<
 • Главная
Статьи

Як подивитися пароль від WiFi на комп'ютері або ноутбуці в Windows 7, Windows XP і Windows 8

 1. Для користувачів, у яких встановлено Windows XP
 2. Панель управління роутером
 3. Нагадування для користувачів Windows 7
 4. Windows 8 і Windows 7 аналогічні

Прогрес не стоїть на місці. Велика кількість пристроїв в нашому будинку вимагає підключення до інтернету - це смартфони, ноутбуки і нетбуки, планшети, смарт - телевізори, ігрові приставки і навіть холодильники і душові кабіни. Природно, кабелю в таких домашніх мережах, застосовувати не має сенсу, так як виникне нагромадження, які приховати буде практично неможливо. На допомогу нам прийшли різні бездротові засоби комунікації, такі як WiFi-роутери, які роздають інтернет і пов'язують пристрої між собою за допомогою WiFi каналу. Коли роутер вже налаштований, коли домашня мережа вже функціонує, може виникнути проблема при додаванні нових пристроїв в мережу, а саме необхідність згадати ключ мережі, який за довгий час міг бути вже забутий. Давайте з вами розберемося, як подивитися пароль від WiFi на комп'ютері в Windows 7, Windows 8 і Windows XP, щоб мати можливість додати інші пристрої.

Це можна зробити як з будь-якого настільного комп'ютера або ноутбука, який підключений до роутера, так і за допомогою інших електронних пристроїв. Ми зараз з вами розглянемо перший варіант. Я вже неодноразово розповідав про цю процедуру і ця стаття, можна сказати, як додаток до попередніх. Після публікації тієї чи іншої статті мені пишуть питання на пошту або залишають коментарі після статті, таким чином, я розумію, які ще моменти треба розповісти в іншій статті. Ось статті, в яких я розповідаю, як дізнатися чи поміняти пароль на WiFi:

Як дізнатися пароль від Wi Fi

Змінюємо пароль на WiFi

У попередніх статтях я розповідав, як дізнатися пароль від WiFi в Windows 7, а в цій статті ми розглянемо, як це зробити в Windows XP і Windows 8.

Зараз ви повинні подивитися, яка у вас версія операційної системи: Windows XP, 7, 8 або ж інша. Це необхідно зробити, так як від версії Windows залежить процедура. Якщо у вас Windows 7, то перейдіть по першій посиланням вище. Якщо ж на вашому комп'ютері встановлений Windows XP або Windows 8, то дана стаття якраз для вас. Щоб подивитися, яка ОС встановлена, натисніть правою кнопкою миші по «Комп'ютер» і виберіть «Властивості». Якщо значок «Комп'ютер» відсутній на робочому столі, то натисніть «Пуск», в якому є даний пункт, натисніть на нього правою кнопкою миші.

Якщо ви не зможете підключитися до WiFi, то ці статті вам допоможуть:

Підключаємося до Wi Fi

Як включається WiFi на ноутбуках

Покрокове керівництво, як зробити Wi-Fi в комп'ютері

Для користувачів, у яких встановлено Windows XP

Отже, вам треба зайти в «Панель управління», натиснувши «Пуск» і вибрати її. Знайдіть «Майстер бездротової мережі» і клацніть по ньому два рази.

Майстер запропонує вам кілька дій на вибір. Відзначте «Додати нові комп'ютери та пристрої до мережі« WiFi ».» І натисніть «Продовжити».

Виберіть «Установити мережу вручну» і тисніть «Далі».

Відкривається вікно, в якому нас цікавить пункт «Надрукувати параметри мережі». Натисніть на кнопку.

Після чого запуститися вікно текстового редактора (блокнот), в якому нас цікавить рядок «Ключ мережі (WEP / WPA-ключ)», навпаки цього напису і буде написаний пароль від мережі WiFi.

Панель управління роутером

Можна спробувати з'ясувати ключ мережі і через панель управління роутера. Для цього необхідно зайти в будь-який браузер. Який у вас встановлений браузер не має значення! Для початку вам потрібно знати IP-адресу роутера. Найчастіше його можна подивитися на наклейці корпусу роутера, або в інструкції по експлуатації. Якщо ж інструкція у вас втрачено, а на наклейці IP-адреса не вказана, то дізнатися його можна через операційну систему.

Для цього натисніть кнопку «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Відкриється командний рядок Windows. У ній напишіть «ipconfig» і натисніть «Enter». З'явиться конфігурація вашої мережі. Знайдіть рядок «Основний шлюз». Навпаки неї і буде вказаний IP-адреса вашого роутера. Важливо розуміти, що дану операцію треба виконувати на пристрої, який вже підключено до мережі, тобто якщо ви підключаєте тільки один пристрій до роутера, для якого намагаєтеся знайти пароль від WiFi, то дана операція буде безглуздою.

Важливо розуміти, що дану операцію треба виконувати на пристрої, який вже підключено до мережі, тобто якщо ви підключаєте тільки один пристрій до роутера, для якого намагаєтеся знайти пароль від WiFi, то дана операція буде безглуздою

Хочу додати, що найчастіше це «192.168.0.1» або «192.168.1.1», але бувають і виключення. Тепер, коли ми дізналися IP-адреса, можна зайти в панель управління роутером. У вашому браузері в рядку адреси впишіть IP-адреса маршрутизатора і перейдіть на сторінку, натиснувши «Enter».

З'явиться вікно входу в панель налаштувань. У ньому вам потрібно написати логін і пароль. Найчастіше це «admin» в обох полях. Логін і пароль також можуть бути написані на корпусі, в керівництві або на сайті виробника пристрою. Якщо логін і пароль за замовчуванням не підходять, то необхідно буде зробити загальний скидання і відновити настройки за замовчуванням. Але тоді зіб'ються настройки провайдера, які були вписані в роутер раніше. Налаштування роутера необхідно буде виробляти заново. Про ці моменти читайте за посиланнями, які я давав раніше.

Ось приклад, як це зробити в роутері D-Link:

Нагадування для користувачів Windows 7

Як подивитися пароль від WiFi на комп'ютері, коли на вашому комп'ютері Windows 7, я детально пояснював в окремому матеріалі. Посилання, які давав вище будуть для вас корисні. Але сміливо можете скористатися і вищеописаними радами, а саме, як дізнатися пароль від WiFi за допомогою панелі управління роутером.

Хоча я говорив про даний момент на самому початку статті, вирішив сказати знову. Адже, є користувачі, які читають між рядків.

Windows 8 і Windows 7 аналогічні

Принцип роботи в цій системі дуже схожий з попередньою версією Windows 7. Ключ мережі WiFi можна подивитися через панель управління роутера (про те, як це робиться, читайте трохи вище) або через значок бездротового зв'язку на панелі повідомлень Windows (трей), коли перебуваєте в режимі робочого столу.

Натисніть на нього, і відкриється список підключень. Виберіть то підключення, яке з'єднує комп'ютер з роутером і за допомогою правою кнопкою миші, виберіть у списку, що розкрився «Переглянути властивості підключення».

Виберіть то підключення, яке з'єднує комп'ютер з роутером і за допомогою правою кнопкою миші, виберіть у списку, що розкрився «Переглянути властивості підключення»

Далі робите як в Windows 7, виберіть вкладку «Безпека», відзначте галочкою поле «Відображати вводяться знаки» і навпроти напису «Ключ безпеки мережі» відіб'ється необхідний пароль від бездротової мережі. Запишіть значення ключа на всякий випадок на листочку. Упевнений, він вам ще не раз стане в нагоді. Цю операцію ви повинні виконувати на комп'ютері або ноутбуці, на якому здійснювали вхід в потрібну WiFi мережу, від якої потрібно дізнатися пароль.

Як бачите, дізнатися пароль від вашої домашньої мережі WiFi дуже просто і вимагає від вас зовсім небагато. Для цього необхідно всього кілька кліків мишкою і хвилина вашого часу.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью