<
 • Главная
Статьи

Як сподобатися дівчині?

 1. вікові рамки
 2. Як сподобатися дівчині 8-13 років
 3. Як привернути увагу дівчини 14-16 років
 4. Як сподобатися дівчині якої ти не подобаєшся?
 5. Як зрозуміти що ти подобаєшся дівчинці в школі?
 6. Як побороти свої страхи?

Здрастуй, дорогий мій друг Здрастуй, дорогий мій друг. Тебе вітає кращий в світі сайт для дітей та підлітків і особисто я, Дідок Юрик. Напевно ти потрапив на цю сторінку не просто так. Дай вгадаю. Тебе привели сюди такі питання: як закохати в себе дівчину в школі, як хлопчикові сподобатися дівчинці, як сподобатися дівчині якої ти не подобаєшся, як сподобається однокласниці, та й загалом, як звернути на себе увагу дівчини. Я правий? От і славно. В такому випадку поспішаю тебе запевнити, що потрапив ти прямо за адресою. У мене є достатньо досвіду, щоб відповісти тобі на всі твої питання і допомогти реалізувати твої цілі. Після прочитання цього тексту ти не тільки дізнаєшся, як підійти до дівчини в школі і як сподобається дівчинці, яка тебе цікавить, а й зможеш зрозуміти, що подобається дівчаткам 12 років і як побороти всі свої страхи. Сідай зручніше, озброюйся блокнотом і ручкою і слухай.

вікові рамки

Треба відзначити, що 9 років і 15 років - це велика різниця у віці. Здавалося б, що між цими цифрами всього 6 років, але в цьому віці кожен рік має величезне значення. Як сподобається дівчинці 8 років і як сподобатися дівчині 16 років - це два абсолютно різних питання, що вимагають різного підходу і специфіки твоїх дій. Так що з метою зручності я спочатку розділю для тебе вікові категорії, з яких ти відразу ж зможеш вибрати відповідну для твого випадку.

Як сподобатися дівчині 8-13 років

У цьому віці дівчинки найменше звертають увагу на зовнішність. Тут їх можуть залучити, в першу чергу, твої людські якості, здатність підтримувати цікавлюся бесіду і весело проводити час. Методи, якими ти будеш завойовувати дівчину, як в 8 років, так і в 13 років, особливо відрізнятися не будуть. Але як сподобається однокласниці? Все просто. Тобі потрібно дотримуватись деяких правил:

 1. Будь самим собою. Як знайти дівчину в 9 років? Здається, що це надзвичайно складно, адже в цьому віці дівчинки мало цікавляться відносинами. Проте, якщо ти будеш цікавий їй як один, то в ній цілком можуть прокинутися і більш серйозні почуття. Не варто будувати з себе незрозуміло кого, інакше про те, як сподобатися дівчині, ти зможеш забути. Поводься природно, і ніяк інакше. Зрештою, весь час прикидатися ти не зможеш;
 2. Не роби дурниць. Як розумію, що питання, як закохати в себе дівчинку 12 років або як сподобається дівчинці 9 років розбурхує твою свідомість і уяву, і стримувати емоції дуже складно. Більш того, тебе може захльостувати хвилювання. Але не дозволяй цього хвилювання перетворити тебе в дурника. Дівчата завжди шукають серйозного молодого чоловіка, здатного вести себе належним чином. А як залучити дівчину, якщо ти постійно божеволієш і поводишся, як дитина? Правильно, ніяк. Так що будь стриманий в своїх емоціях і в своїй поведінці;
 3. Зацікав її. Знайди точки дотику. Нехай вам буде, про що поговорити. Немає більш кращого способу, як сподобатися дівчині 13 років або як сподобатися дівчині 10 років, ніж знайти з нею спільні інтереси. Якщо ви будете захоплені одним і тим же ділом, якщо вам завжди буде, що обговорити, то питання, як сподобатися дівчині 12 років, як сподобається дівчинці 10 років і як сподобатися однокласниці 13 років, можуть відпасти самі собою. Так що постарайся якомога раніше дізнатися, чим вона захоплюється і що їй цікаво.

Як бачиш, немає нічого складного. На підсвідомому рівні ти і сам повинен розуміти, як сподобатися дівчині в 12 років і в загальному, як завоювати дівчину 12 років. Просто прислухайся до свого внутрішнього голосу, і всі перешкоди підуть самі собою.

Як привернути увагу дівчини 14-16 років

як залучити дівчата увагу , Яке в цьому віці вже активно звертається на протилежну стать? Так-так, це тобі вже не такі питання, як знайти дівчину в 11 років і як сподобається дівчинці 12 років. Тут вже все набагато складніше. Якщо людина, що цікавиться, як сподобається дівчинці 12 років або навіть як сподобатися дівчинці 10 років, є, по суті, першовідкривачем відносин в своєму класі, то хлопець, який задався питанням, як сподобатися дівчині в школі 16 років, швидше за все зіткнеться з високою конкуренцією . Так-так, жіноча увага - воно на вагу золота, і будь-який молодий хлопець прагне його дістати. Тобі потрібно лише дізнатися, як сподобатися дівчині 15 років, і почати діяти, поки решта ще не прокинулися.

В принципі, манера поведінки тут буде ідентична випадку, описаного в попередньому розділі. Кардинальної різниці між тим, як сподобатися дівчині 12 років і як сподобатися однокласниці 15 років, в принципі, немає. Тут тільки додається такий пунктик, як зовнішній вигляд. Ну правда, як привернути увагу однокласниці, якщо виглядаєш ти не дуже?

Але навіть якщо зовнішній вигляд залишає бажати кращого, то це не привід впадати у відчай. Немає грошей на нову дорогий одяг? Так почисти і попери, нарешті, стару! Природа не наділила гарними даними? Ну і що? Зроби стильну зачіску, займися спортом. І так, дуже важливий момент - візьми за звичку регулярно користуватися дезодорантом. Ні запаху в світі, який відлякував би дівчат так сильно, як запах поту. Це, до речі, стосується і тих, хто цікавиться, як закохати в себе дівчину 12 років і як сподобається дівчинці 13 років.

Як сподобатися дівчині якої ти не подобаєшся?

Як сподобатися дівчині яка тебе не любить? Так тут все гранично просто - тобі потрібно просто їй сподобатися. Ну і що, що вона думає зараз. Яка різниця, що у неї в голові. Тут все залежить тільки від тебе, і в твоїх силах завоювати будь-яку вподобану тобі дівчину. Головне - не опускай руки. Дівчата люблять наполегливих і наполегливих хлопців, які не змінюють свої рішення по 5 разів на день, а слідують до своєї мети. Доглядай за нею, добивайся її уваги, не здавайся, і рано чи пізно вона оцінить твої старання. Повір, це я знаю точно. Причому тут абсолютно неважливо, цікавишся ти, як сподобається дівчинки 12 років, як сподобатися дівчині 13 років або як залучити однокласницю більш старшого віку. Наполегливість, натиск, прагнення до своєї мети - це все, що тобі потрібно.

Як зрозуміти що ти подобаєшся дівчинці в школі?

Тепер парочку слів скажу не про те, як сподобається однокласниці в 7 класі або як сподобатися дівчині 12 років, а про те, як зрозуміти, подобаєшся ти їй чи ні . Про те, що вона відчуває до тебе симпатію, може свідчити таке її поведінка:

 • вона тобі посміхається і сміється над твоїми жартами;
 • вона сама до тебе підходить і заводить розмову;
 • вона торкається до тебе при першій-ліпшій можливості;
 • вона ніяковіє.

Якщо ти помітив хоча б одна з ознак, то цілком може бути, що тобі навіть не доведеться ламати голову над питанням, як сподобатися однокласниці - ти їй вже подобаєшся! Вітаю друже, ти зірвав джек-пот. Ну а якщо немає, то ти все одно знаєш, що і як потрібно робити.

Як побороти свої страхи?

Якщо ти зрозумів, як сподобається дівчинці з класу, але не можеш нічого зробити через страх, то мені і на цей рахунок є, що тобі сказати. Страх - це твоє поразку, це твій ворог, якого треба побороти в першу чергу. Зробити це можна або за допомогою блискавичних дій, щоб страх просто не встиг породити в твоїй голові відговорюватися думки, або за допомогою ретельного розбору проблеми. Але, повір мені, краще перше. Просто дій і не чекай, поки ти сам почнеш вигадувати собі відмовки. Іди, говори, впокорюй і закохується.

На цьому все. Тепер ти знаєш, як сподобатися дівчині в 12 років, 13 років, 14 років і в будь-якому іншому віці. Залишається тільки застосувати отримані знання на практиці і поділитися досвідом на нашому форумі. Ми чекаємо тебе і бажаємо тобі успіху!

До речі, як сподобається хлопчикові , як сподобається хлопчикові 12 років і як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцеві , Я вже розповів дівчаткам і вони тепер всі знають.

Обговорити на форумі

З повагою, Дідок Юрик.

Попередня сатья: Як привернути увагу хлопця

Як зрозуміти що ти подобаєшся дівчинці в школі?
Як побороти свої страхи?
Я правий?
Але як сподобається однокласниці?
Як знайти дівчину в 9 років?
А як залучити дівчину, якщо ти постійно божеволієш і поводишся, як дитина?
Ну правда, як привернути увагу однокласниці, якщо виглядаєш ти не дуже?
Немає грошей на нову дорогий одяг?
Природа не наділила гарними даними?
Ну і що?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью