<
 • Главная
Статьи

1 500 закоханих розповіли, в чому головний секрет щасливих стосунків

 1. Післямова від Марка і його читачки Марго

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Відомий письменник і блогер Марк Менсон ( Mark Manson ) Провів неймовірний експеримент. Він опитав 1 500 закоханих, щоб з'ясувати, в чому секрет їх міцних і довгих відносин. І те, що він виявив, вразило його.

Редакція AdMe.ru пропонує скорочену версію найбільшого допомоги по відносин і справ серцевим на основі досліджень Марка.

ru пропонує скорочену версію найбільшого допомоги по відносин і справ серцевим на основі досліджень Марка

«Ромео і Джульєтта» - це не історія любові. Це триденні відносини між 13-річною дівчиною і 17-річним хлопцем, через які померли 6 осіб.

Справжня любов - це вибір. Це постійна відданість людині незалежно від миттєвих обставин. Багато людей замість цього звикли до зльотів і падінь романтичної любові. Коли почуття закінчуються, вони йдуть з відносин.
Багато хто починає відносини, щоб компенсувати щось, чого їм не вистачає або що вони ненавидять в собі. Це квиток в один кінець. Любов стає умовною: ви разом, поки даєте потрібне одне одному.

Марк запитав у людей, які були в шлюбі вже не перший раз, про те, що вони до цього робили не так. З величезним відривом переміг відповідь «зустрічався з людиною по неправильним причин».

наприклад:

 • тиск з боку друзів або сім'ї;
 • хтось відчував себе невдахою, будучи самотнім, і погодився на першого зустрічного;
 • відносини заради образу - тому що відносини добре виглядали на папері або на фотографіях, а не тому що дві людини захоплювалися один одним;
 • були молодими і наївними, по вуха в любові, думали, що любов вирішить всі проблеми;
 • бажання виправити себе за рахунок іншої людини.

тиск з боку друзів або сім'ї;  хтось відчував себе невдахою, будучи самотнім, і погодився на першого зустрічного;  відносини заради образу - тому що відносини добре виглядали на папері або на фотографіях, а не тому що дві людини захоплювалися один одним;  були молодими і наївними, по вуха в любові, думали, що любов вирішить всі проблеми;  бажання виправити себе за рахунок іншої людини

Багато сказано про жертви у відносинах. Вам потрібно зберігати відносини щасливими, постійно приносячи себе в жертву вашому партнерові, його бажанням і потребам. Але проблеми починаються тоді, коли все щастя відносин залежить від іншої людини, а обидва партнери перебувають в постійному стані жертвування.

Для здорових і щасливих відносин потрібні дві здорові і щасливі особистості. Ключове слово - особистості. Тобто дві людини, кожен з яких зберігає власну індивідуальність, власні інтереси, прагнення і те, чим він займається в свій особистий час.

Люди, які пройшли через розлучення і були зі своїми партнерами 10-15 років, майже завжди стверджували, що спілкування - найважливіша умова того, щоб все працювало. Але люди, які були в шлюбі вже 20, 30 або навіть 40 років, говорили про повагу.

Конфлікти неминучі. Лише одне може врятувати ваші відносини - незмінну повагу один до одного, віра один в одного.

Крім того, ви повинні поважати самого себе. Без самоповаги ви будете постійно відчувати необхідність доводити собі, що гідні любові, а це дає лише зворотний ефект.

Ось приклади правильної поведінки, наведені багатьма закоханими:

 • Ніколи не кажіть погано про свого партнера і не скаржтеся на нього друзям. Якщо у вас є проблеми, вам варто поговорити про це з ним.
 • Ставтеся з повагою до того, що у партнера є хобі, інтереси і перспективи, відмінні від ваших.
 • Поважайте право голосу в стосунках. Пам'ятайте, що ви команда, і якщо один з учасників цієї команди нещасний, то союз неуспешен.
 • Ніяких секретів. Якщо ви разом і поважаєте один одного, все повинно бути по-чесному.

Якщо ви разом і поважаєте один одного, все повинно бути по-чесному

Пари, які одружені понад 20 років, частіше за все говорили про те, наскільки сильно змінюється людина після десятиліть і наскільки партнер готовий прийняти ці зміни. Мабуть, ви читаєте це і думаєте: «Само собою, зараз Білл любить сосиски, а через кілька років може полюбити стейк. З цим ми впораємося ».

Ні, я говорю про кардинальні життєвих змінах. Ви збираєтеся провести разом десятиліття, і якась по-справжньому серйозна проблема може зруйнувати все веселощі. Серед основних життєвих змін, з якими стикалися (і подолали) одружені пари, були: зміна віросповідання, переїзд в іншу країну, смерть родичів, догляд за старшими членами сім'ї, зміна політичних переконань, навіть зміна сексуальної орієнтації.

Люди співають дифірамби роздільним банківських рахунків і кредитних картах, власним друзям і хобі і щорічних відпусток поодинці. Дехто заходить настільки далеко, що рекомендує ванна кімнати або навіть спальні.

Деякі бояться давати партнеру свободу і незалежність. Чим більше ми хочемо, щоб нас цінували і любили, тим сильніше намагаємося контролювати партнера. Однак ця нездатність дати партнеру бути самим собою є тонкою формою неповаги.

Однак ця нездатність дати партнеру бути самим собою є тонкою формою неповаги

Коли люди говорять про значущість постійної «хорошою комунікації», вони мають на увазі ось що: будьте готові до незручних розмов. Але запам'ятайте пару корисних порад:

 • Не дозволяйте собі персональних образ.
 • Не переносьте минулі аргументи / конфлікти в поточну сварку. Це нічого не змінить і тільки подвоїть розбіжності.
 • Якщо пристрасті занадто розпалюються, дайте собі віддихатися. Відійдіть ненадовго і повертайтеся, коли емоції вляжуться.
 • Не забувайте про те, що бути правим не так важливо, як те, щоб обидві людини відчули, що їх чують і поважають. Ви можете бути правим, але якщо це змушує вашого партнера відчувати, що ви його не любите, то ви не перемогли по-справжньому.

Ви можете бути правим, але якщо це змушує вашого партнера відчувати, що ви його не любите, то ви не перемогли по-справжньому

Якщо щось з приводу ваших відносин вас турбує, ви повинні бути готові сказати про це. З'явиться довіра, а довіру побудує близькість. Це, може, і боляче, але вам все одно потрібно так робити. Ніхто інший не виправить ваші відносини за вас.

Вчіться відрізняти дійсно потайне поведінку партнера від власних тарганів у голові (і навпаки). Це непросто і, швидше за все, зажадає конфронтації, щоб докопатися до суті. Але в більшості сварок один думає, що це абсолютно нормально, а другий - що це «повна жопа».

Ніколи не забувайте про дрібниці. Вони мають велике значення. Такі прості речі, як говорити один одному «Я тебе люблю» перед сном, триматися за руки під час перегляду фільму, робити приємні дрібниці, допомагати по господарству. Навіть прибрати за собою, якщо ви випадково пописали на сидінні унітазу.

Це стає особливо важливим, коли з'являються діти. Рада, що я чув сотні разів, свідчить: ставте ваш шлюб на перше місце. Читачі просто благали регулярно влаштовувати «вилазки в ресторан», планувати поїздки на вихідні і залишати час для вас двох.

Читачі просто благали регулярно влаштовувати «вилазки в ресторан», планувати поїздки на вихідні і залишати час для вас двох

Коли дві самостійні особистості ведуть спільне життя, у них обов'язково будуть різні цінності і вони будуть конфліктувати на цьому грунті. Головне - не намагатися змінити іншу людину, а постаратися зберегти відмінності і любити один одного, вміти прощати, коли ситуація доходить до крайності.

Ваш ідеальний партнер - це не той, хто не створює проблем у відносинах, але той, хто створює такі проблеми, від вирішення яких ви отримуєте задоволення.

Секс - він як доповідь президента про становище в країні. Якщо з відносинами все добре, з сексом теж все буде відмінно. Ви обоє будете хотіти його і насолоджуватися ним. Багато читачів Марка вважають, що секс не тільки підтримує відносини, але і допомагає їх налагодити.

У всіх є сформоване уявлення про те, як повинні працювати відносини. Обидва партнери ділять обов'язки між собою, і кожен підтримує баланс між часом, проведеним разом, і часом, залишеним для себе.

Але в реальному житті все інакше. Напружено. Складається відчуття, що ви намагаєтеся говорити зі стіною. Відносини безладні просто тому, що люди в них теж недосконалі.

Поділ праці вигідно всім. З'ясуйте, що у вас виходить найкраще, що ви любите, а що терпіти не можете робити, і, грунтуючись на цьому, домовтеся.

Медсестра написала мені, що їй часто доводилося працювати з літніми пацієнтами. Одного разу вона розговорилася з 80-річним пацієнтом про шлюб в цілому і про те, чому його союз тривав так довго. Чоловік відповів:

«Відносини схожі на хвилі - як безперервна низка зміни емоцій, злетів і падінь. Головне - розуміти, що ці хвилі тільки в дуже рідкісних випадках мають щось спільне з якістю самих відносин: люди втрачають роботу, члени сім'ї помирають, пари переїжджають, люди змінюють кар'єру, заробляють і втрачають купу грошей. Жодна така хвиля не вічна, і в кінцевому рахунку ви просто залишитеся разом ».

Післямова від Марка і його читачки Марго

«Ви можете подолати всі що завгодно, якщо не шкодите собі або своєму партнерові. Чи не соромте один одного і не висміювати те, що робить вашого партнера щасливим. Запишіть, за що ви полюбили один одного, і зачитуйте це кожну річницю (можна і частіше). Пишіть один одному любовні листи.

Коли з'являться діти, вами легко зможе опанувати це безумство, коли вони стають єдиною метою життя ... Але не забувайте ту любов, яка дозволила їм з'явитися на світло. Це навчить любові ваших дітей. Чоловік завжди на першому місці. Кожен з вас буде продовжувати розвиватися. Будьте тим, хто заохочує це розвиток. Не сподівайтеся на те, що інший буде підтримувати відносини.

Любіть партнера таким, яким він є. Любіть навіть тоді, коли немає настрою. Довіряйте один одному. Давайте один одному право сумніватися. Будьте відверті. Пишаєтеся один одним. Будьте відкриті для змін і приймайте нове. Роздрукуйте цей список і кожен день звіряйтеся з ним ».

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтактеНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью