<
 • Главная
Статьи

Як і де в інтернеті продати свої малюнки та ілюстрації

 1. 1. Почніть з своїх мрій.
 2. Давайте відповімо для себе на кілька питань перш ніж починати займатися фрілансом в області малювання,...
 3. 2. Аналіз обраної ніші.
 4. 1. Поспостерігайте, що пропонують професіонали у вашій області.
 5. 2. Подивіться такі відомі майданчики-портфоліо, як Беханс і Дрібббл .
 6. 3. Проаналізуйте блоги і статті професіоналів.
 7. 4. Відвідайте виставки та магазини, де представлені ваші товари
 8. 3. Де представляти свої роботи. Стратегія просування портфоліо.
 9. Виходячи з орієнтації на міжнародний ринок, я визначилася і з соціальними мережами.
 10. Тепер визначаємося з платформами, на яких можна, крім соціальних мереж, показати своє портфоліо безкоштовно....
 11. 4. Де можна продавати свої малюнки та ілюстрації.
 12. стоки
 13. Онлайн магазини для продажу цифрових товарів
 14. Важлива рада:

Якщо ви творча людина, вмієте (або не вмієте, але хочете ) Малювати, чому б не перевести свою творчість в додаткові фінанси. Тим більше, що ринок збуту для дизайнерів та ілюстраторів не обмежений географічним положенням. Ви можете продавати свої цифрові товари (малюнки, ілюстрації) або працювати на замовлення по всьому світу. На міжнародному ринку, наприклад, прайс на ілюстрації та дизайн набагато вище, ніж в Росії.

Якщо ви початківець ілюстратор, не треба кидатися у вир з головою і залишати свою основну роботу в надії, що зараз ви почнете малювати, і ваші ілюстрації будуть продаватися як гарячі пиріжки. Починайте з малого - просто робіть щось кожен день для просування своєї творчості. Малюйте кожен день хоча б по півгодини, займайтеся саморозвитком, вчіться, шукайте натхнення в навколишній світ. І поступово, у вас з'явиться можливість піти з основної роботи, і повністю перейти на фріланс.

1. Почніть з своїх мрій.

Щоб почати роботу мрії і почати заробляти творчістю, потрібно спочатку зрозуміти цю свою мрію, проаналізувати себе, свій характер, бажання, можливості і здібності.

Давайте відповімо для себе на кілька питань перш ніж починати займатися фрілансом в області малювання, ілюстрації та дизайну:

 • Що я можу і люблю малювати. Подумайте про те, що вас мотивує і надихає. Ключем до успіху є розуміння ваших бажань, навичок і переваг. Я люблю малювати квіткові патерни, милі акварельні ілюстрації, текстурні векторні візерунки. Але є стилі, які мені не цікаві - наприклад, леттерінг, флет іконки, інфографіка, ілюстрування дитячих книжок. Коли клієнти пропонують мені подібні проекти, я прошу їх звернутися до іншого ілюстратору. Якщо у вас є якісь улюблені стилі і техніки, дійте в цьому напрямку.
 • Тепер давайте подивимося на вашу поточну роботу, навіть якщо вона не має ніякого відношення до мистецтва. Що вам подобається? Чи можете ви працювати на самоті, або вам потрібна постійна двіжуха навколо вас? Чи зможете ви мотивувати себе самостійно? Подумайте про саму роботу, про колектив, з яким ви працюєте, за тією атмосферою вашого офісу. Не менш важливий момент - переключити погляд і визначити те, що вас розчаровує, або спустошує.
 • Скільки часу ви можете приділяти своєму хобі? Як ви зазвичай використовуєте свій час? Деякі, наприклад люблять порядок і рутину, їм подобається керувати своїм часом і планувати завдання за кілька днів або тижнів. Інші вважають за краще бути гнучкими і переходити від завдання до завдання в залежності від настрою і ситуації.

Тут не буде правильних або неправильних відповідей. Успішність вашого початку полягає в розумінні того, як ви хочете працювати, що малювати і якого графіка дотримуватися. Після відповідей на ці питання має з'явитися чітке уявлення про те, в якій ніші і в якому напрямку ви хочете працювати.

Якщо ви турбуєтеся, що ваші індивідуальні художні техніки не вписуються в потреби міжнародного ринку, не переживайте! Міжнародний ринок вітає різні стилі і техніки. Акварельні, векторні, намальовані вручну скетчі і дудли або створені в Фотошопі картини - головне, щоб була присутня оригінальність. Один з кращих способів знайти свою нішу в індустрії мистецтва на міжнародному ринку - це ваш власний, неповторний стиль.

У деяких ілюстраторів дуже чіткий, очевидний стиль. Наприклад, вам може подобається працювати тільки в одній техніці, і як експерт в ній, ви захочете виставити цей вид мистецтва в самих різних галузях - від створення листівок, до ілюстрування книг і реклами.

У вас може бути і більш гнучкий стиль. Наприклад, ви створюєте мистецтво в різних техніках, адаптуючи його до різних галузей і споживачам. Сьогодні ви малюєте аквареллю, завтра олівцем, а післязавтра працюєте в Adobe Illustrator або Photoshop. Ваш стиль може змінюватися в залежності від потреб клієнта або ринку, з яким ви працюєте, але в ваших роботах обов'язково повинні бути присутніми ви самі, ваші думки і бажання.

СТИЛЬ - ЦЕ РОЗУМІННЯ ТОГО, ХТО ВИ, І ЩО ХОЧЕТЕ СКАЗАТИ

Головним ключем до успіху є розуміння ваших бажань, навичок і переваг.

2. Аналіз обраної ніші.

Ви визначилися, що ви хочете і можете малювати, тепер потрібно проаналізувати цю нішу. Подивіться, що затребуване на обраному вами ринку:

1. Поспостерігайте, що пропонують професіонали у вашій області.

Я для себе зробила список дизайнерів та ілюстраторів, які мені подобаються:

Bonnie Christine - дизайнер самоучка. Створює патерни і ілюстрації з квітковими візерунками. Проводить дуже корисні навчальні класи по створенню патернів на Skillshare. Для тих, хто не знає що таке Skillshare

Elizabeth Olwen - дизайнер візерунків, листівок і патернів з Торонто. також проводить цікаві уроки по створенню патернів на Skillshare.

Ana Sanfelippo - дизайнер ілюстратор з Буенос-Айреса. Створює дитячі ілюстрації, листівки і патерни.

Rebecca Stoner - дизайнер патернів для текстильної промисловості, домашнього декору та канцелярського приладдя.

Rachael Taylor - дизайнер принтів і патернів в дудл стилі.

Список моїх улюблених ілюстраторів досить великий. Як ви помітили, всі представлені портфоліо складаються в основному з квіткових мотивів і милих ілюстрацій. Вам потрібно створити для себе свій список художників, роботи яких вам будуть до душі.

2. Подивіться такі відомі майданчики-портфоліо, як Беханс і Дрібббл .

Найпопулярніші роботи зазвичай представлені на перших сторінках по потрібному вам запиту.

3. Проаналізуйте блоги і статті професіоналів.

Ось для прикладу два моїх улюблених блогу. Там можна знайти безліч листівок, патернів, ілюстрацій і візерунків:

Love Print Studio

Print & Pattern

4. Відвідайте виставки та магазини, де представлені ваші товари

5. Подивіться, що популярно у вашій ніші в таких візуальних соц мережах, як Інстаграм і Пінтерест

Подивіться, що популярно у вашій ніші в таких візуальних соц мережах, як Інстаграм і Пінтерест

3. Де представляти свої роботи. Стратегія просування портфоліо.

На цьому етапі потрібно продумати стратегію розвитку і просування вашого творчого бізнесу, ґрунтуючись на аналізі вашої цільової аудиторії.

Отже, ми вже розуміємо, як виглядає ринок нашого товару. Тепер потрібно визначитися, де і як ми будемо себе представляти.
Я орієнтуюся на міжнародний ринок, тому моє портфоліо, сайт і соц мережі англійською мовою.

Виходячи з орієнтації на міжнародний ринок, я визначилася і з соціальними мережами.

Я не буду показувати своє портфоліо в Одноклассниках і Вконтакте. Моїми основними майданчиками для просування робіт будуть:

Пінтерест - моя найулюбленіша візуальна соціальна мережа. Вона не дуже популярна в Росії в якості ресурсу для просування, але у мене дуже багато покупців і відвідувачів приходять саме з цього майданчика. У наступних постах я розповім про просування в Пінтерест.

Інстаграм - теж популярна візуальна соціальна мережа. Про Інстаграм можна знайти багато інформації в інтернеті.

Твіттер і Фейсбук я не дуже люблю. Але я вирішила раз вже вони у мене є, то буду автоматично постити туди свої нові роботи.

Тепер визначаємося з платформами, на яких можна, крім соціальних мереж, показати своє портфоліо безкоштовно.

Ось платформи, які вибрала я:

Beehance - одна з найпопулярніших безкоштовних майданчиків для розміщення портфоліо. Роботи я туди завантажую великими проектами або колекціями.

Dribbble - безкоштовна платформа для ілюстраторів, художників дизайнерів з усього світу. Розмістити портфоліо там можна на запрошення одного з учасників проекту, попередньо зареєструвавшись. Запрошення можна пошукати на самому Дрібббле, набравши в пошуку invite або dribbble invite. Я для того, щоб потрапити туди, заздалегідь підготувала свій дебютний шот і відправляла лист всім, у кого були запрошення, з проханням подарувати мені одне з них.

До речі у мене часто бувають запрошення - про це я публікую новина в своїх соц мережах і на майданчиках-портфоліо.

Illustrators.ru

- російська платформа для розміщення портфоліо, теж безкоштовна. Так як у мене багато патернів на основі російських старовинних орнаментів, і візерунки з хохломской розписом у мене дуже часто купують з Росії, я вирішила, що мені потрібно бути присутнім на цій платформі.

На цих трьох платформах я вирішила поки зупинитися, так як на оновлення портфоліо йде багато часу, а встигнути скрізь просто нереально.

Ще є така цікава безкоштовна платформа, як Illustration Friday Там раз в тиждень дається одне слово, і будь-хто може викласти на майданчику свою ілюстрацію або малюнок з активним посиланням на портфоліо, по темі цього слова. Ілюстрацію можна створити в будь-якому стилі і в будь-якій техніці виконання. Межа для фантазії в рамках цього слова безмежний. Я періодично заходжу туди, дивлюся тему, і якщо у мене є щось готове - я викладаю туди свою роботу. Буває виникає бажання помалювати конкретно за запропонованою темою - я не обмежую себе в цьому.

Є схожі безкоштовні майданчики по темі рецептів They Draw & Cook і подорожей They Draw & Travel Але так як я не люблю малювати на ці теми, я туди не суюсь.

4. Де можна продавати свої малюнки та ілюстрації.

Отже, ми определілесь з нішею, вирішили, що і де ми будемо показувати, розмістили безкоштовно своє портфоліо, тепер ми будемо шукати майданчики для продажу нашого мистецтва.

стоки

Почну список зі стоків - там я вже давно продаю свої патерни і ілюстрації. Не буду заглиблюватися в цю тему, так як про стоки і заробіток на них не написав напевно тільки ледачий. Ви знайдете багато інформації на цю тему в мережі. Моє портфоліо є на всіх великих стоках для ілюстраторів; один з них, найприбутковіший - Шаттерсток .

Онлайн магазини для продажу цифрових товарів

Можна абсолютно безкоштовно зареєструватися і продавати свої колекції ілюстрацій, листівок, патернів. Ціни встановлюєте самі. З кожного продажу майданчик знімає свій відсоток. Оплату отримуєте на Paypal, звідти виводьте на будь-яку банківську карту. Можна продавати файли в різних форматах, модерації немає - що виклали, то і буде продаватися. У кожної площадки є свої нюанси, особливості та правила:

 • Etsy - відома майданчик для продажу будь-яких handmade товарів - від в'язання та шиття до цифрових продуктів, кліпартів, листівок та ілюстрацій. При реєстрації на Етсі по цим посиланням ви отримаєте можливість додати в свій магазин 40 безкоштовних товарів
 • Creative Market - порівняно молодий, але прибутковий і затишний ресурс для створення власного магазинчика з цифровими товарами, ілюстраціями, малюнками і листівками. Для того, щоб потрапити на нього, потрібно пройти іспит, надавши адміністрації посилання на ваші роботи.
 • The Hungry JPEG - майданчик, схожа на Креатив Маркет. Ті ж вимоги, особливості та іспит.

Один продукт або ілюстрація може продаватися відразу на всіх майданчиках необмежену кількість разів.

Є ще прінтшопи - майданчики, які продають готові фізичні продукти з вашими принтами, малюнками та ілюстраціями. Я з ними не працюю, інформацію можна пошукати в інтернеті.

Для того, щоб почати заробляти на своїй творчості, потрібно продумати свою власну стратегію вашого маленького арт бізнесу.

Вам доведеться не тільки творити, а й займатися просуванням свого портфоліо. Якщо ви кожен день будете приділяти хоча б годину малювання і годину просуванню в соц мережах, через рік у вас буде вже свій невеликий бізнес і додатковий заробіток. Якщо ж ви будете сидіти і мріяти про роботу своєї мрії, але нічого для цього не робити, то ви так і залишитеся жити в рожевих окулярах.

Важлива рада:

Не починайте занадто активно і ретельно займатися своїм творчим бізнесом на початковому етапі. Ви швидко втомитеся і перегорить, так і не встигнувши дочекатися будь-яких результатів. Краще повільно, маленькими кроками, але вірно і регулярно йти до наміченої мети.

Успіху і творчості!

Що вам подобається?
Чи можете ви працювати на самоті, або вам потрібна постійна двіжуха навколо вас?
Чи зможете ви мотивувати себе самостійно?
Скільки часу ви можете приділяти своєму хобі?
Як ви зазвичай використовуєте свій час?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью