<
 • Главная
Статьи

Встановити заставку годинник на робочий стіл. Годинники на робочий стіл

 1. Інструкція

Чи не спостерігаєте годин? Вітаю, Ви щаслива людина. Я радий за вас. Хоча, можливо, Ви не бачите годин, тому що у Вас не встановлено годинник на робочий стіл?

На відміну від Вас, більшості людей дуже важливо стежити за часом. Як же ще дізнатися, що робочий день закінчився і пора додому?

Раджу Вам встановити чудові, анімовані годинник на робочий стіл. Хмаринки пропливають, крапельки дощу стікають по екрану, цифри заносить снігом ... ну не чудово чи що? А в комплекті з годинником йдуть - погодний інформер, віджет фото галереї і новин. Переконав?Виробники цих чудо годин на робочий стіл погрожують в день своєї річниці налякати нас новою версією програми. Правда тільки Beta 3.0 - тестовою. Це відбудеться 20 квітня - рівно о 15.00 по Москві. А досвід нам підказує, що бета версії не завжди стабільні і безглючная. Тому ще кілька місяців будемо користуватися цією версією - абсолютно працездатною і красивою.

А так вони виглядають у мене - вже добрих півроку ...


Розмір годин можна регулювати в настройках ...

Стаття писалася 4 роки! тому і інсталяційний файл був чистий, але в останньої версії ТоталВірус знаходить 11 вірусів-раджу добре подумати перед скачуванням і установкою.

Для роботи програми потрібен обов'язковий компонент системи -. Це посилання з офіційного сайту, там залишиться натиснути кнопку «Завантажити».

І отримали, яку потрібно розташувати в тому місці, де Ви не будіть її більше чіпати і переміщати. Раджу на диску з даними зберегти, наприклад - D. Заходимо в неї ...

Інструкція

Значок «годинник» є у всіх версіях операційної системи Windows. Стандартний, він не завжди зручний для перегляду, особливо в тому випадку, якщо у користувача проблеми із зором. Але в будь-який момент ви можете встановити вподобану вам картинку з зображенням годин. Можливості Windows дозволяють це зробити протягом декількох секунд. Особливо зручна в цьому плані сьома версія операційної системи.

Визначність Windows 7 полягає в тому, що в її настройках вже є невеликий запас різноманітних додатків-гаджетів із зображенням годин. Щоб їх встановити на комп'ютер, необхідно клікнути правою кнопкою в будь-якому місці на робочому столі. Потім у вікні, виберіть пункт «Гаджети». Відкрийте його і перейдіть до розділу «Годинник», двічі клікнувши по відповідному значку.

Після цього на вашому робочому столі з'явиться додатковий значок із зображенням годин. Якщо встановлений за замовчуванням варіант картинки вас не влаштовує, замініть його на більш відповідний. Для цього підведіть мишку до зображення годин, клікніть по з'явився справа гайковий ключ і перейдіть в розділ «Параметри». Тут ви зможете встановити основні настройки даного елемента і змінити картинку. Для цього натисніть по черзі на бічні стрілки у вікні гаджета і виберіть вподобане зображення.

Якщо представлені Windows 7 варіанти вас не влаштовують, можете скористатися пошуком в мережі на русифікованому сайті Microsoft або будь-якою іншою інтернет-сервісі. Наприклад, дуже багато корисних програм , В тому числі і для установки на робочий стіл зображення годинників, розміщено на сайті Softportal. Відкрийте сторінку згідно наведеного адресою, виберіть вподобане вам додаток, скачайте і встановіть його на свій комп'ютер. Запустіть програму і користуйтеся.

Гаджети є невеликими корисними доповненнями на робочому столі, що виконують найрізноманітніші функції. Вони можуть показувати фази місяця і погоду, відображати годинник і записну книжку - конкретних варіантів гаджетів багато, користувач може вибрати ті, що йому подобаються.

Вам знадобиться

Інструкція

Якщо в операційних системах Windows 7 або Linux гаджети встановлені за замовчуванням, для їх відображення в Windows XP необхідно встановити спеціальний додаток - бічну панель Windows Sidebar. дану програму можна абсолютно

Гаджети годин для windows 7 - широкий вибір гаджетів, які показують час.

Будьте впевнені, серед наявного асортименту, ви неодмінно знайдете те, що буде до смаку саме вам. Гаджети годин на робочий стіл дуже корисні додатки для тих, хто цінує свій час. Тут є годинник зі стрілками, годинник цифрові, годинник з секундоміром, годинник з будильником і, звичайно ж, багатофункціональний годинник. Всі вони мають різний зовнішній вигляд і різну кольорову гаму, тому завантажити гаджет годинник можна такий, який найбільш гармонійно виглядатиме на вашому робочому столі, і буде відповідати вашим вимогам. Завантажити гаджет годинник на робочий стіл можна без реєстрації на сайті.

Користувачам, які цінують час, бажають бути пунктуальними і чітко розраховувати власну зайнятість, які живуть за суворим режимом і бояться пропустити важливі події, ми пропонуємо функціональні і комфортні гаджети годинник для Windows 7, завантажити безкоштовно які можна прямо на нашому сайті.

З цими міні-додатками ви зможете контролювати час, перебуваючи перед екраном комп'ютерного монітора або користуючись іншими електронними пристроями. Гідний асортимент різнопланових утиліт дозволять підібрати годинник в відповідно до власних бажань і потреб.

У каталозі додатків для робочого столу ви знайдете стрілочні (як аналог механічних) і цифрові електронні гаджети годинник для Windows 7, що демонструють час в форматі «12» і «24», годинник з секундоміром, таймером і будильником, з квадратним, круглим або прямокутним циферблатом , з одночасним показом дати, місяця, року і дня тижня, звичайні і анімовані, різних розмірів і конфігурацій, стилізовані в різних напрямках.

Так, наприклад, вірні шанувальники браузера Mozilla Firefox можуть прикрасити свій робочий стіл звичним символом. Для цього потрібно просто завантажити гаджет годинник, оформлені в «мозілловском» стилі, і інсталювати їх на робочий стіл. Футбольних фанатів не залишить байдужими додаток з годинником, декорованими логотипами футбольних клубів. А прихильників оригінальних рішень напевно приверне можливість завантажити гаджет годинник для Windows 7, протягом часу на яких одночасно показують і стрілки, і різнокольорові кола. Також в нашому каталозі можна підібрати солідні і презентабельні наручний годинник з браслетом з металу або шкіри, тільки показувати час вони будуть не на вашому зап'ясті, а на екрані комп'ютерного пристрою.

Багато позицій представляють собою багатофункціональні, в яких, крім годин, передбачені різні можливості: перегляд новин, моніторинг роботи комп'ютера і перевірка мережевих параметрів, актуальна погода і наявність автомобільних пробок на шляху проходження вашого авто, інформація про природні катаклізми, цікаві ігри та багато іншого. Зручним є те, що будь-який подія, що відбулася можна співвіднести з часом і зробити відповідні висновки.

Гаджети для робочого столу Windows 7: годинник на які приємно подивитися

Крім практичності, трохи уваги слід приділити і естетиці. Оригінальне оформлення інтерфейсів міні-додатків для Віндовс, приємні відтінки і забарвлення, великі цифри і чіткі стрілки - все це не тільки забезпечить зручність у використанні, але і перетворить годинник гаджети для робочого столу в його гармонійне прикраса, продемонструвавши креативну фантазію розробників.

Багато програм надають користувачам можливість вибору кольору і зовнішнього вигляду годин на свій розсуд, і це також підвищує комфорт в експлуатації утиліт. Крім того, всі пропоновані нами в нашому віртуальному каталозі гаджети для робочого столу Windows 7 години прості в скачуванні і застосуванні, не займають багато місця ні на екрані, ні в ресурсах комп'ютерного пристрою, швидко встановлюються і коректно працюють навіть при великій кількості основних процесів.

Як завантажити гаджет годинник для Windows 8?

Насправді, це нескладно. Всі програми, які пропонує клієнтам наш сайт, здатні безвідмовно працювати і у восьмій версії ОС Віндовс. Єдине, що для цього доведеться зробити додатково. - завантажити і встановити патч 8Gadgets Pack або Desktop Gadgets Reviver. Невеликі і прості в управлінні програми повертають в нову операційну систему функції і компоненти, пов'язані з гаджетами, після чого їх встановлення та експлуатація стають можливими.

Ці програми (між іншим, безкоштовні) дозволяють швидко і без особливих зусиль встановити віджет годинник для Windows 8, 8.1 і 10. Подальше використання нічим не буде відрізнятися від застосування годин в «сімці».

Ми запрошуємо всіх, хто звик, щоб важливі речі завжди були під рукою, а також тих, хто просто любить прикрашати свій робочий стіл прикольними і симпатичними фішками, вибрати в нашому багатосторінковому каталозі оригінальний і вишуканий або, навпаки, креативний і епатажний гаджет годинник для Windows 7, скачати безкоштовно потрібну програму і стежити за часом собі на втіху.

Крім годин, ми зібрали для вас на наших сторінках і інші корисні і приємні додатки: переглянувши різні сторінки підкаталогів, ви зможете вибрати і, радіо, ігри, різні монітори операційної системи, комп'ютера і мережі, ошатні святкові гаджети та багато іншого. Не відмовляйте собі в безкоштовному задоволенні!

При покупці нового комп'ютера або ноутбука з попередньо встановленою операційною системою Windows справа на робочому столі відображаються великий круглий годинник. Це дуже зручний і практичний гаджет бічній панелі. Він дозволяє стежити за часом, не відриваючись від основної роботи. Але іноді ці години кудись пропадають. Що робити в цьому випадку? Щоб вивести годинник на робочий стіл, виконайте такі дії.

Інструкція

 • Можливо, бічна панель з годинником просто прихована. Щоб відобразити її на робочому столі, підведіть курсор миші до нижнього правого кута екрана, знайдіть значок бічній панелі і двічі клацніть по ньому. Бічна панель з годинником знову відображається.
 • Якщо ви не знайшли значок бічній панелі в лівому нижньому кутку, значить, вона закрита. Щоб її відкрити, натисніть «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Бічна панель Windows». Бічна панель з годинником з'явилася.
 • Якщо бічна панель відкрита, а годин на ній немає, найімовірніше, це міні-додаток було закрито. Клацніть правою кнопкою миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». Знайдіть значок годин і просто перетягніть його на бічну панель. Можна також двічі клацнути по ньому мишкою або натиснути по значку правою кнопкою миші і вибрати «Додати». Годинники виведені на робочий стіл.
 • Якщо значка годин немає на сторінці налаштування бічній панелі - значить, це міні-додаток видалено. Ви можете завжди відновити міні-додатки, які поставляються з Windows за замовчуванням. Для цього клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Властивості». У вікні настройки натисніть «Відновити міні-додатки, встановлені Windows ». З'являється вікно міні-додатків, на ньому значок годин. Щоб відобразити годинник на бічній панелі - просто перетягніть їх туди або двічі клацніть по значку міні-додатки.
 • Можна встановити інші, незвичайний годинник, які не входять в пакет установки Windows . Клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». У вікні, натисніть на посилання "Знайти міні-додатки в інтернеті». Відкривається сторінка з галереєю гаджетів Windows.В самому верху сторінки в рядку пошуку наберіть «Годинник» і натисніть «Пошук». З'явиться сторінка з різними типами годин. Вони можуть бути цифрові, аналогові, що говорять і т.д. Виберіть з них ті, які сподобалися вам найбільше. Натисніть «Завантажити» - «Встановити» - «Зберегти». У відкритому провіднику виберіть папку для збереження завантаженого міні-додатки та ще раз натисніть «Зберегти».
 • Тепер зайдіть в цю папку, двічі клацніть на значку міні-додатки та натисніть «Встановити». Міні-програма встановлена ​​і додано на бічну панель, і новий годинник відображаються на робочому столі. Ви завжди можете закрити це міні-додаток, і встановити інше.
 • Оцініть статтю!

  Інструкція

  Якщо ви не знайшли значок бічній панелі в лівому нижньому кутку, значить, вона закрита. Щоб її відкрити, натисніть «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Бічна панель Windows». Бічна панель з годинником з'явилася.

  Якщо бічна панель відкрита, а годин на ній немає, найімовірніше, це міні-додаток було закрито. Клацніть правою кнопкою миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». Знайдіть значок годин і просто перетягніть його на бічну панель. Можна також двічі клацнути по ньому мишкою або натиснути по значку правою кнопкою миші і вибрати «Додати». Годинники виведені на робочий стіл.

  Якщо значка годин немає на сторінці налаштування бічній панелі - значить, це міні-додаток видалено. Ви можете завжди відновити міні-додатки, які поставляються з Windows за замовчуванням. Для цього клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Властивості». У вікні настройки натисніть «Відновити міні-додатки, встановлені Windows». З'являється вікно міні-додатків, на ньому значок годин. Щоб відобразити годинник на бічній панелі - просто перетягніть їх туди або двічі клацніть по значку міні-додатки.

  Можна встановити інші, незвичайний годинник, які не входять в пакет установки Windows. Клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». У вікні, натисніть на посилання "Знайти міні-додатки в інтернеті». Відкривається сторінка з галереєю гаджетів Windows.
  У самому верху сторінки в рядку пошуку наберіть «Годинник» і натисніть «Пошук». З'явиться сторінка з різними типами годин. Вони можуть бути цифрові, аналогові, що говорять і т.д. Виберіть з них ті, які сподобалися вам найбільше. Натисніть «Завантажити» - «Встановити» - «Зберегти». У відкритому провіднику виберіть папку для збереження завантаженого міні-додатки та ще раз натисніть «Зберегти».

  Тепер зайдіть в цю папку, двічі клацніть на значку міні-додатки та натисніть «Встановити». Міні-програма встановлена ​​і додано на бічну панель, і новий годинник відображаються на робочому столі. Ви завжди можете закрити це міні-додаток, і встановити інше.

  Багато користувачів персональних комп'ютерів замислюються про виведення годин на робочий стіл, тому що дивитися час на годиннику невеликого розміру, які знаходяться в системному лотку, як мінімум незручно. До того ж, проходячи повз комп'ютера і поглянувши на монітор можна дізнатися, котра година.

  Вам знадобиться

  Інструкція

  Якщо ви використовуєте операційні системи Windows Vista або Windows Seven, можна скористатися годинами, які є в бібліотеці гаджетів. Для виклику цієї панелі натисніть правою кнопкою на вільному місці робочого столу, у вікні, виберіть гаджет «Годинник». Щоб розмістити годинник на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на циферблаті годинника і виберіть пункт «Додати. Також ці години можна просто перетягнути на робочий стіл, захопивши їх лівою кнопкою миші.

  Як тільки на робочому столі з'являться довгоочікувані годинник, їх можна налаштувати. У складі цього гаджета є 8 варіантів відображення годин, можна вибрати годинник з секундною стрілкою. Змініть настройки відображення циферблата на свій розсуд. Ви можете розмістити кілька годин на своєму робочому столі і дати їм різні назви, наприклад, «Лондон», «Париж» і «Нью-Йорк». Прибрати зображення годинника з робочого столу можна аналогічно: відкрийте бібліотеку гаджетів і перенесіть його назад.

  Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP або іншими системами, які вийшли значно раніше Windows XP, спробуйте створити креативні годинники за допомогою програми «Настільний хронометр». У цій утиліти наступний принцип роботи: замість звичного годинника ви отримуєте нестандартне відображення аналогового годинника на робочому столі (ярлики робочого столу групуються в стрілки). Таким чином, ви отримуєте годинник, що складаються з ярликів.

  Після запуску програми відкриється головне вікно, перейдіть до вкладки «Хронометр» і натисніть кнопку «Включити». На робочому столі запрацюють годинник, які будуть супроводжуватися звуком ходиків. Звичайно, звичне розташування ярликів буде збито, але в цьому і полягає креативність цієї програми.

  У налаштуваннях програми можна виставити свої значення, тому що у одного користувача кількість ярликів буде менше, а в іншого користувача їх може бути в два рази більше.

  Відео по темі

  Відомо, що інтерфейс робочого столу в OS Windows являє собою відкриту велику папку. Користувач звикає до цього і згодом абсолютно випускає з поля зору цю обставину. Однак пам'ятати це все-таки необхідно. Особливо, коли після включення комп'ютера замість звичного робочого столу ви бачите тільки шпалери, в той час як всі ярлики і панель з кнопкою "Пуск" безслідно зникли.


  монітор з красивими шпалерами сам по собі виглядає непогано, але для практичної роботи навряд чи придатний. Щоб відновити звичний малюнок столу, спробуйте перезавантажити комп'ютер. Існує надія, що це тимчасова проблема і після перезавантаження все встане на свої місця. Але як показує практика, reboot в такій ситуації рідко допомагає.

  Так як робочий стіл - велика папка, логічно припустити, що за його функціонування і оформлення відповідає Explorer, а точніше файл Explorer.exe. Невдала завантаження саме цього файлу призводить до відсутності звичних ярликів і панелей. Але проблема в тому, що сам по собі Explorer.exe рідко дозволяє собі вільності, якщо тільки він не заражений вірусом, який, потрапивши на комп'ютер, проникає в реєстр системи. Такий вірус або пошкоджує Explorer.exe, або взагалі видаляє його із записів реєстру. На подібному принципі, наприклад, працюють майже всі так звані SMS-блокери, віруси, що вимагають оплату через SMS за розблокування комп'ютера. Звичайно, ніякі повідомлення не допоможуть, а от грошей на вашому рахунку стане значно менше.

  Для того щоб позбутися від наслідків вірусної діяльності на комп'ютері і відновити робочий стіл, потрібно отримати доступ до редактора реєстру OS Windows. Натисніть кнопки Alt + Ctrl + Del. Запустіть диспетчер задач системи, в якому необхідно знайти пункт «файл». У підменю виберіть рядок «Нова задача», після чого клікніть по напису regedid.

  У відкритому редакторі реєстру OS Windows знайдіть і видаліть ключі, які були поміщені сюди шкідливим ПЗ. Зазвичай вони відносяться до параметру Image file execution options і Виглядає Приблизно Так:
  Hkey_Local_Machine / Software .... Image File Execution Options / explorer.exe
  Hkey_Local_Machine / Software .... Image File Execution Options / iexplorer.exe

  Зверніть увагу на параметр «оболонка», тобто Shell. Тут вірус також міг залишити свої сліди. Цей параметр в реєстрі має дорівнювати тільки значенням explorer.exe. Будь-які інші значення необхідно видалити. Тепер перезавантажте комп'ютер і насолоджуйтеся звичним видом повернулися на робочий стіл значків і панелей.

  Ярлики, розташовані на робочому столі, призначені для отримання швидкого доступу до потрібних папках і додатків. Якщо користувач часто входить в мережу, простіше вивести значок

  Значки входу в мережу і браузера також можна розташувати на панелі швидкого запуску (правіше від кнопки «Пуск»). Для цього підведіть курсор до потрібного значку, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть його на панель задач в область панелі швидкого запуску. Якщо на панелі не вистачає місця, клікніть по ній правою кнопкою миші і зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань». Налаштуйте розмір і знову закріпіть панель завдань.

  джерела:

  Як же ще дізнатися, що робочий день закінчився і пора додому?
  Ну не чудово чи що?
  Переконав?
  Як завантажити гаджет годинник для Windows 8?
  Що робити в цьому випадку?


  Новости
   Без плагина
   На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

   Плагин подписки wordpress
   Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

   Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
   Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

   Плагины для Wordpress
   С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

   Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
   Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

   Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
   От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

   Возможности Jetpack плагина
   Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

   Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
   Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

   Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
   > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

   Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
   Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

  • Виртуальный хостинг

   Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
   Читать полностью

  • Редизайн сайта

   Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
   Читать полностью

  • Консалтинг, услуги контент-менеджера

   Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
   Читать полностью

  • Трафик из соцсетей

   Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
   Читать полностью

  • Поисковая оптимизация

   Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
   Читать полностью