<
 • Главная
Статьи

Огляд телефонів для літніх

 1. Трохи історії
 2. Люди похилого віку, ви мої старі
 3. види телефонів
 4. моноблок
 5. розкладачка
 6. Слайдер, ротатор, браслет
 7. питання вибору
 8. екран
 9. акумулятор
 10. Телефонний довідник, журнал дзвінків
 11. SMS, MMS
 12. Годинник будильник
 13. Фото або відеокамера
 14. кнопки
 15. Радіоприймач, ліхтарик
 16. Кількість сім-карт
 17. захист
 18. Кращі мобільні телефони
 19. Ginzzu MB 501 Red
 20. Alcatel One Touch 2007 D
 21. ONEXT Care-Phone 6 White

Всі ми з роками вступаємо в епоху похилого віку. Здоров'я не те, підводять зір, слух. Вийти, пройти по вулиці важко. Єдиний зв'язок зі світом залишається через телефон. Не треба смартфонів, комунікаторів, просто хочеться зателефонувати дітям, знайомим, поговорити.

Не треба смартфонів, комунікаторів, просто хочеться зателефонувати дітям, знайомим, поговорити

У статті ми проведемо огляд гаджетів для літніх, які їм потрібні апарати, який мінімальний набір корисних функцій може знадобитися.

Трохи історії

У Росії перший оператор, який обслуговує абонентів за сучасною технологією GSM почав працювати в 1994 році. Популярність стільникового зв'язку була і залишається величезною.

Ринок швидко наповнювався «цеглинками» які могли дзвонити, показували час, мали записну книжку для вхідних і вихідних номерів. Зі збільшенням попиту, фірми, що виробляють апарати, стали вдосконалити їх форми і розміри, додавати нові функції на основі спеціально створюваних операційних систем.

Девайси, придбані як останнє слово технологій, морально старіли за 1-2 роки. Встигати за прогресом стало неможливо. На сьогодні - можливість дзвонити з мобільного йде на задній план.

Вперед виходить зв'язок з інтернетом, отримання інформації, пошти, перегляд відео, ігри. Удосконалюється програмне забезпечення, встановлюються нові процесори, збільшується обсяг пам'яті, додаються нові функції, про які недавно і уявити не можна було.

Удосконалюється програмне забезпечення, встановлюються нові процесори, збільшується обсяг пам'яті, додаються нові функції, про які недавно і уявити не можна було

Люди похилого віку, ви мої старі

Перші покупці, почали освоєння стільникових телефонів на зорі появи, плавно перейшли в розряд пенсіонерів. Їм важко встежити за нововведеннями в розвитку апаратів, все більше відстають в освоєнні нових функцій гаджетів, смартфонів. Вони відмовляються від сучасних девайсів.

І справа тут не тільки в тому, що на скромну пенсію неможливо купити хороший сучасний смартфон. З роками погіршується пам'ять, зір, координація руху. Приходить розуміння, що головна і необхідна функція апарату - дзвонити.

А це дійсно важливо - мати зв'язок з дітьми, онуками, спілкуватися зі знайомими або викликати швидку допомогу.

Виробники і проектувальники розуміють це, створюють дешеві апарати, спеціально призначені для людей похилого віку. Пропонують недорогі пристрої з мінімальним набором функцій, великими клавішами і цифрами на екрані. У телефоні додається клавіша SOS для екстреного набору, встановленого на неї номери.

У телефоні додається клавіша SOS для екстреного набору, встановленого на неї номери

Велика кількість моделей в магазинах дозволяє вибрати гаджет порівнюючи свої потреби і можливості. Щоб не загубитися в цьому морі продукції, необхідно розуміти що і як вибирати щоб отримати такий агрегат, який потрібен на сьогодні.

види телефонів

Перше, на що зверніть увагу, чи подобається гаджет за зовнішнім виглядом, кольором, дизайну. Якої форми апарат (називається форм-фактором). Не поспішайте, вибираєте для себе. Тут підказки з боку продавця не беріть до уваги, він продасть залежалу модель.

моноблок

Це форм-фактор найперших апаратів, які називаються в народі «цеглинкою». Перевірена роками архітектура, класичний дизайн, зручність положення в руці - головні переваги моноблока. Виготовляються такі вироби з сучасних матеріалів, начинка відповідає новітнім технологіям, корпус ударостійкий. Недолік - невеликий екран.

розкладачка

Головні переваги - великий основний екран на відкидний кришці, маленький екран зовні де висвічується номер абонента. Телефони-розкладачки зручно носити в кишені, сумочці не боячись випадкового натискання клавіш. Розміри кнопок ніяк не впливають на величину екрану.

Мінус - для того щоб відповісти по дзвінку, необхідно відкрити кришку. Для цього обидві руки тримайте вільними. Якщо для кришки не передбачена доведення, звертатися треба обережно.

Якщо для кришки не передбачена доведення, звертатися треба обережно

Слайдер, ротатор, браслет

Слайдер схожий на розкладачку, кришка зсувається вгору, відкриваючи екран, клавіші. Забезпечується захист випадкового натискання, дисплей займає одну панель з клавішами, розміри взаємно-залежні. У ротатора кришка повертається щодо вертикальної осі. Браслет нагадує годинник. Ці форм-фактори не користуються успіхом.

питання вибору

вартість

Ціна виробу є вирішальним фактором для пенсіонера, що не обтяженого великими коштами. Врахуйте, напис на ярлику в вітрині означає вартість самого апарату. Додати доведеться ще 500 рублів на покупку SIM-карти і страховку.

Карту можна поставити стару, платити не доведеться. Якщо будете купувати - треба мати при собі паспорт. Зовсім дешевий апарат купувати варто, якщо в ньому є всі необхідні функції. З цього питання отримаєте вичерпну інформацію у продавця.

екран

Основні характеристики екрану - розміри, дозвіл, тип, щільність пікселів. Найкомфортнішим для літньої людини буде екран 3-4 дюйма. Це для простої звонилки. Якщо збираєтеся читати книги, дивитися фільми - мінімальний розмір 5 дюймів. Вимірюється екран між протилежними кутами, дюйм дорівнює 25,4 мм.

Дозвіл - скільки всього пікселів розташовується на дисплеї по ширині і висоті. Щільність - скільки пікселів поміщається в квадраті зі стороною в 1 дюйм. Це так, для загальної освіти. Для недорогого телефону вибирати особливо не доведеться.

А ось тип дисплея відіграє велику роль. У звонилка ставлять TFT, STN або OLED-дисплеї з великим кутом зору. Можна бачити написи в будь-якому положенні апарату. Всі інші типи дисплеїв дорожче, на дешеві гаджети не встановлюються.

акумулятор

У перші вироби встановлювалися нікель-металогідридні акумулятори. Сьогодні такі зустрічаються тільки у самих бюджетних виробів. Акумулятори потужні, але громіздкі, важкі, не можна заряджати поки не розрядилися до кінця.

Сучасні агрегати живляться від літій-іонних акумуляторів. Термін служби - 2 роки при правильній експлуатації. Вартість акумулятора складає половину ціни за телефон.

Телефонний довідник, журнал дзвінків

Обов'язкова функція на кожному гаджет. У довідник заноситься ім'я, прізвище, номер телефону, інші дані знайомих, дітей, організацій. Кожному рядку присвоюється унікальне ім'я (ID), зберігається в базі даних самого апарату, зовнішньої пам'яті. Звідси можливо встановити швидкий набір цього номера на цифрову кнопку (крім 1).

У журналі дзвінків відображаються прийняті, не прийняті номери абонентів, дзвінки, зроблені вами. Вказується час, тривалість розмови, вартість, залишок рахунку. Важлива, корисна функція. Зателефонувати по пропущеному номеру можете одним натисканням кнопки.

SMS, MMS

SMS-повідомлення - коротке послання, яке не потребує негайної відповіді. Воно зберігається в пам'яті, виводиться на дисплей на першу вимогу. Кількість повідомлень, що зберігаються обмежена об'ємом внутрішньої пам'яті. Слідкуйте щоб не було переповнення, періть непотрібне.

MMS-повідомлення - фото, відео, аудіофайли.

Годинник будильник

Годинники в телефоні замінили наручні. Варто при першому включенні правильно виставити час, рік, місяць і годинник покаже точні дані on-line.

Будильник розбудить в призначений час.

Фото або відеокамера

Фотокамера обов'язкова функція, але бажана, корисна. Зробити фото знайомого, відобразити цікава подія, сфотографувати розклад роботи лікарів поліклініки.

кнопки

У гаджетах для літніх людей встановлюються кнопки збільшеного розміру. Такі кнопки важливі тим, у кого порушення зору, хвороби суглобів рук. З віком зір підводить.

Добре, якщо передбачена кнопка SOS. Встановіть відразу кілька номерів, текст повідомлення. При натисканні, повідомлення передадуться кожному абоненту.

Радіоприймач, ліхтарик

Радіо FM можна послухати під час очікування черги до лікаря, поїздки на міжміському автобусі, маршрутці. Ліхтарик допоможе вночі пересуватися по вулиці, сходах під'їзду, подивитися дані лічильників.

Кількість сім-карт

Дві сім-карти у одного апарату - цим вже не здивуєш. Телефонуйте за різними стільниковим операторам, не платите за переадресацію, перебуваєте на зв'язку одночасно з двома абонентами. Для пенсіонера функція необов'язкова.

захист

Захист від пилу, вологи, попадання води маркується в технічних характеристиках як Ip xx. Смартфони мають ступінь захисту IP 67 або IP 68.

Перша цифра - ступінь захисту проникнення предметів (IP 6x - повний захист від пилу), друга цифра вказує на захист проникнення всередину корпусу води (цифра 7 - короткочасне занурення на глибину 1 метр, 8 - довгострокове занурення).

Протиударні характеристики не вказуються. Захищений апарат з IP68 не пропускає пил, воду всередину корпусу.

Підтримка інтернету, технології Bluetooth, TV-тюнер, GPS, підключення до ПК, підтримка Java. Це для просунутих людей похилого віку, на пенсію такі агрегати не купити. Та й освоїти ці премудрості важко.

Кращі мобільні телефони

Samsung C 3592

 • Форм-фактор - розкладачка.
 • Дисплей 2.4 дюйма, дозвіл 320 * 240, кольоровий.
 • Пластиковий корпус, вага 110 г.
 • 2 сім-карти.
 • Дзвінки, мелодії - поліфонічні.
 • FM-радіо, плеєр МП 3.
 • Фотокамера 2 МП.
 • Доступ в Інтернет:
 • Акумулятор 900 мАг.

Доступ в Інтернет:  Акумулятор 900 мАг

Ginzzu MB 501 Red

Цей мобільник зі збільшеними кнопками - хіт продажів початку 2018 року.

 • Моноблок розміром 105 * 50 * 13 мм, вага 80 грам.
 • Процесор 1-ядерний, встановлена ​​карта пам'яті micro SD, але можна поміняти на 4 Гб накопичувач при скачуванні музики з радіо.
 • Акумулятор Li-ion (літійіонних), 178 годин в режимі очікування до повної розрядки.
 • Дисплей TFT, діагональ 1.77 дюйма, 18 біт кольору (262.14 тис. Квітів).
 • На задній стінці розташована камера 0.1 МП, фотоспалах.
 • Передбачена установка 1 сім-карти (1 FF 86 * 57 * 0.84 мм.).
 • На дзвінок можна поставити поліфонічну мелодію з набору, записати мелодію через радіо, включити віброрежим.
 • Передбачається гучний зв'язок, тимчасове відключення мікрофона при розмові.
 • Установка швидкого набору: кнопки 2-0.

Установка швидкого набору: кнопки 2-0

 • Вбудований приймач приймає частоти 87.5-108 МГц, слухати можна без навушників, встановивши гучний звук.
 • Аудіоплеєр дозволяє слухати музику з файлів форматів MIDI, WAV через динамік, навушники.
 • Клавіатура стандартна, клавіші збільшені, можливо переключення введення на російську розкладку при друку
 • До додаткових можливостей відносяться: ліхтарик, кнопка SOS, натиснувши яку відбудеться виклик заздалегідь запрограмованого номера.

Гаджет анонсований як пристрій зі збільшеними кнопками для слабозорих людей похилого віку.

Alcatel One Touch 2007 D

Алкатель - дешевий апарат. Позиціонується Алкатель з групою «кращі гаджети» даної цінової категорії (ціна - 690 р, магазини МТС).

 • Форм-фактор - класичний «цеглинка».
 • Кольори - коричневий, червоний, сірий.
 • Двухсімочний, змінний режим роботи.
 • Корпус зроблений з пластику.

Корпус зроблений з пластику

 • Екран кольоровий TFT, діагональ 2.4 дюйма, розмір дисплея 320 * 240 пікселів.
 • Фотокамера 3 МП, зйомка відео з частотою 15 кадрів / с.
 • Вбудований аудіоплеєр працює з MP 3 файлами, FM-радіо.
 • підтримується Bluetooth
 • Дзвінки поліфонічні, використовуйте вібро.
 • Потужний акумулятор ємністю 750 мАг дозволяє працювати 375 годин в режимі очікування.
 • Є записна книжка, будильник, калькулятор.

Купуючи Alcatel One Touch 2007 D, отримаєте надійний телефон з великим екраном, великими клавішами.

ONEXT Care-Phone 6 White

Гучний телефон - розкладачка з великими кнопками, білосніжний, спеціально спроектований для просунутих бабусь. У керівництві користувача описані доступні функції, їх налаштування.
Гучний телефон - розкладачка з великими кнопками, білосніжний, спеціально спроектований для просунутих бабусь

 • Дисплей TFT, діагональ 2.4 дюйма, дозвіл 320 * 240, кольоровий.
 • Бездротовий Bluetooth отримує дані з відстані 10 метрів.
 • Камера 0.1 МП, можливо знімати кліпи, є додатковий слот для підключення карти пам'яті.
 • Акумулятор літій-іонний ємністю 1 тис. МАг, виробник гарантує 220 годин роботи в режимі очікування.
 • З мультимедіа - MP3 плеєр, відеоплеєр, FM-радіо.
 • Двухсімочний. Сім-карти працюють окремо. Одну карту підключіть до Мегафону, іншу - МТС, телефонуйте за встановленим тарифом.
 • Режим SOS викликає по порядку запрограмовані номери. Якщо номер не відповідає, йому надсилається Кнопка SOS розташована на передній кришці. Крім того, кнопки М1, М2, М3 призначені для швидкого виклику.
 • Меню представлено картинками, інтуїтивно зрозуміло.
 • У органайзер входять: будильник, календар, калькулятор, записна книжка.
 • Вартість розкладачки - 1670 рублів.

На закінчення, хочеться звернутися до молодого покоління. Купіть батькам, бабусям, дідусям телефони. Вони зрадіють подарунку, а ви ввійдете в курс їх справ, проблем, стан здоров'я. Це так важливо - не забувати батьків.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью