гроші на Ківі - гаманець, безкоштовно!
 8. Можливість №5. Онлайн - консультування - доступний спосіб регулярного поповнення Ківі - гаманця для...
 9. Можливість №6. Заробити на Ківі - гаманець за допомогою Bitcoin!
 10. Як пристойно заробити на Ківі - гаманець? Можливість №7 - інвестиційні вкладення!
 11. Інвестиції з підвищеним ризиком або відвертий обман?
 12. Ківі - ваучери або Подвоювач - старі схеми пірамід під новим соусом!
 13. Матриці - ще один вид заробітку для любителів азарту!
 14. Висновок!

Зміст:

1.Полезная інфографіка: Заробіток на ківі гаманець без вкладень!
2. Навіщо потрібен Ківі (Qiwi) - гаманець?

Реальні види доходу:
3. Реальні 6 + 1 видів доходу без вкладень і без шахраїв:
3.1. №1. Системи активної реклами.
3.2. №2. Біржі унікального контенту.
3.3. №3. Анкетування за плату.
3.4. №4. Ігри як спосіб отримання доходу.
3.5. №5. Онлайн - консультування.
3.6. №6. Заробити на Bitcoin.

4. №7. Бінарні опціони - перевірені інвестиції!

Тут Вас кинуть:
5. Шахрайська схема №1 Інвестиції з підвищеним ризиком або піраміди в мережі!
5.1. Шахрайська схема №2 Ківі (QIWI) - ваучери або Подвоювач, як принцип пірамід!
5.2. Шахрайська схема №3 Матриці - заробити любителям азарту!

6. Висновок.

Вітаю, друзі! З Вами Олег Золотарьов. На просторах інтернету з кожним днем ​​все більше користувачів переймаються питанням: «як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень?». Сьогоднішню статтю я вирішив присвятити саме цьому питанню. Для порівняння прогулявся по пошуковим системам з подібним запитом і виявив, що інформації в принципі достатньо, проте вся вона розрізнена. Немає будь - якого одного джерела, щоб отримати розгорнуту відповідь на дане питання. Саме тому я взявся полегшити Вам, дорогі читачі життя, і зібрати всілякі безкоштовні варіанти доходу на, настільки популярний сьогодні, Ківі (Qiwi) - гаманець в одній статті. Сьогодні ми розглянемо не тільки варіанти доходу без початкових вкладень, а й наступні можливі, а головне - ефективні, інвестиції, які принесуть кожному з Вас ще більше прибутку! Але перш ніж приступити, рекомендую подивитися відео про один з найбільш вигідних видів отримання доходів, яким користуюся я сам:

Пора зробити вибір

Інфографіка: скільки заробити на ківі гаманець в цифрах!

Інфографіка схематично відображає, як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень, а також як зробити грамотні інвестиції і примножити свій дохід. Всі ці види заробітку і інвестиційні вкладення будуть далі описані в нашій статті. Як видно з малюнка, найбільш прибутковий спосіб заробітку - це копірайтинг. Він може принести Вам місячний дохід в розмірі 400 $. Звичайно, на першому етапі новачкові таких прибутків не бачити. Однак зі збільшенням Вашого професіоналізму дохід від письменницького мистецтва цілком може наздогнати і перегнати позначений межа. Але як заробити ще більше? Адже копірайтер за такі ганорари часто доводиться працювати на знос! Для цього і існує наступний етап - інвестиційні вкладення. Стратегія бінарних опціонів «Опціонний скальпер» приносить близько 90% прибутковості від початкових вкладень. Вона розроблена спеціально для новачків, проте професіонали трейдингу також часто використовують її нарівні з іншими прибутковими стратегіями. Як видно з інфографіки, такі інвестиційні вкладення доступні при будь-якому варіанті отримання доходу на ківі - гаманець, адже мінімальний розмір угоди зі стратегії складає всього 5 $. На противагу бінарних опціонах представлені інвестиційні вкладення в фінансові піраміди - за обіцяної супервисокою прибутковістю часто слідують втрати вкладених грошей і великі розчарування!


Що таке Ківі (Qiwi) - гаманець і навіщо він потрібен?

Не буду детально торкатися цієї теми, оскільки впевнений, якщо Ви поставили перед собою питання «як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень? », То цей гаманець у Вас вже є. Зазначу, що платіжна система Ківі (QIWI) об'єднує в собі електронні гроші і досить широку мережу терміналів самообслуговування. За допомогою цих платіжних засобів можна швидко і надійно оплачувати покупки в інтернеті, різні послуги: мобільного оператора або провайдера Інтернету і навіть податки. Погоджуся, дуже зручно. Тож не дивно, що питання як заробити саме на ківі - гаманець сьогодні настільки популярний. Однак Ківі (QIWI) - це лише різновид електронних платіжних систем, серед яких є не менше популярні, такі як Webmoney, Яндекс Гроші і інші. Якщо у Вас є в наявності будь-які електронні гроші альтернативних платіжних систем, Ви без проблем зможете конвертувати їх в гроші на Ківі (QIWI) - гаманці. Для цієї мети зараз існує велика кількість онлайн - обмінників, як найбільш простий і доступний спосіб. Тільки дуже важливо користуватися послугами відомих і перевірених компаній. Основна частина з них наведена на скріншоті нижче:

Шахрайство в цій сфері зараз дуже розвинене. Однак про це ми поговоримо трохи пізніше. Що я хотів сказати, почавши свою промову про альтернативні платіжні системи? А то, що принципи як заробити на Ківі (QIWI) - гаманець зводяться до можливостей заробітку в інтернеті! І не важливо при цьому, є можливість прямого виведення на Ківі (QIWI) чи ні. Ми вже знаємо, що зробити обмін з будь-якого іншого гаманця - справа всього лише пари хвилин.

Якщо у Вас все ж немає гаманця (Ківі) QIWI, але Ви бажаєте бути ним обзавестися, тоді раджу відразу звернутися до офіційного сайту платіжної системи. Процес реєстрації, я впевнений, не створить великих труднощів - він досить стандартний. Для цього необхідно заповнити анкетні дані і вказати діючий номер телефону. Важливо випадково не видалити смс - повідомлення з кодом підтвердження, адже саме він буде застосовуватися в подальшому при вході в особистий кабінет. Ще один зручний спосіб реєстрації - це через термінал самообслуговування, також здійснюється за допомогою мобільного телефону.

Як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень? Реальні 6 способів без шахрайства!

Друзі, не дарма я загострив увагу на шахрайстві і пов'язаних з ним способів. Їх дійсно на просторах глобальної мережі дуже багато. Всі типи я постараюся згадати в сьогоднішній статті, однак зараз приступимо до «білих», як безкоштовно і абсолютно прозоро заробити для поповнення свого Ківі (QIWI) - гаманця. Хочу зауважити, що деякі з цих видів можуть бути Вам не тільки відомі, але й випробувані. Необхідно розуміти, що за допомогою цих способів надзвичайних доходів не отримати, однак цілком можливо створити мінімальний стартовий капітал для подальших інвестицій. Пам'ятайте: зовсім без вкладень заробити можна, але мало. Якщо все ж Ваша мета мати можливість отримувати пристойний і постійний дохід, необхідно зробити хоча б мінімальні інвестиційні вкладення. На жаль, це правда сьогоднішньої сучасного життя. Щоб щось отримати, потрібно щось віддати. Давно в минулому залишилося безкоштовну освіту і медицина. Навіть здоров'я зараз коштує грошей.

Заробити в мережі - не виняток. Якщо Ваша мета - дізнатися як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень для поповнення рахунку мобільного або інших дрібних витрат, то такі перераховані способи цілком можна розглянути, як джерело доходу. Але, друзі, не все так погано. Деякі сфери дозволять Вам заробляти до 500 доларів на місяць при повинно підході. Все залежить від бажання і прикладених зусиль. Однак, вистачить ходити навколо, давайте розглянемо найпоширеніші і ефективні способи швидко наповнити свій Ківі (QIWI) - гаманець монетками.

Можливість №1. Системи активної реклами! Як спосіб безкоштовного заробітку!

Це цілий ряд спеціалізованих сайтів, спільною метою яких є просування клієнтських ресурсів за допомогою Вашої роботи. У чому вона полягає? Все просто: за досить примітивні дії у вигляді коментарів, переходах по посиланнях, введення спеціальних циферно - буквених символів, читанні листів з імейл, перегляду реклами можна буде отримати вознагрождение. Сюди ж можна віднести роботу в соціальних мережах: створення та ведення груп, репости та інше. Така робота досить рутинна і низькооплачувана, проте на кожен товар знаходиться свій покупець. У реальному житті також безліч пропозицій некваліфікованої праці, які знаходять відгуки серед працездатного населення. Прикладів таких сайтів безліч: Сеоспрінт, Рукапча, Фастпром, VK target, ФорумОк та інші. При бажанні, цей список можна продовжити, скориставшись можливостями пошукових систем. Слід зауважити, що не всі подібні ресурси мають прямий висновок грошей на Ківі (QIWI) - гаманець, проте Ви вже знаєте, що це абсолютно не є перешкодою. Біржі обміну і навіть банки за невелику комісію зможуть конвертувати будь-які електронні гроші в необхідну валюту.

Можливість №2. Біржі унікального контенту!

Цей спосіб заробітку також можна віднести до просування сайтів. Він не менш затребуваний, ніж попередній, однак більш прибутковий. Стати хорошим письменником унікального контенту (копірайтером) може не кожен. Для цього потрібні:

 1. Знання в певному виді діяльності;
 2. Талант «чіпляти» своїми текстами аудиторію;
 3. Знання психології і навички продажів.

Хороший копірайтер - це, безумовно, SEO - копірайтер - письменник, що вміє оптимізувати статтю під певні вимоги, який своїми текстами спонукає читача до потрібних дій. Звичайно, все, що я описав, відноситься до професіоналів копірайтерського мистецтва, якщо так можна висловитися. Вони можуть заробляти цілком нормальні гроші за мірками середньостатистичного російського людини. Однак, щоб досягти хороших результатів доведеться неабияк потрудитися, день за днем ​​відточуючи свою письменницьку майстерність. Кожен з Вас може спробувати себе в цій сфері і саме таким чином почати поповнювати свій Ківі (QIWI) - гаманець. Величезна кількість бірж контенту (Адвего, ЕТЕКСТ, Текст.ру та інші) допоможуть знайти замовника, відповідного саме Вашому рівню. Для цього необхідно всього лише зареєструватися на одній з них і почати копітко працювати! Хороший копірайтер - це, безумовно, SEO - копірайтер - письменник, що вміє оптимізувати статтю під певні вимоги, який своїми текстами спонукає читача до потрібних дій

Можливість №3. Анкетування за гроші!

Оскільки сфера маркетингу дуже активно підкорює простори інтернету, з'явилася потреба і в такій роботі. Маркетингові дослідження - це комплекс різних заходів, що включає анкетування респондентів, виявлення думок людей про той чи інший товар або послугу. Саме цим і доведеться займатися, якщо Ви виберете саме цей спосіб, як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень. Як і в попередніх описаних методах, він не передбачає ніяких вкладень, крім Вашого часу, звичайно ж. Найбільш популярні ресурси в цьому напрямку - це Запитальник і Толуна. Щодо останнього, то він навіть більш просунутий, оскільки поєднує не тільки зручність використання, є можливість роботи через Андроїд і iOS, а й різні системи бонусів і призів.

Можливість №4. Грайте і просто отримуйте гроші на Ківі - гаманець, безкоштовно!

Геймери можуть зараз радіти. Адже улюблене заняття здатне ще й приносити гроші! Слід зауважити, що індустрія ігор, як заробіток, може включати в себе як платні, так і абсолютно безкоштовні гри. Тому в даному розділі ми не торкаємося гри, на зразок онлайн казино, які передбачають початкові вкладення. Є і такі ігри, які здатні без початкових вкладень допомогти Вам заробити на свій Ківі (QIWI) - гаманець!

А тепер, друзі, видихніть і згадайте одну стару, мудру приказку, яка ніколи не втрачає своєї актуальності «Безкоштовний сир - тільки в мишоловці». Я розумію, людям дуже хочеться вірити в чудеса: зіграв у гру - отримав гонорар. Але таких проектів мінімум. І все - одно стратегічна їх мета - отримати винагороду. І саме Ви їх і віддасте, якщо будете вірити в подібні чудеса.

Отже, суть цього способу полягає в зборі певних бонусів (в залежності від тематики гри: яйця, фрукти, дорогоцінна руда та інше, з подальшим обміном на ігрову валюту і реальні гроші. В інтернеті, як подібне джерело прямого заробітку на ківі - гаманець можна зустріти наступні:

1. «Таксі Мані» - досить популярний ігровий проект. Хоча деякі називають його інвестиційним проектом з вкладеннями. Основна мета - заробити на таксі, що стає можливим при покупці машини. Причому, чим більше Ваш автопарк, тим більше можливостей отримати дохід. Найнижчою за вартістю машиною є прототип вітчизняної «жигулі», що оцінюється творцями в 150 рублів. Чи можна почати заробляти без вкладень? Пишуть, що можна. Однак, для цього знадобиться багато часу на збір потрібної кількості бонусів для придбання найдешевшої машини. Чесно кажучи, мені не зовсім зрозуміло, звідки формується прибуток, гарантовано нараховується кожному гравцеві. Про це не сказано ні на одному сайті, присвяченій даній грі. Тому роблю свій висновок: класична піраміда з її головною ознакою - залучення максимального числа учасників і здійснення виплат попереднім учасникам за рахунок внесків останніх. Всім відомий результат подібних проектів - останнім може крупно повезти.

2. Голден Ті, Голден Майнс, Арт Мані - це ще кілька прикладів подібних ігрових проектів, заснованих на дуже сильних людських недоліках - жадібності і азарті.

Я навмисно навів саме ці приклади спочатку нашої бесіди про ігри, адже індустрія ігор - це величезне поле, де можна заробити їх творцями. Тут потрібно бути гранично обережними, щоб не опинитися в пастці!

І все - таки, як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень на іграх без великих ризиків і участі шахраїв? Я схиляюся більше до тієї думки, що це можливо лише в рамках маркетингових компаній творців, коли існує необхідність просунути гру в маси, і за це творці готові платити. Принцип такий самий, як і з платним унікальним контентом.

Власнику сайту для розкрутки вигідно купувати якісний текстовий матеріал, адже згодом він принесе йому дохід. Точно така ж ситуація з іграми: завдання полягає в максимальному просуванні
гри і досягнення її популярності. Коли це відбувається, люди готові самі платити за те, щоб пограти в уже улюблену гру. Але для того, щоб нова гра стала улюбленою і впізнаваною, її потрібно просунути. Часто творці користуються послугами сайтів - посередників, одним з яких є Аппцент. Можна сказати, він зводить між споживачем і виробником. Споживачі скачують додаток гри і отримують свої гроші. У свою чергу, сайт - посередник отримує свої комісійні. Ну а сам замовник - реалізацію своєї стратегічної мети.

Таким чином, можу підсумувати: на іграх заробити гроші на Ківі - гаманець можна багатьма способами. Однак, щоб не ризикувати втратою своїх грошей, краще не звертати увагу на піраміди, а обмежуватися рамками описаних програм по просуванню! Таким чином, можу підсумувати: на іграх заробити гроші на Ківі - гаманець можна багатьма способами

Можливість №5. Онлайн - консультування - доступний спосіб регулярного поповнення Ківі - гаманця для комунікабельних!

Цей вид заробітку також набирає популярність в інтернет - індустрії, так як з'являється необхідність не тільки в наявності сайтів різних тематик, інтернет - магазинів, але і їх якісному обслуговуванні. Щоб вижити в умовах величезної конкуренції, необхідно поряд з продаваними товарами (послугами) надавати і якісне обслуговування. Тому якщо Ви комунікабельні і маєте хороші знання в певній сфері: юриспруденція, бухгалтерський облік, податкове право, банківська справа, медицина, психологія та інше, то абсолютно вільно можете спробувати себе в такій області.

Консультації можуть носити формат як онлайн бесіди по скайпу або по телефону, так і у вигляді переписки в чаті. Одним з таких порталів, де можна спробувати себе в якості консультанта, є ЛівЕксперт. Це сервіс професійних консультацій, який допомагає одним людям знайти якісну відповідь на своє питання, а іншим - місце роботи. До слова, тут є прямий висновок грошей на Ківі - гаманець, а значить онлайн консультування - це ще одна відповідь на питання: «як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень?». Однак в даному випадку необхідно не тільки мати «підвішений язик», а й хороші теоретичні знання і практичний досвід.

Можливість №6. Заробити на Ківі - гаманець за допомогою Bitcoin!

Що таке Bitcoin знають багато, але не кожен. На порталі ПАММ - Трейд вже була стаття, присвячена цій віртуальній валюті під назвою: «Bitcoin: як заробити? Вся правда про криптовалюта і заробіток на ній! ».

Розповім трохи про це цікавий продукт комп'ютерних технологій і я.

Отже, Bitcoin відноситься до розряду криптовалюта. Це не єдина валюта свого роду, є й інші, але на даний момент вона найбільш популярна і дорога.

Криптовалюта - це Віртуальні гроші, Які ма ють Найвищий рівень захисту у виде асиметричний шифрування и кріптографічного превращение Даних. Більш простими словами - це цифрові гроші, Які Неможливо підробіті и вплінуті на їх емісію. З подібнімі грошима много хто з нас Вже стікаліся, например, з відомі Webmoney. Однако, Webmoney публічно представлені НЕ як гроші, а як майнові права - свого роду Нематеріальні активи. Що таке Нематеріальні активи я докладно и доступно розповідав в статті «Нематеріальні активи - це Головні драйвери зростання и цінності компании!». А Bitcoin - це цифрові гроші, Які можна вільно конвертуваті в готівку рублі с помощью банкомату або в відділенні банку. Зберігаються ЦІ гроші такоже у віртуальному гаманці. Який - то виділений емісійний центр для виробництва Bitcoin відсутня. Кожен такий гаманець представляє собою щось на зразок автономного банку. Щоб Ви мали уявлення про цінності цієї валюти, приведу її курс по відношенню до долара на 18.02.2016: 1 Bitcoin = 420 USD. А ще в 2010 році за 1 Bitcoin давали близько 28 доларів. Якщо простежити динаміку, то курс цієї цифрової валюти постоянка зростає .:

:

Слід зауважити, що Bitcoin є самодостатньою і затребуваною сучасної валютою. Її можна абсолютно вільно перетворити в гроші на Вашому Ківі - гаманці за допомогою послуг вже описаного обмінника:

Її можна абсолютно вільно перетворити в гроші на Вашому Ківі - гаманці за допомогою послуг вже описаного обмінника:

Отже, як же отримати ці заповітні Bitcoin? Для заробітку цієї валюти без вкладень справедливо все те, що я вже описував в попередніх пунктах. У відносинах з цими цікавими грошима використовується не менш цікава термінологія: видобуток цих грошей іменується Майнінг (в дослівному перекладі з англійської - видобуток корисних копалин), а сервіси для видобутку Bitcoin - крани. Наведу як приклад кілька таких кранів, за допомогою яких можна добути ці цифрові гроші:

 • FreeBitcoin
 • 777bitcoin
 • Moonbitcoin

Насправді, таких кранів в мережі зараз величезна безліч. Для них актуальні різні пропозиції: від найбільш простих: введення капчі, перегляд реклами, проходження ігор та інше, до дуже складних: пошук або створення спеціальних скриптів для автоматичної видобутку грошей. Багато біржі зараз починають працювати з цією валютою. Слід зауважити, що сама по собі валюта не є «лохотроном», багато експертів пророкують за ним велике майбутнє. Адже ми звикли довіряти свої гроші посередникам: банкам, різним фінансовим структурам, врешті-решт, державі. Тут же таких посередників немає. Гроші почали купувати не тільки віртуальний вигляд, але і мати відмінний захист. Мабуть, еволюція грошей триває, і статтю про сучасних грошах під назвою: «Гроші - це самє ліквідній Платіжний засіб в сучасности мире!» варто доповнити таким цікавим елементом еволюції, як Bitcoin. Однак зі способами видобутку цифрових монет слід бути гранично обережними. Адже шахраїв досить всюди, де пахне грошима.

Як пристойно заробити на Ківі - гаманець? Можливість №7 - інвестиційні вкладення!

Ми з Вами розглянули різні способи, як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень. Смію зауважити, що ці способи досить обмежені, рівним рахунком, як і можливості отримувати пристойний дохід від них. Існують люди, які можуть задовольнятися малим. Я думаю, для цієї категорії людей немає сенсу продовжувати читання. На деяких, раніше озвучених, видах заробітку можна отримувати до 200 доларів на місяць. При наявності таланту і неабиякого терпіння - до 500 доларів. Зараз я хочу Вам розповісти, як навіть з цими грошима можна рухатися вперед до гарних доходів, грамотно інвестуючи:

Представлений скріншот - результат моєї сьогоднішньої угоди зі стратегії «Опціонний скальпер» при торгівлі бінарними опціонами. Як бачите, початкові інвестиційний вкладення склали 250 USD, а отриманий дохід - 432,50 USD. Прибутковість цієї угоди 73%. Чи не 200% і не 500%, як кричать деякі шахрайські портали. І, звичайно ж, не 12%, як пропонують фінансові установи за депозитними вкладами. Я б сказав так: хороший відсоток за наполегливу працю, який можна відразу вивести на Ківі - гаманець.

Професійний трейдер, який створив цю стратегію, крім цього порталу також веде свою групу Вконтакте. Про результат роботи по цій стратегії інших людей Ви можете дізнатися безкоштовно безпосередньо з живого спілкування. Там люди діляться своїми успіхами і невдачами, ведуть живий діалог, розповідають про свої враження і досягнення. Якщо Ви ніколи не чули про бінарних опціонах і не розумієте суті таких інвестиційних вкладень або, як більшість людей, не бачите різниці між ними і Форексом, рекомендую прочитати статтю «Як торгуваті бінарнімі опціонамі? Секрет успіху Віктора Самойлова! » , Щоб остаточно заповнити прогалини в знаннях про це фінансовий інструмент і розуміти суть подальшої розмови. Також з даної тематики буде корисно подивитися невеликий відеоролик нашого каналу:

Пора сделать вибір

Тепер Ви повинні розуміти, що бінарні опціони - це досить простий інструмент в руках грамотного інвестора. Я ще раз підкреслю слово «грамотного». Можна сказати, що такі інвестиції можуть стати як першим, так і наступним кроком при вирішенні питання, як заробити на - гаманець. Як це зробити безкоштовно без вкладень, ми вже розглянули, однак, як перетворити зароблене в пристойний і постійний дохід - завдання хоч і не найлегша, але цілком вирішувана.

Скажу Вам відразу: бінарні опціони хоч і схожі на азартну гру, однак це зовсім не так. Коливання курсів валют, дорогоцінних металів, акцій та індексів цілком піддаються поясненню, і соответсвенно можна провести деякі закономірності в таких коливаннях і мінімізувати відсоток збитків. Я не приховую - збитки в даному випадку можуть бути. Але більшість чинників можливо прорахувати, а значить - зменшити або, взагалі, звести до мінімуму ризики. Щоб цього досягти і отримати хороші результати, необхідно дотримуватись деяких правил. Всі вони докладно розписані в інструкції під назвою «Як заробіті на біржі опціонів? 5 кроків до успіху! ».

На успіх торгівлі бінарними опціонами безпосередньо впливає ступінь Ваших знань в області обраного активу. Наприклад, якщо Ви віддали перевагу валютним котируванням, то повинні абсолютно чітко орієнтуватися на валютному ринку: розуміти, які фактори впливають на зміну курсів валют, як працювати з новинами, коли слід подвоювати позицію, а коли негайно закрити. Насправді це ціла наука, осягати яку можна протягом усього життя. Власне наш портал ПАММ - Трейд і створений з освітньою метою. Тут зібрано безкоштовно дуже корисний теоретичний і практичний матеріал, як по бінарних опціонах, так і по Форексу. Засновник даного порталу, Віктор Самойлов, аж ніяк не був природженим математиком або вундеркіндом в будь-який з точних наук. Якщо Ви переконані, що стати хорошим трейдером Вам допоможуть певні задатки, такі як математичний склад розуму, то я швидше не погоджуся. Стати справжнім професіоналом Вам допоможе бажання і наполеглива праця в ім'я досягнення своєї мети. Більш докладно про становлення Віктора Самойлова на шляху до успіху Ви можете дізнатися зі статті «Шлях від чорнороба до мільйонера!».

Отже, друзі, якщо Ви надихнулися прикладом абсолютно звичайної людини і хочете повторити ці досягнення, а можливо, і перевершити їх, але у Вас не вистачає знань в цій області, це не повинно стати перешкодою на Вашому шляху до успіху! Чітко скажіть собі: я цього хочу, а значить - це буде! Починайте з вивчення безкоштовно теоретичного матеріалу. Крім корисних статей, які я Вам вже дав до вивчення, зверніть увагу також на публікацію «Бінарні опціоні для новачків! FAQ для починаючих трейдера! » . Тут Ви знайдете безкоштовно відповіді на найпоширеніші питання щодо трейдингу, а також деякі особисті моменти, наприклад, навіщо створений цей портал і яка взагалі вигода від нього Віктору Самойлову.

Крім цього, слід також звернути увагу на «прогнози аналітиків». У цій рубриці експерти щодня викладають аналітичний матеріал щодо новин та свою думку про поведінку валютних котирувань на цьому грунті. Навіть якщо Ви спершу не розумієте, про що йде мова, нічого страшного в цьому немає. Згодом Ви здолаєте цю науку і зможете писати аналітику самостійно. Можливо навіть на наш портал - ми будемо цьому тільки раді! Щоб процес навчання пройшов більш ефективно і Ви не упустили важливу інформацію, рекомендую підписатися безкоштовно на нашу розсилку:

Отріматі покроковий інструкцію заробітку!

Наступний не менш важливий момент - це стратегія торгівлі. Про виробленні власної стратегії може йти мова тільки при отриманні достатнього досвіду в торгівлі. Коли прийде розуміння самого механізму трейдингу зсередини, тоді може народитися цілком пристойна стратегія. Але що ж робити новачкові без необхідного досвіду? Відповідь одностайний - користуватися вже готової і перевіреної стратегією. Без стратегії в трейдингу не добитися результатів - це вже доведено. Більшість невдач при торгівлі бінарними опціонами якраз пояснюються хаотичними діями трейдера і відсутністю правильної стратегії.

На порталі ПАММ - Трейд таких стратегій досить багато. Всі вони протестовані і показують відмінні результати. Про одну з них я вже говорив на початку цього розділу - це «Опціонний скальпер» . Якраз вона найбільше підходить для новачків. Принцип її дії грунтується на вбудованому індикаторі, який дає сигнали на покупку або продаж активу. Насправді, це дуже зручно, оскільки не потрібно постійно витріщатися в монітор і чекати пробою. Протягом 30 секунд просто необхідно встигнути відкрити потрібну позицію. Ця стратегія дуже добре показала себе не тільки при роботі з валютними парами, а й з нафтою. Скріни угод по нафті і опис, як додати цей актив в платформу для аналізу MT4, я вже надавав в статті «Барель нафти - це скільки? І навіщо нам це знати? » . Таким чином, в процесі Вашого навчання абсолютно впевнено можна користуватися даною стратегією і не боятися за результат. А вже згодом можна перейти на наступний рівень і спробувати торгувати по стратегії «Точний вхід», більш детально дізнатися про яку можна зі статті «Бінарні опціони стратегії! Найкраще творіння Віктора Самойлова! » . Її недарма так назвали, це дійсно найефективніша стратегія з усіх представлених на порталі, призначена для торгівлі не на турбо - опціони, а на опціонах з більш тривалим періодом.

Друзі, зараз я розповів Вам про той метод інвестиційних вкладень, який випробував сам особисто. Я в ньому не сумніваюся, тому намагаюся показати і довести всім, що заробляти на бінарних опціонах можна! Багато хто вважає, що це «розлучення для лохів». Тоді з таким же успіхом я можу сказати, що і підприємництво - це «розлучення для лохів». Зовсім, як не всі, хто починає свій бізнес з нуля, домагаються успіху, так і не всі трейдери стають успішними в цій сфері. Успіх залежить від багатьох факторів, але найбільш важливими з них, на мою думку, є особистісні. Можете також дізнатися альтернативну точку зору Віктора Самойлова, щодо цього питання, з наступного відео - огляду:

Пора сделать вибір

Інвестиції з підвищеним ризиком або відвертий обман?

Щодо заробітку на Ківі - гаманець варто також звернути увагу на такі популярні сьогодні проекти, як хайпи, матриці і Подвоювач. Як на мене, ось це справжня класика жанру під назвою «лохотрон». Я, звичайно ж, всерйоз не належу до такого виду заробітку. Так я навіть заробітком це не вважаю. Хоча деякі люди примудряються дійсно на цьому заробляти, називаючи подібні варіанти «інвестиційними проектами». Єдине питання при цьому - як довго? Адже, як відомо, рано чи пізно коло замикається, і учасники втрачають свої вкладення. Хочу зазначити, що частина таких проектів досить відкрито про себе заявляють, не приховуючи про можливі збитки. А люди, навіть знаючи це, продовжують брати участь в подібних махінаціях. Ось жадає людина халяви, нічого з цим не поробиш. Саме тому подібні проекти, незважаючи на вже голу правду, продовжують залучати все нових учасників.

Особисто для мене немає принципової різниці, як називати піраміду: красивим іноземним словом «хайп» або матрицею. Суть від цього не змінюється і принцип роботи теж. Деякі варіанти подібних проектів я вже згадував в розділі про заробіток за допомогою ігор. Варто зауважити, що не всі системи електронних платежів готові працювати з подібними проектами. Так, наприклад, система Webmoney дорожить своєю репутацією і геть відмовилася сприяти таким псевдоінвестиційних проектам. А ось Ківі не гребує подібними проектами і навіть сприяє деяким з них.

Ківі - ваучери або Подвоювач - старі схеми пірамід під новим соусом!

Ківі - ваучери або їх грайливий варіант - яйця ківі може придбати будь-який власник гаманця цієї платіжної системи. Ясна річ, щоб придбати такий ваучер, необхідні гроші. В даному випадку обмеження існують тільки по верхній межі - до 15 тисяч рублів. Маючи в гаманці навіть 1 рубль, можна здійснити «інвестицію». Принцип полягає в тому, щоб отримати спеціальний код, при активації якого на Ваш гаманець прийде сума в два рази перевищує первинне вкладення. При цьому можна цей код використовувати не тільки інвестору, а й передавати його в якості подарунка третім особам. Можна з повною впевненістю сказати, що хто і отримує гарантований прибуток тут, так це організатор. Йому я аплодую стоячи! Адже саме на його рахунок надходять гроші, і саме він вирішує, як ними розпорядитися. Ківі - ваучери або їх грайливий варіант - яйця ківі може придбати будь-який власник гаманця цієї платіжної системи

Поки йде безперервний потік грошей, можна абсолютно спокійно заробляти самому і ділитися грошима з іншими учасниками, ясна річ, щоб стимулювати їх вкладати ще більше. Але як тільки грошовий потік зупиняється, «лавочка» закривається. Ще раз зверну увагу, що подібні проекти побудовані на азарті і жадібності. Якщо Вам пару раз пощастило, і Ви отримали подвійний куш, то в 90% випадків Ви зробите платіж ще раз, причому в більшому розмірі. Подібні ігри розраховані на людей з певним типом психіки, які ніколи не зупиняються вчасно.

Матриці - ще один вид заробітку для любителів азарту!

У матрицях діють всі ті ж правила, що і в хайп і Подвоювач, однак тут ще потрібне залучення людей з боку. Чим більше залучених, тим більше Ваш заробіток. В інтернеті таких проектів зараз розплодилося безліч. Хтось йде на свідомий ризик і бере участь в них, хтось відверто ігнорує. У більшості таких проектів вимоги оплати якраз через Ківі гаманець, оскільки ця платіжна система має можливість здійснювати анонімні платежі. Після перерахування мінімального внеску учаснику видається реферальная посилання, по якій відслідковуються залучені ним учасники. В цілому, всі атрибути партнерської програми. Тільки не варто забувати про те, що виплати носять тимчасовий характер. Деякі учасники подібних проектів навіть виробляють якісь свої стратегії, кажуть, що потрібно звертати увагу на термін життя проекту. Насправді ж, ніякої залежності тут не існує. Жити проекту або вмирати вирішує тільки його творець. Тому подібні обчислення - це лише жалюгідна спроба знайти логіку там, де її в принципі не може бути!

Висновок!

Друзі, в цій статті я постарався зібрати максимум корисної інформації для відповіді на питання «як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень? ». Крім цього, я торкнувся теми можливих варіантів інвестування, один з яких я випробував самостійно. Більш того - він є зараз моїм єдиним джерелом доходу. Також я торкнувся теми швидких грошей за допомогою різних фінансових пірамід. Я завжди цінував право вибору, і абсолютно переконаний, що у кожної людини воно повинно бути. Сьогодні таке право я надав і Вам. Тільки Ви можете вирішити, яким способом заробити свої гроші, як їх грамотно примножити і, в кінцевому підсумку, як ними розпорядитися. Головне - не бійтеся робити нові кроки, шукати себе і осягати незвідане!
З повагою, Олег Золотарьов.

>

>

>

Що таке Ківі (Qiwi) - гаманець і навіщо він потрібен?
Як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень?
Як пристойно заробити на Ківі - гаманець?
Інвестиції з підвищеним ризиком або відвертий обман?
На просторах інтернету з кожним днем ​​все більше користувачів переймаються питанням: «як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень?
Але як заробити ще більше?
Що таке Ківі (Qiwi) - гаманець і навіщо він потрібен?
Не буду детально торкатися цієї теми, оскільки впевнений, якщо Ви поставили перед собою питання «як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень?
Що я хотів сказати, почавши свою промову про альтернативні платіжні системи?
Як заробити на ківі гаманець безкоштовно без вкладень?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью